Evlenince de yalnız mı olunuyor ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve tavsancan tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tavsancan
  1. tavsancan

tavsancan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar, evlenince yine yalnız bir hayat mı sürücez, evli olanlar yalnız mı hissediyorsunuz.
    Evdeyken akşam yemek temizlik bulaşık vs yapıyorsunuz peki bu durumda.
    Mesela akşam eve geldiniz yemek yapıyorsunuz, bu durumda da yine yalnızlık çekiyor musunuZ?

Adam evlenmeden önce cok ilgiliydi evlennce eve uğramaz oldu bunlar o kadr çok değil öyle mi, veya bekarken olduğunuz kadar yalnız mısınız evliyken,
    sanki hep yalnız olacakmışım gibi geliyor. alsanaalsanasmile

2. 29 Eylül 2010
  3. Gulsum

Gulsum pamuk prensimmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kişilik meselesi bu. Mesela ben yalnızlık çekiyorum ama esim isteyken. Sessiz ve usengec biri oldugum için hep evdeyim. Ama esinizle uyum sağlarsanız evlilik çok Guzel bisi. Hareketlilik de size bağlı...

4. 29 Eylül 2010
  5. tavsancan

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    113
    siz mesela sessiz ve üşengeçsiniz peki akşamlarıo nasıl geçiyor tv mi izliyorsunuz dışarı mı çıkıyorsunuz arkadaşları davet mi ediyorsunuz. Aileyle olmaktan daha mı iyi_?

6. 29 Eylül 2010
  7. Gulsum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ne istersek onu yapıyoruz ben bisi istediğimde de kirmiyo ama biz genelde evi tercih ediyoruz. Bu da uyum sağladığımız bı nokta :p aslında tv fazla izliyoruz bundan hosnut değiliz ikimizde ama pek arkadasımız yok akraba hiç yok her aksam da bı yere çıkmak olmuyo.. Önemli olan aynı noktada buluşmak birimiz kıpır kıpır birimiz hantal olsaydı anlasamazdik belki de

8. 29 Eylül 2010
  9. Gulsum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İkimizde daha sosyal olsaydık daha çok arkadalarimiz olurdu ve sık sık onlarla görüşmek isteyebilirdik ama öyle değiliz peki siz nasıldınız evlenmeyi dusunuyo musunuz

10. 29 Eylül 2010
  11. tavsancan

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    113
    yani genelde evdesiniz ve rahatsınız, benim sevgilim vardı şu an yok, bekarken sevgilim olsa bile yalnız oluyorum evlenince değişiyor mu bu yalnızlık hissi onu merak ediyorum

12. 29 Eylül 2010
  13. Gulsum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Psikolojik olarak kimseye guvenememe gibi bı durum varsa belki hissedebilirsin yine. Ama yalnızlığı insan kabul edemez ve yanindakiyle bisiler paylaşmak isteyeceksin. Zamanla kocan güvenini kazanabilirse sen de onunla paylaşacaksın ve yalnızlık gibi durum kalmayacak.