Evlenecez ama tarih belli değil diyenler.....

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlarr burayaa :) evlenicez düşünüyoruz ama tarihimiz belli değil diyorsanız..
    buraya bekleniyorsunuz.
    :içelim:

2. 13 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

ılk ben yazayım, bizim tarihimiz belli değil, tarih ne zaman dedim dün hatta tarih belli değil ama daha erken dedi benimkisi :kızgın: ama bu sene sonu ya da seneye belki görücüye gelirler seneye evlenebiliriz, ben tabi daha erken bekliyorum ama belli değil kısmet işleri,

bu durumda mobilya bakma ceyiz işlerine ne yapacağım bilemez ben kaydirigubbakcemile2
    sizlerden de bu durumda olan varmıı kaç ay oldu çıkalı?

4. 13 Nisan 2009
  5. organiksheker

organiksheker >>12.06.2010<< Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ilk yorumuda ben yapayım gerçi benim belli tam gün olarak olmasa da 2010 haziran ayında kısmetse

inşallah en kısa zamanda yuvanızı kurarsınız amaa sen çeyiz hazırlığına başla derim ben 4-5 senedir alıyorum hala eksik bitmiyo anacım allta gördüğün tarihden itibaren birlikteyiz gerçi ben o hayatımda yokken çeyiz almaya başladım kaydirigubbakcemile3

6. 13 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

:) hımm hayırlısı olsun organikçim

yıllardır çıktınız çıktınız evlenelim mi diye karar verdiniz söz möz var mı?

bizim seneye gibi görücü geliriz sonra nişan sonra da 6 ay içinde evleniriz dedi ama tarihimiz belli değil yani olacağı bile belli değil

sizin de böyle gibi mi oldu evleniriz dediniz inanıyor musun ben biraz garanticiyim sanırım çok yalan geliyor böyle duyunca :)) şaka gibi yani olmadan inanmıycam sanki sen nasıl inanıyorsun peki. çok mu paranoyakça sordum :)) kaydirigubbakcemile3

8. 13 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

ben dellendim mobilya bak bak bak, beyaz eşya bak bak bak
    çok değişken parasına göre değişiyor aslında siemens almak istiyorum ama öyle pahalıılar ki... beko alıcam sanki.
    beyaz eşya da marka alınca iyice pahalı. ama bakıyorum işte yine de.. diğerlerinde de eksikler çok

10. 13 Nisan 2009
  11. organiksheker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    biz zaten çıkarken evlilik niyetiyle başladık çıkmaya başladıktan 3 ay sonra evlenme teklifi etti geçen sene temmuzda sözlendik kısmetse haziranda nişanımız olcak seneyede düğünümüz biraz uzun biliyorum ama ev kurmakda kolay değil

ikimizde çok istiyoruz evliliği ama biraz daha sabretmemiz gerekiyo 14 ay kadar:))

12. 13 Nisan 2009
  13. organiksheker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    beyaz eşyaya gelince bende çok araştırdım sıemens istiyodum bosch aldık ikiside aynı fabrika ürünüymüş zaten aşağı yukarı aynı tutara geliyodu biz 2008 eylül aldık beyaz eşyalarımızı bekoyada baktım bekoyu pek beğenmedim bide bütçemize göre hareket ettik ozaman kampanya vardı öle aldık çok şükür borcuda az kaldı

14. 13 Nisan 2009
  15. EU1

EU1 Guest

ne guzel ya,
    benım de 3 ay oldu ama söz möz dedım olmaz dedı. bılmem kı kaydirigubbakcemile
    allah tamamna erdırsın cnm ikimizinkini de kaydirigubbakcemile2

16. 13 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

evet boshla sıemens aynı fabrıka ürünü
    kampanyayı yakalasam alcam da ben de sımdı bekoda bı kampanya var o da guzel urunlerı degıl ben hem ankastre olsun hem uygun düşsün ıstıyorum :)
    kaydirigubbakcemile2

18. 13 Nisan 2009
  19. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    ahh ahh 22 yıldır bu anı beklıyom bacım:nazar: