Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ZeMHeRi tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : ZeMHeRi
  1. ZeMHeRi

ZeMHeRi Guest

merhaba arkadaşlar. ben rüya yorumlarındada sormuştum yorumunu. ama burdanda sizlere sormak istiyorum.bir rüya gördüm.evleneceğin kişi diye söyledikleri biri vardı. anneme genel anlamda anlattım .uzun bir süre sonrada aynı kişiyi annem rüyasında evleneceğim kişi olarak görmüş. aklıma takıldı.bir türlü etkisinden çıkamıyorum. sizde gördünüzmüfisfisfis evlenmeden önce?

2. 14 Mart 2008
  3. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır zemhericim ben görmedim.
    Ama sana farklı birşey anlatayım.
    Kızkardeşim 18-19 yaşlarındayken şehiriçi otobüste bir çocukla karşılatı.
    O sırada yanında bulunan arkadaşlarına bakın göreceksiniz içime doğuyor ben bu çocukla evleneceğim ilerde demişti.
    Sonra o çocukla flört etmeye başladılar ve geçen yaz da evlendiler.
    Rüya değil belki ama bazen insanın içine doğabiliyor demekki.
    Hayrolsun inşallah diyelim.

4. 14 Mart 2008
  5. Obstinate

Obstinate Guest

mrhb zemheri
    bende aynı senin gördüğün rüyadan gördüm ve inan benim annemde o kişiyi rüyasında görmüştü yaklaşık 3 4 yıl önceydi... ama evlenmedik hatta flört bile etmedik anlayacağın çok saçma! hiç kafana takıpta o güzel canını sıkma ve o güzel kafanıda yorma....
    umarım herşey gönlünce olur....

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

6. 14 Mart 2008
  7. nazberen

nazberen Guest

RÜYAMDA 17 YAŞIMDAYKEN BİR HOCANIN ESMER BİR ADAMLA NİKAHIMI KIYDIĞINI GÖRMÜŞTÜM.GÜLÜP GEÇMİŞTİM EVLİLİĞİN E SİNİ BİLE DÜŞÜNMÜYORDUM.ONDAN 2 AY SONRA BİRİSİYLE TANIŞTIM.ESMER UZUN BOYLU HİÇ AKLIMA GELMEDİ RÜYAM AMA 18 OLUPTA EŞİMLE EVLENİNCE VE İMAM NİKAHIMIZIDA KIYAN O HOCA OLUNCA KENDİMDEN KORKMUŞTUM.

8. 14 Mart 2008
  9. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nazberen çok ürkütücü gerçekten
    ben böyle bişeyi hiç yaşamadim, ne öyle bişey gördüm nede rüyamda gördüğüm herhangi bişey gerçekleşti şimdi kadar.
    ama teyzem görmüş eniştemi rüyasinda zamanında, öyle anlatiyor
    gerçekten çok ilginç.

10. 14 Mart 2008
  11. nazberen

nazberen Guest

EVET 14 YAŞIMDAYKENDE BABAMIN ÖLECEĞİNİ 1 HAFTA ÖNCEDEN GÖRMÜŞ HERKESE SÖYLEMİŞTİM.MİLLETTE BANA SEN KAFAYIMI YEDİN SAPASAĞLAM ADAM NİYE ÖLSÜN DEDİ.BABAM BİR HAFTA SONRA VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ.İNANILACAK GİBİ DEĞİL DİMİ AMA GERÇEKKKK...

12. 14 Mart 2008
  13. nazberen

nazberen Guest

6.CI HİS HİÇ DUYDUN MU?SANIRIM İNANMIYORSUNDA .........BAZI İNSANLARDA BU GERÇEKTEN ÜST SEVİYEDE! İNAN BUNU KÖTÜYE KULLANANLAR VAR AMA ALLAH BU GÜCÜ TÜM KULLARINA VERMİŞ ASLINDA ....

14. 14 Mart 2008
  15. Obstinate

Obstinate Guest

işte benimde gördüğüm rüyada senin dediğin gibi bişeyler yapılıyor hıdrellezi diye bişeymiş bende uydum arkadaşlara ve onu uyguladım ve çok yakın tanıdığım kişiyi rüyamda gördüm ikimizin elinde fincan vardı ve biz o fincandan bi içecek içiyorduk ama işte kaç yıl oldu o kişiyi ne gördüm bidaha, nede evlendim yani anlayacağınız ben o kişiyi severken ondan çok soğudum ve uzaklaştım hiç bişekilde bi araya gelmedik flört bile olmadı aramızda...o yüzden inanmıyorum...

altıncı hisse gelince; benim altıncı hissim çok kuvvetli buna inanırım işte. çünkü aklımdan geçen, içime doğan herşey gerçekleşti buna inanırm altıncı his diye bişey var...

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

16. 15 Mart 2008
  17. nazberen

nazberen Guest

a.s.ANLADIMMMMMM PARDON CANIM....

18. 16 Mart 2008
  19. MAVXIXSU

MAVXIXSU Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o niyetle bi gece yatmıstım ve polis görmüştüm ama esim mühendis.tutmadı yani