Evleneceğinizi sandığınız insanı unutabildiniz mi? :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve merve200 tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : merve200
  1. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kizlar
    bazi arkadaslar beni eski konulardan biliyolardir..sevgilimle yasadigim sorunlar, tartismalar vs.evlenecegim insandi o benim..ailelerimiz tanismisti yakinda sözümüz olucakti..
    sonunda hersey bitti zaten 4 hafta oldu..
    o benim ilkimdi..sonum olucakti ama kismet olmadi..dayanamadim bitti..
    ama kizlar gün gectikce acim hafifler diye beklerken..dahada bosluga düsüyorum
    icim aciyo, hayattan zevk alamaz oldum..
    o uzaktaydi ve ben 2 hafta sonra istanbula gidicem ödüm patliyo onunla karsilasirim diye..
    ne olur söyleyin cok sevipte ayrilanlar bi zaman sonra unutup yine mutlu olabildinizmi??
    baska bi insan hayatima giricek düsüncesi beni öldürüyo gibi..
    mafoldumben

2. 28 Ocak 2010
  3. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu yardim eden unutmak istiyorummmm artikkmafoldumben

4. 28 Ocak 2010
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.046
    Ödül Puanları:
    463
    şimdi öyle geliyor sana. hem acı, geçmeye yakın artarmış. öyle düşün. en fazla 4-5 ay sonra hiçbirşey kamayacak içinde. "demekki benim için hayırlı değilmiş" de geç...
    İstanbul 11 milyon. karşılaşmazsın, tabi istemezsen.. ama emin ol, seni çok arar...

6. 28 Ocak 2010
  7. seyrekyagmur

seyrekyagmur Güncel : 68,8 YILBAŞI Hedef: 63 Üye

Beğenildi:
    2.435
    Ödül Puanları:
    123
    en iyi örnek benimdir sanırım.benn 2 yıl bi ilişki yaşadım 15 ay asker olarak yolunu bekledim kendi aramızda yüzük taktık.ve sonra bitti.acısını çok çektim onlaykende ondan sonrada çok ağladım yani tam aşk nedir onu yaşamıştımtam ondan sonra depresuyonlara girdim kaç ay gülmemişim farkında bile değildim şarkı dinleyip ağlardım.olarak biteli 1 buçuk yıl oldu ve ben zerre kadar onu sevmiyorum ve şuan mutlu bi ilişkim var o ise hala peşimde.sevmiyorum sadece anıların izi kalıyor ve ilk oluşunun o kadar sadece biraz sabret ve ALLAH'a dua et yoksa cahilce şeyler bile başa gelebiliyor:hulya:

8. 28 Ocak 2010
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    unutursun unutmayacak ne var.karşına ondan bin katlı daha iyi insanlar bile çıkar.her şey kader kısmet işi demekki senin kaderinde ki erkek o deilmiş..

10. 28 Ocak 2010
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

canımm benimm yaa:teselli: seni çok ii anlıorummm.daha 4 hafta olmuşş.acının taze olması çok normall.zman geçtikçe inan bu acı dinicekk.o kadarr yaşanandan sonraa bi anda silinip atılmıoo zatennn.unutulmaz diede bişey yokk.sanıosunkii onsuzz olamam,onsuzz nefes alamam,unutamam.hiçte öle olmuoo ama.öldüğün bittiğinn adamm zman gelioo senin için hiçbişey ifade etmiooo.

dilerimm bundan sonra herşeyy senin için güsel olurr:Saruboceq:

12. 28 Ocak 2010
  13. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sag olun kizlar moral veriorsunuz bana inanin :KK43:
    bizde 2 yildan beri birlikteydik..ama su an yemeden icmeden kesildim
    her yerde o var sanki..uzakta olsa bile istanbul sokaklari anilarimizla dolu
    cok dua ediyorum allaha siginiyorum demekki hayirlisi böylemis diyorum
    biyandanda kendime engel olamayip sürekli agilyorum
    okulumu cok ihmal etmeyede basladim mafoldumben

14. 28 Ocak 2010
  15. seyrekyagmur

seyrekyagmur Güncel : 68,8 YILBAŞI Hedef: 63 Üye

Beğenildi:
    2.435
    Ödül Puanları:
    123
    sakınn canım okulu ihmal etme bak anlattığım gibi yaşadımm ve bende üni.deydim o kadar salaklık yaptım kii derslerim uzadı ve hala sınavlarına giriyorum işimden izin alıp alıp zor durumda kalıyorum yani sakınn yapmaa arkadaşlarına ver kendini ailene verr kafanı dağıt ve aklına getircek şeyleri yapmaa emin ol unutcaksın kaydirigubbakcemile5

16. 28 Ocak 2010
  17. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende kendimi örnek vereyim o zaman....
    biriyle görüştüm 2 yıl sürdü onu çok sevdim...ama o evlenmek istemedi..yani korkularım var dedi vs...sonra bitirdim...ama nasıl acı çekiyorum..çok geçmeden eşimle tanıştım..o zamanlar çok bocaladım...çok zorlandım...eşimin uğraşmaları fedakarlığı vs..derken evlendik şimdi diyorum ki iyki eşimle evlenmişim o kadar mutluyum ve onu o kadar seviyorum ki...
    yani bazen neyin hayır olduğunu anlayamıyoruz...hayırlısı neyse o olsun diyorum senin için...şunu da unutma tabi ki unutacaksın...ve karşına çok daha seni hakedecek insanlar çıkacak...kendini bu gibi düşüncelere alıştır.geçmişi düşünme...

18. 28 Ocak 2010
  19. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    birde okuyormuşsun sakın okulunu ihmal etme...