Evimle ilgili yardım ...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve CASIO tarafından 6 Ocak 2010 başlatılmıştır.

6 Ocak 2010
    Konu Sahibi : CASIO
  1. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba ,evimle ilgili beni baya sıkan bi durum var..tek çarem sizden gelecek olan fikirlerr güveniyorum size....... hihoyyyt
    kiracıyım yeni taşındım maddiyat dolayısıyla doğalgazı olmayan bi dairee.ama biz kapora verdik ve taşınmadan 1 gün önce doğalgaz sobası ağzı bırakılacatııııı.eve bi geldikkiiiiii doğalgaz sobası ağzı salona bırakılmışş onu da geçtimm üst duvardan geçirilmiş borularr.sonderece çirkinnnnnn ......duvarların üst kısmında 2 geniş duvar boyunca son derece çirkin gözüken doğalgaz borularııı......
    mecburen taşındım evee 1,5 aydan fazla olduu ve salonu kullanamıyorum çözüm arıyorum o boruları nasıl kamufle edebilirim lütfenn önerilerinizi bekliyorum :KK43:(((

2. 6 Ocak 2010
  3. beginbegin

beginbegin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba,benım bıldığım o boruların hıçbir sekılde kapanmaması lazım güvenlik açısından hatta rengının bıle(siyah olmalı) değişmemesi lazım zaten yasakmış ayrıca allah göstermesin gazdan kaynaklanan bır sorun olursa eğer onları kapatırsanız siz suçlu durumda olursunuz!umarım yanlış bilgi vermememişimdir.boyacı bır arkadaşım söylemişti

4. 6 Ocak 2010
  5. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım resimlerini çekip gönderirsen sana daha iyi yardımcı olabiliriz.

6. 6 Ocak 2010
  7. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bildiğim kadarıyla belli bir süre boyatılmaması gerekiyor.Sürekli siyah kalmıyor yani.Ben mi yanlış biliyorum acaba?fisfisfis

8. 6 Ocak 2010
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ben anlayamadım nasıl olduğunu ,iki geniş duvar boyunca borumu var yani soba borusu gibi değilmi bildiğimiz ince borulardan değil ,valla resim yollarsan daha iyi bilgi verebiliriz sanırım ..

10. 6 Ocak 2010
  11. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam resmini de çeker koyarım yarınaa.ama şölee bildigimz doğalgaz borusu varya incee soba agzına getirmek için bi duvardan başlatmışlarr 2 geniş duvar boyunca......yani şöle 4 duvar varya 2 si boyunca dogalgaz borusuyla çevrilmiş çok çirkin yaaaa.....
    bide o boruları kapatmak tehlikeli diyenler içinn ; şuanda dogalgaz sobası kullanmıyorum çalışıyorum ve ufo kullanıyorummmm.ileride bbebek olursa diye soba agzı koydurdum....

12. 6 Ocak 2010
  13. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nie kimse bişii yazmıyooo :KK43:(((((((((

14. 6 Ocak 2010
  15. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Casıo elektirikçilerde satılan plastık bir ürün var şu an aklımda değil ismi hatta bunlar kabloları toplamak için kullanılıyor uzun kapaklı bir şey aklıma gelirse ismini yazarım eltimde klıma borusu dışarda kaldı bayağı bir uzun evin içinde kötü bir görüntü oluşturmuştu onu kullandı ismi balık sırtı olması lazım (sonunda geldi aklıma )

16. 6 Ocak 2010
  17. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neeeeeeeee nasıl bişi canım yaaaaaa çok saol yinedee hemenn bakıyorummm net dennn......

18. 6 Ocak 2010
  19. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmmm baktım daa duvarda nasıl olurkiiiiiii :KK43:(((((