Evlat Hasreti Çekenler Birleşiyoruz.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dekopa tarafından 8 Haziran 2011 başlatılmıştır.

8 Haziran 2011
    Konu Sahibi : dekopa
  1. dekopa

dekopa Hergün yeni bir umut... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Kızlar..
    Hepimizin derdi sorunu aynı, sevgimiz hasretimiz özlemimiz aynı hayallerimiz aynı...Ayrı ayrı topiclerde aynı heyecanları yaşıyoruz birçoğumuz birbirimizden habersiz...
    Gelin birleşelim, Evlat yolunda bir olup hasretimize kavuşana kadar birlikte kol kola yürüyelim..:KK71::KK71:

Öncelikle kendimi tanıtayım. 5 yıllık evliyim 26 yaşındayım. 4 yıldır çocuk ile ilgili tedavi görüyoruz. 2 negatif tüp bebek denemem var. 3 denemem pozitif oldu fakat düşükle sonuçlandı. eylül ekim gibi kısmet olursa tekrar denemem var..

2. 8 Haziran 2011
  3. funda30

funda30 hadi meleğim gell.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba cnm...Bende aynı derdi paylaşıyorum...Ben 31 yaşındayım.Hiç gebelik olmadı bende:KK50:5 aydır istiyoruz.Daha erken evet ama benim durum farklı.Bu ay dr tedavisine başladım.Hormonlardan biri yüksek çıktı.Hap kullanıcam 2 ay.Başka bi sorun yok şimdilik dr.um doğal yolla bekleyelim 2 ay dedi.Bakalım hayırlısı..Allah isteyen herkese tez zamanda versinn..:KK46:

4. 8 Haziran 2011
  5. dekopa

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin canım..:KK71: Allah yardımcın olsun canım. Senin işin kolay bence yakın zamanda olur canım.. benim tüplerim alındı normal yolla kalma şansım hiç yok. mecburen tüp bebek yaptırıyorum..hamilelik dünyanın en güzel duygularından bşiri umarım yaşarız bunu

6. 8 Haziran 2011
  7. sakinlink

sakinlink hasretimiz bitecek annem, Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım:80: bende 24 yaşındayım 4 yıllık evliim 2 aşılama 1 tüp yaptırdım sonuç olumsuz tabi.temmuz gibi 2.yi deniycez nasip olursa denemeni nerde yapıcaksın?????

8. 8 Haziran 2011
  9. funda30

funda30 hadi meleğim gell.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşll cnm.Yaştanmıdır nedir artık bi çocuğun anne dediğini duysam gözlerim yaşarıyor..Çok takıyorum kafama..Olucak mutlaka birgün biliyorum ama sabırsızım işte..Gerçektende bu muhteşem duyguyu yaşatsın rabbim bekletmeden..Sanada geçmiş olsun..İnşll bu denemede tutunur bebeğin sana..:KK46:

10. 8 Haziran 2011
  11. dekopa

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım.. önce geçmiş olsun diyeyim canım.. sorununuz neydi sizin.. ben umut tüp bebek süleyman tosun doktorum memnunum tekrar onda olucak kısmetse..merkez önemli sen nerde yaptırdın neden olmamış
    canım sabret daha erken... bak bana 4 yıldır uğraşıyorum 20 milyar para harcadık hala bişi olmadı .parasını da geçtim yıllar geçiyor bir ameliyat geçirdim tüplerim alındı. en azından normal yolla olma şansınvar bu çok büyük bir olay. bak benim diğer topicimde arkadaşlar normal yolla kaldılar kiiiii sorunları çok ileriydi gelird onlarda akşama .. hiç üzülme seni hamile çıkartırız Allahın izniyleeee sen çalışmaları aksatma yeterkii :KK1::KK1:

12. 8 Haziran 2011
  13. sakinlink

sakinlink hasretimiz bitecek annem, Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşimde sperm sayısı azlığı var bende ilk denemyi maya tüp bebekte yaptırdım hiç ama hiç memnun kalmadım nie olmadığını bile sölemediler testin negatif dediler o kadar şimdide başken ünide düşünüyorum nasip bakalım

14. 8 Haziran 2011
  15. dekopa

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel canım durumun bence tüp bebekte sperm azlığı çok da önemli değil.. merkez çok önemli iyi düşün karar ver canım.. ben son denemede düşük yapınca doktor çağırdı beni dedimki teselli edip göndericek gitmek istemedim.. doktorum gittim yanına beni aldı o kadar güzel konuştu izah ettiki durumu kapıda yığınla hasta var geçiştirmedi bile detaylı anlattı erşeyi içimi rahatlatmadn göndermedi.. gerçekten çok önemli ne olursa olsun merkez iyi olucak Rabbimde izin vericek .. hakkımızda hayırlısı canım..

16. 8 Haziran 2011
  17. neslihantozan

neslihantozan Üye Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba kızlar bende bebiş istteyenlerdenim ama önce ALLAH istiycek rabmiz herşeyi en iiii bilen biz tabiki üstümüze düşeni yapıcaz ve tevekklü rabbimize bırakcaz hepimizin hakkında hayırlısı olsun ve evledımızla bizi sınamasın inş.

sevgiyle kalın kızlarrrrrrr:)

18. 8 Haziran 2011
  19. dekopa

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım.. aynen öyle üstümüze düşeni yapıp gerisini Rabbime bırakıcaz.. Bu zorlu yolu bir nesefte geçebilmen dileğiylee..