Evlendiğiniz ay içersinde en çok neyi,kimi özlediniz??

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

27 Kasım 2007
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ßen evlendiĞim ilk günü saymıyorum Çünkü ogünü cdler olmasa hiç hatırlamayacağım hep derlerdi de inanmazdım naniknanik ama evlendiğim ay içerisinde baba evime gittiğimde en çok özlediğim ilk akLıma gelen şeyyyy ablamla tv prog kavgalarımız oldu..vay beee

ya sizinkiler?

2. 27 Kasım 2007
  3. sibel.mutlu

sibel.mutlu LİLYUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben annemin o misler gibi kokusunu özlüyodum hala da özlüyorum.ne zaman ki düğün tarihim yaklaştı annem bana daha mesafeli danramnaya başladı sanki beni alıştırmay çalışıyodu. ama annemin o kokusunu hala çok özlüyorum ben.
    nedense aynı sıcaklığı kaynanamda hala bulamadım.

4. 27 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

evlendigim ilk 20 gun hic birsey anlamadan gecti,ama bi ay sonra,,,,,,hollandaya geldim,neyimi ozledim herseyi,ulkemin havasini bile ozledim,yani hangi birisini sayayim ki sana,ayrilinca farkina vardim halada cogu seyin ozlemini cekiyorum.cok konustum galiba,a.s.a.s.

6. 27 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

canim kimse ayni sicakligi kaynanasinda bulamamistir emin ol,ne demisler ana gibi yar bagdat gibi diyar olmaz,:1hug:

8. 27 Kasım 2007
  9. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ŞiMdi gittiğimde evime ise sanki hiç orda yaşamamışım gibi ne kadar tuhaf senağlama

10. 27 Kasım 2007
  11. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Ben hic kimseyi özlemedim.Cünkü zaten ailemden ayriydim.Onlar Türkiye'de yasiyorlar,bende Almanya'daydim.Hatta beni kimse kina gecemde bile aglatamamisti.Bayaa ugrasmislardi ama.

12. 28 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

ne zaman içim kan ağlasa, annemin koynuna sokulur huzur bulurdum, iki küçük kız kardeşime sarılır,bir an, onların bile sevgisine muhtaç olduğumu hissederdim. o evden çıktıktan sonra ne anamın verdiği huzuru nede küçücük çocukların bana verdiği sıcaklığı hiçkimsede bulamadım.. ne evlilikte, ne eşimde, nede onun ailesinde..senağlama

14. 28 Kasım 2007
  15. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben en cok babamı ozluyorum ama artık gıdınce onuda goremıyorum mezarını zıyaret edebılıyorum sadce kucuk yegenlerım yengelerım abılerm ve annem hepsını cok osluyorum ve cok sevıyorum bırde anacıgımın yemeklerını cok osluyordum allahdan anacıgım sımdı yanıma geldı hergun canım ne cekerse yaptırıyorum ohhh

16. 28 Kasım 2007
  17. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    doğruyu söylemek gerekirse hiç birşeyi özlemedim annemi kaybetmiştim ardındanda babam evlenmiştisenağlama ve ben abimlere yerleşmiştim 2 ay sonrada evlendim.ne kadar abimler üstüme titresede kendimi fazlalık gibi hissediyordum..o yüzden evlenince çok mutlu olmuştum.

18. 28 Kasım 2007
  19. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Annem ve babam. Onları bir gün bile göremezsem çok üzülüyorum. Evlerimiz çok yakın zaten.
    Hiç unutmuyorum düğünden bir ay sonra sormuşlardı nasıl gidiyor diye babamın çorap kokusunu bile özlüyorum demiştim:teselli:senağlama