Evlenene kadar sanırım sağlığımdan olacağım :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kmy tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kmy
  1. kmy

kmy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar az çok biliyorsunuz benim durumu bu yaz evlenecez sözde ama hala günümüz belli değildi bütün salonlar doldu söylüyorum nişanlımın ailesine hala bildiklerini okuyolar geçen hafta nişanlımla konuşurken bu konuları hastalandım nefesim falan tıkandı nefes alamadım hastaneye zor yetiştirdi nişanlım oda çıok üzülüyor çok korktu dr stresten dedi daha öncede olmuştu zaten üzülmek yok demişti nişanlım bu olaydan 2 gün geçtikten sonra aradı annemler haftasonu geliyolar kararlaştırmak için diye annemi aramışlar düğün günü için konuşmaya gelecez diye ctesi geldiler otur otur baya bi geçti kalkacak vakitleri geldi artık tık yok sağolsun babam en sonunda dayanamadı artık ee buyrun konuşmak istedikleriniz varmış nedir gibilerinden açtı konuyu nişanlımın babası hayatta konuşmaz böyle konuları neyse babam dedi yani bizimde ilk herşeyin ilki vardır konuşmazsak olmaz yine o kadar cesaretlendirdi bu sefer adam başladı eski işyerinden alacağı varmış vermemişler seneeelerr sonraaa o adamı bulmuş şlimdi onun peşindeymişş ondan parasını alıncva yapacakmış ya birde diyoki kenarda 2 düğün yapacak kadar paraları var ben hazır parayı nasıl harcıyım yarın öbürgün işten çıkarırlarsa beni napcam falan diye biz bir şok nişanlım bana bakıyo ben ona ailem zaten çok şaşırdı evlenince ben size nasıl yardım edecem diyo nişanlımda ded baba biz senden evlenince yardım istemiyoruz siz düğünümüzü yapın biz bişey istemiyoruz çocuğa varya bir terslenişi vardı geçinemezsiniz siz benden isticeksiniz ya varya tam bir kabus evde konuşacakları şeyleri geldiler bizim evde konuştular tartıştılar gittiler adam diyoki salon dolduysa napalım 1,5 değilde 2,54 milyar verip tutarım ayy o zaman dayanamayıp atladım konuya 5 milyarlıklar bile dolu gün yok diyorum size diye neyse ben biraz kötü oldum yine nişanlım anladı belli etmeden dışarı çıkardı beni yalvardı artık ne olur üzülme senin istediğin gün halledecem ben bunu bana güven bırak bizden günah gitti dedi keyfi gelince istanbulu karış karış arasada bulacak o salonu bu sene olacak bu düğün dedi neyse zaten kalktıklarında adam bi alasmarladık bile demeden çekti gitti herkesten önce ailemede rezil oldualr babam dedi biz bu insanlala çok uğraşacaz diye çok arada kaldım yaa dün gidip salonların biriyle konuştum burcu d.salonu ondan gün alıp kimseye söylememeyi düşünüyoruz onlarada demicez biraz tutuşsunlar düğün zaman salonu bahaneedipte ertelemeyede kalkamazlar son anda dicez çünkü var diye nolurr yardım edin bir yol gösterin iyimi yaparız böyle yaparsak ?

Son düzenleme: 15 Ocak 2010
  2. 11 Ocak 2010
  3. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla zaten zekice davranıp gün almışsın. onlarada söylemiyosun. daha ne kalmışki.

4. 11 Ocak 2010
  5. kmy

kmy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Salonu tutmadık daha konuştum ama bilemiyorum nasıl olur diye yanlış bişey yapmaktan korkuyorum kafamıza göre hareket ettik diye mafoldumben

6. 11 Ocak 2010
  7. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.155
    Ödül Puanları:
    238
    bu senin düğünün canım onların değil kimsenin seni üzmesine izin verme :eek:lmaz: hem bak nişanlın da senin yanındaymış;bence gün almakla en doğrusunu yaparsınız yoksa daha çoook uzardı nişanlılığınız ve bu sürede de yıpranan sen olurdun :teselli: bir an önce düğününüzü yapın, göbeğinizi atın :teytey: sinir olan onlar olsun sırnaşık şey şimdiden mutluluklar dilerim opuyorumnanaktan

8. 11 Ocak 2010
  9. caspersy

caspersy içimde bi kıpırtı var... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    canmm günü alın biz şu güne aldık diye de söyleyin zaman yaklaşınca bu kadar vurdumduymazlarsa yine bişi demezler zaten ama üzülme sen sağlığın ve eşin daha önemli bu günlerde geçer bitanemm

10. 11 Ocak 2010
  11. lirean

lirean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım abartıyorsun, bende yaza evleniyorum, daha salon malon yok ortada
    sakin
    2-3 ayda hallolur bu işler maksimum

12. 12 Ocak 2010
  13. Ahuse

Ahuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım sen çalışıyor musun neden onların eline bu kadar bakıyorsunuz ki takıların olur yavaş yavaş masraflarınızı ödersiniz. Biz düğünümüzü eşyalarımızı çok şeyimizi kendimiz yaptık bence kendini bu kadar yıpratma 2 sene borç öderim yine kimsenin verdiği stresi çekmem.

14. 12 Ocak 2010
  15. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de yaz ya da sonbaharda evleneceğim gibi görünüyor. ama daha düğünle ilgili tık yok. ben de çok stres yaptım önce, şimdi saldım çayıra...

16. 13 Ocak 2010
  17. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Off çok stresli bu durumlar seni çok iyi anlıorum..

Bende Allah'ın iznyle bu sene evlenicem biz nikah ondan snra yemekli eğlence istiorus sölüodum yer bulamycas die beni kimse dinlemiodu geçen hafta aileler konuştu babamın söylediği bi yerle görüşmeye gittik sözlümle malesef Mayıs-Haziran-Temmuz dolu dedi kadın nolduuu dedim size diodum dinlemiodunz insanlar işlerini garantiye alıp önceden hallediolar bu işleri..

Allah yardımcın olsun ailesinin vurdum duymazlığına ve sizin evinizde tartışma çıkartmasına sinir oldum..

En son istiycem şeydir bnm ailemin gözünün önünde böyle tartışmaların olması eminmki seninde öyledir..

Bence gidin gününüzü alın onlar sizin evliliğinize saygı duyuyolarmiki siz saygı gösterip onları bekliosunz?

Beklemişsiniz bekliceniz kadar zaten sınırı aşmışlar artık..

Ayrıca bi arkadaşın da dediği gbi umurlarında değilse sizde minnet etmeyin onlara takılan altınlar paralarla karşılarsınız masraflarınızı Allah'ın iznyle..

18. 13 Ocak 2010
  19. forever8886

forever8886 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en iyisi nişanlınla gidip bir salondna gün almak başka çaresi yok üzme kendini