Evlat hasreti...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bebegem tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bebegem
  1. bebegem

bebegem BEBEĞİMİ VER RABBİM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    YARABBİM YARADANIM TEK SIĞINACAĞIM YANLIZ SEN VARSIN..:Saruboceq::Saruboceq:

GECE GÜNDÜZ BENİ DİNLER DUALARIMI DUYARSIN .....:Saruboceq:

YARABBİM SEN DUALARI DUYAN VE SANA AÇILAN ELLERİ GERİ ÇEVİRMEKTEN HAYA EDERSİN..

SEN KÜÇÜCÜK KARINCAYA CAN VERENSİN DAĞI TAŞI YARATAN SENSİN SEN NE DİLERSEN OLUR ...SEN NE İSTERSEN OLUR...:Saruboceq:

ŞÜPHESİZKİ SEN KULUM BENDEN İSTE BEN VERİRİM DEMİŞSİN...

BAK AĞLIYORUM YİNE KULUNU KULUNA ÜZDÜRME ....BENİ ARTIK KİMSEYE İMRENDİRME RABBİM...EVİME KÜÇÜCÜK BİR MELEK GELSİN SAĞLIKLI SIHATLİ EVİMİZE NEŞE OLSUN SANA HAYIRLI BİR KUL PEYGAMBERİMİZE HAYIRLI ÜMMET OLSUN:Saruboceq:

ÜMMETİ MUHAMMEDİN ÇOKLUĞU İÇİN BANADA SAĞLIKLI SIHHATLİ HAYIRLI BİR EVLAT VER YARABBİM....:Saruboceq:

PEYGAMBERİMİZİN YÜZÜ GÖZÜ SUYU HÜRMETİNE KURAN I KERİMİN ŞİFASI YÜZÜ GÖZÜ SUYU HÜRMETİNE TÜM BÜYÜK KİTAPLARIN TÜM PEYGAMBERLERİN BİLİP BİLMEDİĞİM TÜM ERMİŞLERİN EVLİYALARIN ULEMALARIN

ŞEHİTLERİNİN GECE GÜNDÜZ SANA YALVARAN KULLARININ KENZÜL ARŞIN İSMİ AZAMIN AYETEL KÜRSİNİN VE ŞİFA OLAN FATİHANIN YÜZÜ GÖZÜ SUYU HÜRMETİNE:Saruboceq:

ŞU MÜBAREK AYLARDA ELİMİ GERİYE BOŞ ÇEVİRME YARABBİMMM...:Saruboceq:

BANADA SAĞLIKLI SIHATLİ HAYIRLI EVLAT VER TÜM İSTEYENLERE TÜM ÜMMETİ MUHAMMEDE (S.A.S) SAĞLIKLI SIIHATLİ EVLAT VER İÇLERİNDEN BENİ AYIRT ETME GÜZEL ALLAHIM.:Saruboceq:

ŞU MÜBAREK AYDA DUALARIMI DUY SANA SIĞINDIM TEK SANA KULUNA KUL ETME BENİ EVLAT HASRETİYLE YAKMA GÜNAHLARIMIZ VARSA GÜNAHLARIMIZ YÜZÜNDEN BENİ VE TÜM EVLAT İSTEYENLERİ SINAMA EVLAT ACISIYLA EVLAT HASRETİYLE YAKMA....:Saruboceq:

ALLAHIM ELLERİMİZİ GERİ BOŞ ÇEVİRME...HIZIR ALEYHİSSELAMIN ACİL ŞİFASIYLA TÜM MELEKLERİN DUASIYLA DUY SESİMİ ...:Saruboceq:..

LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAH ...

HASBUNALLAHU VENİMEL VEKİL..

İNNA LİİLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACIUN MANASIYLA HAYIRLI EVLAT VER BANA VE TÜM İSTEYENLERE RABBİM YARDIMCIM YARADANIM...

AMİN:Saruboceq::Saruboceq:

2. 30 Ağustos 2009
  3. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    amin canım, inşallah duaların kabul olur...

4. 30 Ağustos 2009
  5. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    aminnnnnnnnnnnnnnnnn

inşllh Allah bizimde sesimizi duyucak bizede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip edicek

6. 30 Ağustos 2009
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    çok üzmeyin kendinizi kısmetinizde ne zaman varsa ozaman olur

erken olup hasta sakat vs. olucağına geç olsun sağlıklı olsun demekki hakkınızda böyle hayırlısı :teselli:

8. 30 Ağustos 2009
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    amin inşallah kısa zamanda dualarınız kabul olur. Allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah.

10. 30 Ağustos 2009
  11. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amiiiiiiiiiiin canım seni çok iyi anlayabiliyorum aynı şeyleri yaşayıp hissedioruz Rabbim tez vakitte göndersin kıymetli bebişlerimi inşallah

12. 30 Ağustos 2009
  13. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıymetli bebişlerimizi dicektim hepimize inşallah

14. 30 Ağustos 2009
  15. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım ya ağzına diline yüreğine sağlık bende hergün böyle dua ediyorum inan bana Rabbim dualarımızı geri çevimez ve bizimde yuvamızı şenlendirecek hayırlı kullarından Peygamber efendimizin ümmetinden hayırlı evlatlar verecektir inşallah yeterki dualarımızı eksik etmeyelim

16. 30 Ağustos 2009
  17. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım aminnn..lütfen moralini bozma.hormonlar moralden cok etkileniyormus.doktorlar bebek olacak düsüncesiyle birliktelik yasarsanız olmaz,kendinizi rahat bırakmalısınız diyor hep..düsünmemeye calıs canım.akısına bırak herseyi.bakarsın ummadıgın zamanda bebeşin oluveriryerimseniben

18. 30 Ağustos 2009
  19. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    amin canım şu mübarek günlerde Allah hayırlısıysa sana bir evlat nasip etsin canım