evlenme nedeni

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

bir erkek bir kadınla onun hiç bir zaman değişmeyeceğini düşündüğü için evlenirmiş...

bir kadın da bir erkekle onu değiştirebileceğine inandığı için evlenirmiş...

benim hayatım da duyduğum en doğru sözlerden biri.. katılanlar!!!!!:içelim::içelim:

2. 18 Ağustos 2008
  3. :içelim:katılıyorum kadınlar kolay kolay değişmez erkekler de değiştirilmez ya dacok becerikli olacaksın yapan kadınlara helal olsun:lepi:

4. 18 Ağustos 2008
  5. LonelyLove

LonelyLove siyaha aşığız beyaza deli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

ben sevdiğim adamın herzaman yanımda olmasını istediğim onunla aynı evi paylaşmak istediğim için evlenirim herhaldeyerimseniben

6. 18 Ağustos 2008
  7. sila_84

sila_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    katılmıyorum ben. çok sevdiğim aynı evii. bi ömrü paylaşmayı ve çocuklarımın babası olmasını istediğim için evlendim. onu hiç değiştirmeye çalışmadım.. mutluluk ancak böyle mümkün diye düşünüyorum. ayrıca değiştirmeye çalışanların da başarılı olabileceklerini pek sanmıyorum.

8. 18 Ağustos 2008
  9. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben onu oldugu gibi kabul ettim
    neden değiştireyim ki
    begenmiyorsam başkasıyla evlenirdim

10. 18 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

evet o kişiyi olduğu gibi kabul etmek edebilmek gerçekten de en güzeli belki de ama hiç beyenmediğiniz huyu yok tu flört yada nişanlılık döneminde..
    yani ne bilim en basit rengi ona gitmeyen bir gömlek giyerken ilk zamanlarda aklınıza gelmedimi evlenince bunu giydirmem,yada ne bilim sizin sevdiğiniz bir yemei sevmese aynı evde ben yapınca sever diye içinizden geçirmediniz mi?
    sizin sevmediğiniz tv maç dizi neyi bekarken çok sevse ,evlenince nasılsa izlemez izlemek isterse ben onun ilgisini dağıtırm diye geçmedimi aklınızdan:)

12. 18 Ağustos 2008
  13. sila_84

sila_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    geçmedi desem inanırmısın arkadaşım.. hakikaten ben onu olduğu gibi sevdim. onun üzerinde güsel durdu o hiç beğenmediğm kıyafetler.. onunla birlikte büyük keyif verdi bana maç izlemek... o bana ben ona saygı duyduk da evlendik.. değiştirmeye çalışmadan.. allahımdan diliyorum hiç değişmeyelim.. bugünki gibi bi ömür birlikte yaşayalım..:1hug:

14. 18 Ağustos 2008
  15. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bence önemli olan erkeklerin kadınlar için kendileri gibi düşünmelerini beklememek kadınlarında erkekler için kendileri gibi düşünmelerini beklememek...kadın ve erkekler birbirinden apayrı varlıklar...

ben de dahil olmak üzere birçok bayan bizim gibi düşünmelerini istiyoruz daha duygusal olmalarını falan filan ama bu mümkün olmuyor onlara bu duygusallık saçma bile gelebiliyor.

herkes kendi gibi olsun kimse kimseyi değiştirmesin bence....

16. 18 Ağustos 2008
  17. nasıl gördümse nasıl sevdimse onun için evlendim,değiştirmeyi hiç düşünmedim.sadece evlendikten sonra sevmediğim bşkaç huyu çıktı ortaya.hala varlar ama eskisi kadar abartılı değil.yuvarlanıp gidiyoruz işte