Evlendiime pimanm.. Boanmal mym?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seviyom86 tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : seviyom86
  1. seviyom86

seviyom86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    aslında eşimi hiç isteyerek kabul etmemiştim ilk ögrdüğümde kesinlikle hayalımdeki erkek bu degil demiştim.a:gitme:ama kendisi beni çok begenmişti. ailem çok iyi biri oldugunu söyleyerek beni ikna ettiler:eek:klava:.onun bana olan ilgisi beni sevmesi yavaş yavaş kendine ısındırdı ama her gece aglardım ben bu adamla evlenemem diye.mafoldumben gözlerim hep şiş gezerdim.senağlama gözüme çok kötü görünürdü. ama gerçekten beni çok seviyordu bir dedigimi iki etmezdi.herkes tarafından tepki alırdım bu adam senin kıymetini biliyo daha ne istiyosun derlerdi.:gitme::eek:lmaz:

ve şimdi evliyim ama o insandan eser kalmadı. gerçekten erkeklerin sevgisi sahte avlenince herşey bitiyo.kendisi yüksek mühendis ben ilk okul mezunuyum ama bunu hiç sorun yapmıyor. ama o kadar görgüsüz o kadar bedevi bir insanki. ne dogum günüme önem gösterir ne evlilik yıl dönümümüze. yani normal bir erkekten çok farklı biri olarak karşıma çıktı. kadına nasıl davranılır bilmez kaba saba biri işte. bugünde beni çok kırdı ve içimi size dökmeye karar verdim.
    konu şu bir yeni evlenen arkadaşını yemege davet edecegiz bende dedim başka bi arkarkadaşıda davet edelim hem bana yardımcı olur(6 aylık bebegim var ondan birde) hemde digeriyle yeni taşışacagım için muhabbet ortamı daha çok olur dedim.
    bunu diyen senmisin bana sen ne kadar beceriksizsin kendi başına bişey yapamazmısın agzına geleni saydı. yani anlıcanız en basit şeyde bile kaba saba davranıyo.
    inanıyorum bu adamdan birgün ayrılacagım.gittikçe ondan nefret ediyorum. dayak gibi şeyler yok ama onun kalbimi kırması beni öldürmekten beter geliyo.
    sizinle paylaşmak istedim. sizce ben boşanmalımıyım. :gitme::uhm:

2. 13 Ağustos 2009
  3. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Henüz yeni evlisin canım arada aşk olmadığı için daha çabuk kırılıyorsun tabi ama küçük bebeğin varmış bir kez daha düşün istersen hem bir insanın üniversite mezunu olması bana göre hiçte önemli değil. Önemli olan insanın kendini yetiştirebilmesi, anlaşılan eşin evlenmeden önce iyi rol yapmış ama o küçük bebek için hemen pes etme derim ben.

4. 13 Ağustos 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.575
    Ödül Puanları:
    363
    Bence yaşadığınız psikolojik şiddet..
    Allahım sabır versin,güç versin inşallah size..

6. 13 Ağustos 2009
  7. nalmert

nalmert Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sen bulmuşunda bunuyorsun galiba hayatında hiç kaba, saba erkek görmedinmi anlayamadım, kusura bakma biraz rahat batmış sana bir ablan olarak söylüyorum alınma.

8. 13 Ağustos 2009
  9. bu adamı zaten hiç sevmemişsiniz.evlenince değişmiş üstelik.keşke çocuk olmasaydı arada.yaşadıklarını sen daha iyi bilirsin.bi çözümü varsa ona kendini anlat.nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını.sana kaba davranmasına izin verme.hala bu şekilde devam ederse ozaman düşünürsün bence boşanmayı.ama ortada çocuk varken boşanmak bence çok kötü.herşeyin hayırlısı olsun

10. 13 Ağustos 2009
  11. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    burda kimse boşan boşanma demez sana canım.ama durumuna çok üzüldüm sevmediğin hatta sana yetmediğini düşündüğün biriyel evli olmak bilmiyorum ki işkence gibi birşeydir heradlebu topikte geneldeerkeler eşlerine seni sevmiyorum der yapılan yorumlarda genelde sevmeden olmaz tarzıdna olur.şimdi ters bi durum sen eşini sevmiyorsun.sen ne yapmak istiyorsun bide bebek var boşansan nasıl bi hayatın olacak bunları anlat.yazında eninde sonunda boşanılacak gibi bişey demişsin.o zman kendini sağlama almanın yollarına bak.ama başta hayatı yapmışsın dememe gerek yok heralde pişmanlık duyman bununn göstergesi.bilmiyorum ki evli arkdaşlar daha iyi yorum yaparlar heralde.ben aşk için ölmeli aşk o zaman aşk yolundan giden biri olarak sevgisiz olan bi evlilik hakkında seni aynlış yönlendirmek istemem.

12. 13 Ağustos 2009
  13. seviyom86

seviyom86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ya bir insan özür dilemez mi ya okadar inat biriki anlatamam. aramızda 9 yaş var ve beini herkesten kıskanır. dışarı çıkarken bile kimse görmesin diye elinden geleni yapar hatta bir keresinde arabadayım arabanın içinde bana diyoki başını ey kimse seni görmesin. ben ona uyum saglamaya çalışıyorum ama o hiç benim duygularıma göre davranmıyo. inanın kaç defa intahar ettim. hazmademiyorum bana davranışlarını. çünkü hak ettigime inanmıyorum

14. 13 Ağustos 2009
  15. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    boşanmayı bu kadar çabuk düşünmemelisin bence sevmeden evli kalmak zor ama kafanda kurdukça sevmiyorum dedikçe daha da uzaklaşırsın
    iyi yanlarını görmeye calış
    sonuçta bir bebeğiniz varr,
    Allah içini sevgiyle doldursun eşine karşı:)

16. 13 Ağustos 2009
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.575
    Ödül Puanları:
    363
    Ne intiharı arkadaşım...:1shok:
    Madem bu kadar çekilmez bir adam hemen ayrılın ondan:bbo:

18. 13 Ağustos 2009
  19. nutez

nutez Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    güzelim geçmiş olsun..öncelikle boşanıp boşanmamana biz karar veremeyiz tabiki,eşin seni alana kadar rol mü yaptı? benim eşimde evlenmeden önce farklıydı ama evlendikten sonra bukadar fazla değişimi olmadı tabi,
    bebeğimde var diyorsun güzelim ayrılık çok zor olur senin için zaman çok kötü malesef..eşnin dayağğı,kumarı,aldatması,manevi eziyeti,küfürü ,hakareti yoksa eğer dierleri olur geçer bence,babam derki (bir erkeğin 5 huyundan 3 ü iyi ise o erkek iyidir kızım) hiç kimse bence eşimle 4X4 lük değil kavgalar,sorunlar,günlük tiksinmeler her evde oluyor her kadın 3 ayda bir ( aman bu adamdan kurtulsam diyordur) bence..evliliği bukadar basit nedenler ile bitirmeye karşuyım keza o hatayı ben yaptım.olabilir eşin o an sıkıntılıdır,kimseyi istemiyordur farklı düşünüyordur bir an o cvp ı vermiştir bence herşeyi kendine sorun yapma ve bu adamı zaten istemiyordum diyerek kndini şartlayıp bileme..