evine hırsız giren var mı? :((

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve _neva_ tarafından 3 Şubat 2008 başlatılmıştır.

3 Şubat 2008
    Konu Sahibi : _neva_
  1. _neva_

_neva_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üç gün önce ablamın evine girmiş gündüz gözüyle.:1shok:5 6 milyarlık altın bilgisayar falan...ablam çok üzülüyor ama herşeyin başı sağlık diyoruz cana gelen mala gelsin. ben de korkmaya başladım iyiden iyiye. var mı bu üzücü olayı başka yaşayan???:çok üzgünüm:

2. 3 Şubat 2008
  3. kivi

kivi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İki defa malesef...

Birinde hepimiz evdeyken gece girip, herşeyi götürmüşler... Tık bile duymadık..

İkincisinde arabamızın teybini çaldılar, abimin motorunu çalarlarken sese uyandık... 5 kişi koca motoru sırtlanmış götürüyolardı... Bağırınca pat diye yere attılar ve kaçtılar... Olan bize oldu ..

Geçmiş olsun

4. 3 Şubat 2008
  5. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Bi sure once kadinlar eglencesine gitmistik.
    Bizim site bombostu, bunu firsat bilip tum siteyi dolasmis hirsizlar sanirim en sonda bizim eve girmisler.:mymeka:
    Tam o sira da biz gelmisiz.
    Neyse yukari ciktik, kapiyi actik, iceri girdik bi baktim esyalarin yeri degismis kumanda yere dusmus pillerini cikarmis hirsiz.
    Mutfagin penceresi ve kapisi acikti, yatak odasini darmadagin etmis mucevher kutusu vardi oturma odasinda onu alip yatak odasina goturmus.
    Cekmece de cuzdanlarim vardi onlarin icini aramis, Allah'tan evden cikarken icime kurt dusmustu bi suru altin vardi cekmecede yerini degistirmistim iyi ki de degistirmisim cekmece de olsa gidecekti.:kızgın:
    Bi miktar para vardi hemde acik bi yerde aceleden onu gorememis sanirim neyse ki eglenceden erken donduk biz geldigimizde arabanin isiklarini gorunce kacip gitmis.

Eve girince sok oldum kesin hirsiz girdi dedim esime o sirada asagida polis arabasi filan belirdi zaten, eve girdiler el izi aradilar.:tomato:
    Tum siteyi gezmis bizim biseyi goturememis ama Ispanyol komsunun bayagi bi altin ve parasi gitmis.:1ninca:
    Allah kimseye yasatmasin korkunc bisey.benneyaptımki

6. 3 Şubat 2008
  7. _neva_

_neva_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    off yaa geçmiş olsun.ankarada nerede? benim ablam da etlikte oturuyor.insan bir daha evine girmek bile istemez yaa

8. 3 Şubat 2008
  9. _neva_

_neva_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    size de çok geçmiş olsun.iğrenç kişiliksiz insanlar hatta bence insan bile değiller.nasıl yapabiliyorlar yaaaa..amin Alah kimseye vermesin bu derdi

10. 3 Şubat 2008
  11. _neva_

_neva_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    asi mavicim neden yazını sildin anlamadım:uhm: daha okumamıştımkafamçokkarıştı

12. 3 Şubat 2008
  13. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yeni evlendiğim zaman girdi hırsız. gündüz alt komşuma geçmiş olsuna indim. yarım saat bile sürmedi. eve çıktım hiçbir şey farketmedim. çünkü karışmamış hiçbir yer. akşam kızımın tırnağını keseceğim, bebek makasını almak için yatak odasının çekmecesini bi açtım. giden gitmiş, tüm altınlar, bebeğe gelen hediye altınlar, setim yani ne varsa...
    eşime haber verdim, polisler geldi nerdeydi altınlar dediler.yatak odasında deyince polis sinirle "ya biz bu evhanımlarına anlatamadık, hırsızların ilk baktığı yerdir yatakodası oraya saklamayın,ama dinletemiyoruz" bir çıkıştı. birde ortalığı bi güzel batırdılar parmak izi tozuyla...

eşim, allahtan eve daha erken girmemişsin ya karşılaşsaydın kucağında bebek,üzülme giden maldan olsun dedi. hakkıda var...
    allah esirgesin bir daha,amannn....

14. 3 Şubat 2008
  15. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    bir kere girdi evet şu an oturduğumuz eve değil daha önceki oturduğumuz ev 4. kat dublex daireydi biz tatildeyken bir gece eşimin telefonu çaldı arayan okul müdürümüz bizim eve hırsız girmiş tatile giderken bir arkadaşımıza anahtar bırakmıştık çiçekleri sulaması için o çiçek sulamaya gelince bir de bakmış ki kapı aralık pek bir şey çalınmadı ama girmesi yetti benim için şu an oturduğum ev de 1. kat kendi evimiz ama buraya taşındığımızdan beri çoğu gece uyuyamıyorum hırsız girecek korkusuyla

16. 3 Şubat 2008
  17. _neva_

_neva_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyyy canım benim çok geçmiş olsun Allah can sağlığı versin.Şeniz

18. 3 Şubat 2008
  19. pelinsu

pelinsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benımde basıma geldı gupegunduz altınlarımı paramı hatta oglumun kumbarasını bıle bosaltmıs uzun zaman ewden cıkamadım ya ben yokken yıne ewe gelırse dıye.cıkıncada tekrar gırmeye korktum aynı manzarayı bulucam dıye saglık olsun ne dıyelım en kotusu karsılssak ne olucaktı dusenemıyorum bıle