Evleneceğim kişiyi aldatıyormuyum? İçim çok acıyor.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Konyaliii tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Konyaliii
  1. Konyaliii

Konyaliii Guest

Kizlar cok icim aciyor sizinle bisey paylasmak istedim...

Dunyalar iyisi bir kisi var hayatimda ailecek gelip gidiyoruz sozlum olcak yakinda allahin izniyle. Cok anlayisli, benim kaprislerimi dengesizligimi, herseyimi ceken cok sabirli beni candan seven bir insan. Ondan iyisini bulamam, beni el ustunde tutuyor her istedigimi yapiyor, onu seviyorumda...

Bir eksigim var; Heyecan...

Bunu ona belirttigimde cok uzuldu hatta agladi cunku bu yuzden ayrilmak istedigii belirtmistim oda o heyecani yine sana yakalatmaya calisirim yeterki birakma kiyma iliskimize dedi..

Annemede sordum, iliskide heyecan gereklimi diye, annemde dedi sevgi saygi ask sadakat onemli heyecan gecici bir his dedi. Omur boyu heyecanlanamassinki onu gordugunde bu normal dedi, herneyse bende icime attim, devam ediyim sonucta seviyorum.

Sonra macera ararcasina eskiden gorustugum biri ile kontaga gectim. Karizmatik, yakisikli, dedigim dedik biriydi ama heyecan veriyordu, karaktersizin tekiydi aslinda, ama tek fiziken etkilenme olmustu zamaninda gorusup bulusmustuk sonucta..

Atese yururcesine bu kisiyle gorustum, ama onada dedim yakinda sozlenecegim seviyorum erkek arkadasimi senlede neden konustugumu bilmiyorum arkasinda bisey arama dedim, oda dediki; gecmisten pismanim keske o zaman degerini bilseydim ama seni istiyorum dedi o cocugun elinden alma pahasina bile olsa seni istiyorum alicagim dedi, bende ugrasma yapamassin dedim ama konusmayada devam ettim. Migdesiz herif diye dusundum ama asil migdesiz benmisim..

Bir yanda 1.5 senedir tanidigim evlenmeye kalkistigim ailelerin bildigi guzel bir iliskim. Bir yanda karaktersiz, gurursuz, migdesiz bir erkek var ama onla konusunca heyecanlaniyorum aksilik bu ya.

Anneme soyledim anlattim durumu oda dedi; simdilik kara kas kara gozune bakip heyecanlanirsin ama 5 10 sene sonra gitcek yakisikliligi fizigi o zaman huyunu cekmek zorundasin. Simdiki erk arkadasindan heyecan duymadigin icin ayrilip ona gitmen en buyuk hata olur dedi, haklida..

Zaten konusmuyorum otekiyle soz verdim erk. arkadsima, en kotusude bunlari bildigi halde kabulleniyor erkek arkadasim, ozur diledim anladi.. Ama cok uzuldu cok agladi karsimda niye baska birine bir an baktigim konustugum dusundugum icin, degermiydi yipranmamiza diyor haklida..

Peki bu bendeki eksiklik ne ? sevgi demeyin cunku asigim, ama otekiyle konusunca 1 kere gormeme ragmen hayatimda sesini duyunca heyecanlaniyorum onla bulustugumdada 2 sene once ( o zaman erk arkadasim yoktu ) heyecan yukselerdeydi, degisik birseydi, begenmek sadecebiliyorum ama erkek arkadasimda niye yok bu heyecanlanmam :KK43: ..

Onu aldatmak istemiyorum asla cunku o baska bir kiza bakmayi bile ihanet olarak goruyor ama niye yanlis kiside heyecanlaniyorum, yasak oldugu icinmi?

Peki gereklimi iliskide evlilikte heyecan?

Uzun oldu kusuruma bakmayin :gitme:

2. 24 Aralık 2009
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Dikkat et. ıntikam soğuk yenen bir yemektir diyorum ve çekiliyorum.

4. 24 Aralık 2009
  5. zbyd

zbyd mutlu mutlu ♥ Üye

Beğenildi:
    265
    Ödül Puanları:
    153
    şey ben yanlış mı anladım sevgiline dedin bide bunu o da kabul etti öyle mi-tatlicadiarzu-

6. 24 Aralık 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    noluyo kac gnndur bu sitede yahu hep bnzer konular aciliyor..

simdi arkadasim heycan dedigin sey senin elde edemedigin seye meyletme duygusu olmasin sakin? simdi sozlenecegin kisi senden yuz cevirse biraz soguk davransa hatalarina kizsa etse bana kalirsa onun icin daha cok heycan duycaksin.. hic mi elini tutmadin bu adamin hic mi yuregin carpmadi? eger carpmadi ise kusura bakma ama sen sevilmeyi seviyorsun karsindakini sevmiyorsun demektir.
    ama yine de bravo bir cok kisinin yapamadigini yapip durustce anlatmissin ona yasadiklarini dusunduklerini. bu durumda karsindaki adam bile bile lades diyecek.
    bana kalirsa acele karar verme derim.. mantiginin dogrultusunda gitmek insana zarar vermez ama hem mantiginin hem de duygularinin sesine kulak vermelisin..
    eger gercekten seviyorsan sozlun oalcak kisiyi kendini o digerinden sakin artik.. gorusme onunla. ama yok duygularinda karisiksan ikisi ile de gorusme otur kafani dinle kararini oyle ver..

8. 24 Aralık 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.468
    Ödül Puanları:
    363
    Evlilik için acele ettiğinizi düşünüyorum..
    Duygularınız ve mantığınız daha tam oturmamış..
    Ya yaşınız çok küçük,değişik heyecanlar sizi mutlu ediyor ya da cidden beraber olduğunuz kişiyi sevmiyorsunuz..
    Çünkü seven insanın aklına bile gelmez heyecan var mı yok mu diye??? Ki siz de olmadığını söylüyorsunuz..

10. 24 Aralık 2009
  11. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    hayır olsun

12. 24 Aralık 2009
  13. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

o heyecan duyduun kişiye midesiz karektersiz diye yazıyorsun
    hemde görüşüyor heyecan duyuyorsun
    görüştüün kişiyi aldatmanı geçtiim ki geçilcek bi durum değil ama
    nasıl bu kadar hakaret ettiğin biriyle görüşür bide heyecanlanırsın
    ozaman ben de senn karekterinden şühe ederim arkadaşım
    yazık o çocuğa acaba o bunları sana yapsa
    senn ne olurdu düşüncen onun hakkında:nazar:

14. 24 Aralık 2009
  15. Cicek86

Cicek86 Varlığın öle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yakinda sozlenecegin kisi icin babani karsina almistim canim yanlis hatirlamiyorsam heycan bitti nasil bi sevgi seninkisi bilmiyorm sevgi kac cesit cokta merak ediyorum bence aklini topla iyi dusun

16. 24 Aralık 2009
  17. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    heyecan aşkın ilk başlarında olur, sonra yerini yoğun sevgi alır. ben nişanlımla neredeyse 4 senedir beraberim. ilk başlarda nasıl heyecanlanırdım, her buluşmadan önce karnıma ağrılar girer yaprak gibi titrerdim. şimdi hiç biri yok. bazı anlar dışında öyle heyecan durumları yok. ama onu o ilk tanıdığım zamankinden kat ve kat daha fazla seviyorum. sanki kalbime sığmıyor.

kısacası heyecan geçici. inan bu midesiz dediğin çocukla beraber olsan, bir süre sonra yine gidecek o heyecan. bence huyu suyu berbat bir insan için erkek arkadaşını kaçırma, ayrıca bence biraz da düşün ben napıyorum, acaba hazır mıyım diye. çünkü aşık olan insanın gönlü başkasına heyecan yapmaz :kahve:

18. 24 Aralık 2009
  19. Konyaliii

Konyaliii Guest

Ya lutfen yargilamayin arkadaslar. Demek istedigim oburuyle aramda bisey olmadigi halde olmasinida istemdigim halde cok heyecanlandim konusunca bilmiyorum neden konustum, neden cagrilarini cevapsiz birakmadim ama pismanim.. Simdide basima bela almamdan korkuyorum.

Evet sevdigim kisiye acik acik dedim bitirmek istiyorum biseyler eksik heyecanlanmiyorum eskisi gibi dedim, oda cok uzuldu saatlerce agladi, tek sorun buysa cozeriz bitirme, yapma iliskimize emeklerimize yazik bisuru sey soyledi kararimdan caydim, annemde caydirdi biraz kararimdan..

Tam demedim erkek arkadasima heyecan aradim diye onunla konustum diye sadece beni aradi gorusmek istedi ama hayatimda biri oldugunu dedim dedim, eksik anlattim, birdaha olursa bos yere elimi kana bularim, yani seni ararsa dedi. Gozu kara sevgilimin yaparmi yapar, korkuyorum basima bela actim sanki. Akilsiz kafam.