Evlendikten sonra eşi askere gidenler yardım!!!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve frida81 tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : frida81
  1. frida81

frida81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR KAFAM ÇOK KARISIK 1 YILDIR NİŞANLIYIM. NİŞANLIM ASKERE GİTMEDEN ÖNCE EVLENMEMİZ KONUSUNDA ISRARLI FAKAT BENİM KAFAM KARISIK. ARADINIZDA EVLENDİKTEN SONRA EŞİ ASKERE GİDENLER YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. BU ARADA ASKERE GİDİP GELMESİNİ BEKLERSEM 2 YIL NİŞANLI KALMIŞ OLACAGIM..NİŞANLIM KISA SÜRE ASKERLİK YAPACAK.kafamçokkarıştı

2. 28 Nisan 2010
  3. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence kesinlikle gelmesini bekleyin askerden tanıdıklarım var askerdeyken evlenen çok zorlandıklarını biliyorumhele de kaynananlarla kalacaksan hepten zor kaçmıyo ya evlilik zaten kısa dönemmiş askerden gelince rahat rahat yaparsınız düğününüzü hiç bi telaşeniz olmaz

4. 28 Nisan 2010
  5. EftelyaSanem

EftelyaSanem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Senı Çok ıı anlıyorum. Aynı durum bendede var.ama eevlendıkten sonra Çok sıkıntı yasarız dÜŞcesıyle bız askerden sonra olmasına karar verdık. Daha dogrusu ben karar verdım o da mecburen saygı duydu. Ama hala fıkrımı degıŞtırebılırmıyım dıye ugrasıyor.bakalım zaman neyı gÖsterecek.ınŞallah sende sızın ıÇın hayırlı olana karar verırsın canım

6. 28 Nisan 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Böyle birşey yaşamadım ama, bence de geldikten sonra yapın. Önce yapma nedeniniz ne? Sonuçta bekleyecekseniz, önce de yapsanız, sonra da yapsanız bekleyeceksiniz. Sıkıntı ne?

8. 28 Nisan 2010
  9. frida81

frida81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BEN ÇALIŞIYORUM CANIM. KAYINVALİDEM AYNI ŞEHİRDE DEĞİLİZ.SAGOL CEVABIN İÇİN.mafoldumben

10. 28 Nisan 2010
  11. frida81

frida81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nişanlılk süresi uzadığı için nişanlım baskı yapıyor acıkçı canım.oda evlenelim 1 sene daha uzatmayalım 5 ay bekleyelm 1 yıl beklemeyelm hayatımızı daha fazla ertelemeyelim diyor.

12. 28 Nisan 2010
  13. imamia

imamia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence beklemek daha mantikli, madem kisa donem yapacakmis.
    Benim esim askere gittiginde 1 yasinda cocugumuz bile vardi. Esim de kisa donem yapti askerligini ama benim icin bir omurdu. Kendimi cok yanliz hissetim ve her gun agladim, e bide tek basima cocugu bakmak da vardi. Cok zor.....bence.
    Simdi nasilsa alistigin bir duzenin var (ailenin yaninda), askerligi yapip evlenin derim, yine de karar senin.
    Ben sadece tavsiye etmiyorum!

Hayirlisi Olsun

14. 28 Nisan 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bu nasıl bir hesap anlamadım. Kısa dönem askerlik yapacak, o gelene kadar belirli hazırlıkları yapın önceden, gelince de birkaç ay içinde toparlanır yaparsınız, illa beklemeyelim deniyorsa. Yani hesapta değişen hiçbirşey yok. Öyle de , böyle de yaklaşık 1 sene bekleyeceksiniz.

Altında yatan başka nedenler olmasın. Güven gibi. Askere gidiyorum, gözüm arkada kalmasın gibi.

16. 28 Nisan 2010
  17. frida81

frida81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlıyorum canım tabi sen hem çalışmıyorsun hemde tek basına bir çocugun sorumlulugu var üzerinde.ailedende karısanlar olduysa tuzu biberi olmuştur. Sagol tavsiyen için.

18. 28 Nisan 2010
  19. frida81

frida81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmem güven sorunumu bu hiç aklıma gelmemişti.bilmiyorum iyorum ya kafam çok karışık.sizlerden gelecek yorumları o yüzden merak ediyorum.cadıarzu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.