evleneceğiniz insanda nelere dikkat ettiniz

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU3 tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

huyunu suyunu iyi analiz edebilmek, gercekten taniyabilmek ve is isten gectikten sonra kotu surprizlerle karsilasmamak icin evleneceğiniz insanda nelere dikkat ettiniz? Ben karsimdakinin sozlerini ve davranislarini birlestirip ona gore yorum yapiyorum, sirf soze aldanmiyorum.

Siz evlendiniz ve su an mutlusunuz, peki onu iyi tanimak ve bu karari verebilmek icin nelere dikkat ettiniz, bu adam boyleyse buna guvenilir, bundan iyi koca olur dedigini noktalar nelerdi?a.s.:nazar:

ekleme yapmak istiyorum su anda benle cok ilgilenen, hayalindeki kizi buldugunu dusunen, asagida saydiginiz ozellikleri simdilik tanidigim kadariyla ilerde beni yaniltmazsa tasidigini dusundugum biri var yani aileye cok onem veriyor, annesi babasi iyi anlasiyor anladigim kadariyla, babasi da annesine saygili yani aileden bunlari gormus, icki ve sigara kullanmiyor, dine onem veriyor gibi ozelliklerini de sayabilirim ama henuz tam tanimis degilim

iste boyle biri var ama ben ona karsi bisey hissedemiyorum cunku dis gorunus olarak beni hic cekmedi, o ise beni tanidikca beni daha cok sevdigini soyluyor, ben ona umit vermiyorum her firsatta bunu soyluyorum sadece birbirimizi tanimaya calisiyoruz diyorum o da ben beklerim sen beni sevene kadar diyor

durum bu yani keske ondan elektrik alabilseydim cunku huylari zor bulunuyor bu devirde :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2008
  2. 16 Aralık 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    allah inancı olması,sözünün eri olması,kötü alışkalnlıklardan uzak olması,saygı duyup,beni anlama çabası içinde bulunması,çalışkan,hırslı ve azimli olması, aile kavramına değer veriyor olması ve tabi beni önemseyip el üstünde tutması vs..eşimde bunları görmüştüm ve yanılmadım...

4. 16 Aralık 2008
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    herseyden once saygılı olmalı...allah korkusu olmalı...durust olmalı...asla yalan soylememelı...
    her seyını paylasmalı...eşını hızmetcı gıbı yada zevkı ıcın kullanmaktan cok ...arkadas dost olmayı bılmelı...asla ne sozle nede fızıksel gucle sıddette yatkın olmamalı...
    ev kavramını aıle kavramını bılmelı...gozu dısarda..ve baskalarında olmamalı...
    kaybetmenın ne demek oldugunu bılmelı ve ona gorede sahıplenmelı...

6. 16 Aralık 2008
  7. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    herşeyden önce dürüstlük,sadakat,beni sevmesi çok önemli,beni sevdiğini bilmeliyim, her zorluğa göğüs gerer,her şartta yaşarım,kuru ekmeği paylaşırım,yeterki dürüst olsun.insan olsun.

8. 16 Aralık 2008
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Dürüstlük, asla yalan söylememe, birlikteyken eğlenebilmek ve güzel vakit geçirebilmek, bana düşkün olması, saygı duyması.Bu arada ben çıkmış olduğum erkeklere hep küçük bir test yapardım evlenmeden önce tabi. Bunu evlendiğim kişiye de yaptım. Bilinli olarak kızdırdım. Hayat herzaman güllük gülistanlık değil. Biraz cici kız pozlarından çıkıp bakalım kızınca nasıl tepki gösteriyor diye denedim. Sinirli bir insan mı, kolay sinirleniyor mu, tepkisinin sınırları nedir bunları denedim tabi aşırıya kaçmadan. Herkese tavsiye ederim:)

10. 16 Aralık 2008
  11. EU3

EU3 Guest

iyi bir test cidden, ben de deneyecegim bakalim ne sonuc verecek
    mesela ne yapiyordun kizdirmak icin ornek verebilir misin

12. 16 Aralık 2008
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Açıkcası ben sadece beni ondan daha fazla sevebilecek biri olmadığını düşündüğüm için evlenme kararımı adım.. Masum duruşu da beni çok etkiledi.
    Hayat, zaman ne gösterir bilinmez, ama ben bunlardan ve daha bir çok şeyden etkilendim insan hayır diyemedimi diyemiyor.
    Ancak evlilik zor, kimle yaparsanız yapın gerçekten zor.

14. 16 Aralık 2008
  15. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Mesela ne biliyim mesela bi sus dedi diyelim atıyorum. Susmazsam nolur denebilir. Bakalım tepkisi nolcak diye anladın mı.:)

16. 16 Aralık 2008
  17. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    kredi kartı limitleri
    gayrimenkulleri
    efenime söylim kaç jeepi kaç evi var
    tatillerimizi her yaz farklı bi ülkede gecirebilmemiz icin yeterli birikimi var mı falan filan gibi gereksiz detaylar işte aman pek secici değilimdir :nazar: -tatlicadiarzu-

18. 16 Aralık 2008
  19. EU3

EU3 Guest

evlilerden cevaplari bekliyorum arkadaslar, evli ve tecrubeli arkadaslar, yazanlara da cok tesekkur ederim