evlenmeden önce hangi konular kesin konusulmalı.evlendikden sonra güçlük çekilmemesi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve lalsuu tarafından 2 Aralık 2007 başlatılmıştır.

2 Aralık 2007
    Konu Sahibi : lalsuu
  1. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    tavsiyelerinizi bekliyorum..

2. 2 Aralık 2007
  3. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    güçlük çekilmemesi için olcakdi..:KK43: acemiliğime verinn...ben hep şunu düşünmüşümdür..evlendikden sonra erkekler elde ettikleri için değişebiliyorlar..bunun için kesin konusulup hem fikire varılması gereken konular oldugunu düşünüyorum..mesala maas kartının erkekde kalmaması gibi..sizin ekliyecekleriniz varmi..

4. 2 Aralık 2007
  5. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    başdan konusmak en güzeli..

6. 2 Aralık 2007
  7. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar konuşursan konuş olucakların önüne geçemiyorsun çoğu zaman.....

aldatma ve şiddet karşısında ne yapacağını söyle önce onu bilsin....
    ailesiyle senin aranda bir denge kurmak zorunda olduğunu söyle....
    asla yapmam dediğin şeyleri şimdiden söyle,onunkileri de öğren tabi...

kısacası evlilikten ne bekliyorsan hepsini söyle...sonradan geç olmasın....nasıl bir evlilik yaşamak istiyorsan ve asla affetmem dediğin neler varsa hepsini konuş...biraz olsun önüne geçmiş olursun bazışeylerin....

8. 2 Aralık 2007
  9. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Evlilikten beklentilerin neler,nasil bir evlilik hayal ettin hep simdiye kadar,senin hayalindeki e$ nasil olmaliysa bunu ona anlat.Hatta ayni $eyleri onada sor.sinirlimi sakinmi,maddi durumu nasil gibi sorulari sor canim.Evlilikten önce mutlaka konusulmali.

10. 2 Aralık 2007
  11. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    haklısınız konusulunca bir nepze fikirleri ortaya cıkıyor..ama aynı evi paylaşmadığımız sürecede yaparım dediklerini yaparmi bilinmez..:KK43:

12. 2 Aralık 2007
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    ne derseniz deyin, evlendikten sonra verilen sözler çabuk unutuluyor, Allah kötüye düşürmesin

14. 2 Aralık 2007
  15. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben aslında am istediğim evliliği yaptım. 2,5 yıl oldu 1 yaşıda kızım var. valla ben eşime hep isediğim şeyleri söyledim ve kesin kararlarımı bildirdim. onu çok sevdiğimi ve deger verdiğimi hep belli etim. en önemlisi bu . o zaman o da sana değer veriyo. ve bunun içinde seni anlıyo saygı ve svgi en önemlisi kuşum unutma... o zaman herşey halloluyo. ama huylarını asla değiştirttme ve değişme. birbirinizi oldugunuz gibi kabul edin. biz öle yaptık ve çok muluyuz. bide onu ihmal etme.. erkekler ilgiyi sveer...

16. 2 Aralık 2007
  17. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    evet bende tam öyle yapıyorum huyum neyse onu aynen yansıtıyorum..cok dik başlı olmam onun için zor olan şey..2 farklı kişiligin ortak bir yol bulup anlaşması gibi zor ne var..neyseki cok anlayışlı ..ama evlenınce nasıl olur bilmiyorum..

18. 2 Aralık 2007
  19. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Valla Cnm Dürüst Olun Ne Kadar Kayinvalideni Sevsende çooook Ii Olsada Sakin Birlikte Oturmayin. Eviniz Ayri Olsun Cnmmm. Gerisi Size Kalmiş.. Ilk Başlarda Insanlar çok Fazla şeylere Kafa Takiyo Ama Sonra Geçiyoooo. Hiç Canini Sikma Hep Olumlu Düşün. Dünyaya 1 Kere Geliyosun Ve Eşinle Bunun Her Güzelliğini Yaşa. Birlikte Yaşayin. Valla Ben Eşime Onu Ne Kadar Sevdiğimi Ve Ona Ne Kadar önem Verdiğimi Göster Dikçe Herşey Daha Güzel Oluyo. Bana Hep Sevdiğini Belli Etme çok Felan Derlerdi Tepene çikar şimarir. Hiç öle Değil Inan Bana. çokda Dik Başli Olma Lüfen