Evlendikten sonra gurbete giden ve ailesini çok özleyenler buraya..

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve seymabektas tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : seymabektas
  1. seymabektas

seymabektas Prensesim.. Güzel Kızım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 9 ay önce evlendim. bekarken trabzonda ailemle yaşıyordum. ama şimdi evlendikten sonra eşimin işi dolayısıyla kıbrısa yerleştik. ve yeni olduğu içinmi bilmiyorum ailemi çok özlüyorum. annemi, babamı ve benimle arkadaş gibi büyüyen abimi çok özlüyorum. ahhhh ahhh trabzon çok özledim seni. ama yazın gidicem inşl. yokmu gurbette olanlar????CADIARZUbenneyaptımkibenneyaptımki

Son düzenleme: 12 Ocak 2010
  2. 26 Mart 2009
  3. Elis

Elis Guest

hic degilse vatanindasin,baktigin herkes senin insanin,senin dilini konusuyolar,kafan estimi,tak ettimi atlar arabana gidersin,,,

ben 98de buraya geldim ,o gun bugundur icimde olan ozlemi,anlatmaya kelime yok,onun icin hic anlatmiycam,ama sunu diyim beterinn beteri var haline sukret,,,yerimseniben

umarim hersey istedigin gibi olur,mutluluklar dilerim canim:Saruboceq:

4. 26 Mart 2009
  5. seymabektas

seymabektas Prensesim.. Güzel Kızım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah sabır versin ne diyim. ama gurbette olmak çok zormuş bekarken anlamıyosun ne olacak diyosun ama şimdi herşeyi daha da iyi anlıyorum. rabbim herkesin gönlüne göre verir inşl.yerimseniben

6. 26 Mart 2009
  7. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benım bende gurbetdeyım bende samsundan ankaraya gelın geldım 2 sene olcak mayısda evlenelı gercekten cok zormus gurbet ailemi cokkkkk ah samsun ahhh az kaldı nasıpse gıdecegım onumuzdekı ay

hic degilse vatanindasin,baktigin herkes senin insanin,senin dilini konusuyolar,kafan estimi,tak ettimi atlar arabana gidersin,,,

ben 98de buraya geldim ,o gun bugundur icimde olan ozlemi,anlatmaya kelime yok,onun icin hic anlatmiycam,ama sunu diyim beterinn beteri var haline sukret,,,

umarim hersey istedigin gibi olur,mutluluklar dilerim canim

cnm gercekten halımıze sukretmelıymısız nasıl sabredıyorsunsenağlama

8. 27 Mart 2009
  9. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    oo valla gozum korktu bende nişanlıyım ne nişanlımın tayını nereye cıkarsa gıtcez

10. 27 Mart 2009
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153

Canım benim ya her zaman beni güldüren sen bu sefer ağlattın... İlk defa...

Gurbeti bilmezdim taa ki bu sene ablamı Didim'e gelin gönderene kadar zormuş gerçekten çok zor...

Ama bütün gurbetteki arkadaşlarımız için temennimiz mutlu ve huzurlu olmaları...

12. 27 Mart 2009
  13. Elis

Elis Guest

canim benim yaaa,kurban olurum ben sana,bende senin her zaman mutlu huzurlu olmani dilerim canim,:Saruboceq:Şeniz

14. 27 Mart 2009
  15. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    113
    bende varim 3buck sene oluyor yurtdisina geldim ailemse türkiyede cok özlüyrum onlari.2ay önce dogumuma geldiler ama resmen burnumda tütüyolar.keske onlari birakip gelemseydimyaaaaaaaa cok zormussenağlamasenağlama

16. 27 Mart 2009
  17. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    113
    elis seni cok iyi anlyiorum canimyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.keske türkiyede bi sehirde olsaydim en azindan kendi dilimi konusur anlasirdim burasi tamamen yabanciyaaaaaa.türkiyede olanlar cok sanslisinizzzzz

18. 27 Mart 2009
  19. EU3

EU3 Guest

gurbet bazen kılometre ötede değil yanıbasınızda da oluyo kızlar....o gurbet daha koyuyo adama...daha bı yakıyo ,çekilmıyorrr