Evlendiğinizde Kaç kiloydunuz?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve bicirkiz tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bicirkiz
  1. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Yeni evlenecek olanlar yada evlenmiş olanlar kaç kiloydunuz ?
    şimdiki kilonuz kaç?
    çocuk olduğunda kilonuz kaç?
    sengözlerimebaksanab

2. 5 Eylül 2008
  3. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bunu bende merak ediyorum..şimdi zayıfım benimki dalga geçiyor evlenince kilo alırsın diyo..niyeymiş diyorum genelde kadınlar kilo alıyolar evlenince diyo amacı beni kızdırmak...ama ben iyice çöp gibi olurum diyo o niye diyorum yakarız diyo sinsice gıcık yaff...hakkaten niye kilo alınır ne fark var ki yanii...hadi çocuk doğunca neysede çocuktan önce ????

4. 5 Eylül 2008
  5. allesgute

allesgute sinir bozucumuyum ne?? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SELAMhemen bu konuya el atiim istedim kizlar ben 28 yaşindayim 9 yillik ewliyim ewlenmeden önce 54 kiloydum ama nikahtan sonra bidaha asla 54 olamadim hamilelik hariç ewlendikten sonra bi düştüm 47-48 kilo civarlarina aman tanrim hatta ewlendikten tam 1 yil sonra gebe kaldim:CüvCüv: hamile kaldiğim ayki kilom 44 dü şaka gibi demi hamileliğin 9. Ayi 63 kiloydum 63 kiloyla doğum yaptim bebeğim 37 günlükken ben 53 kiloydum şimdi kizim 7 yaşinda ben 50kaydirigubbakcemile3 kiloyum ama düşman başina ben formumu kayinvalideme borçluyum :eek:klava:

6. 5 Eylül 2008
  7. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bende 47 kiloyum merak ediyorum acaba evlenince nasıl olcam:)

8. 5 Eylül 2008
  9. missingequation

missingequation Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    168 cm boyum var ..evlendiğimde 57 kg idim...oğlum doğduğunda 63 kg de tam beş yıl kaldım..sonra kızım doğdu 65 kg de kaldım üç yıl kadar fakat bu arada günde iki pakete kadar sigara içen biriydim..nolduysa nasıl olduysa eşimin ısrarıyla sigarayı bıraktım...tam 18 kg aldım...oldumu sana 83-84 kg ...iyice depresif olmuştum..hadi diyete başlıyayım artık dedim demez olaydım hamile olduğumu öğrendim tekrar ...tanrının sürpriziydi bu..hiç aklımda yokken hiç hesapta yokken...tamam dedim bebeğimi dünyaya getirdim ...o şimdi tam iki yaşında ...ben mi...:uhm:kilomu söylemek bile istemiyorum..Çok üzgünüm çoook

10. 5 Eylül 2008
  11. goth

goth Guest

arkadaslar bende su anda kiloluyum bir dahaki yaza evlenmeyi istiyoruz ama cok korkuyorum o zamana kadar kilo veremezsem gelinlik bulamam diye bana yardım edin fikir verin nolur :KK43:

12. 5 Eylül 2008
  13. adenes

adenes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bekarken 53-55 arası değişiyordu evlendikten sonra 58 e kadar çıktım zaman zaman, şu anda 55 kiloyum 3 yıllık evliyim ve bebeğim yok hamile olunca ne olcak çok merak ediyorum:)) boyumda 162 bu arada..

14. 5 Eylül 2008
  15. allesgute

allesgute sinir bozucumuyum ne?? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gelinlik bulamicak kadar kilolumusun yahuu kaç kilosun sen büyük bedenler var ne arkadaşlarim giydi gelinlik yapma allah aşkina sadece hangi kisimdan kilolu isen o kisimi kamufle edici bi gelinlik giyersin o kadar kilolu arkadaşlarda çok kabarik modeller iyi durmuyo ama bulamicak kadar diildir abarttiğinizi düşündüm şimdii

16. 5 Eylül 2008
  17. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Aman ne takionuz kafaniza kilolari ya begenen herif oyle begenir begenmezse sevmiyor demekdira.s:lepi:

18. 5 Eylül 2008
  19. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    evlendiğimde 70 kiloydum şimdi ise 76 :KK43:(