evlenmeden önce pembe görüyordum düşleri mi?diyenlerdenmisiniz...

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve firildakmerdane tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : firildakmerdane
  1. firildakmerdane

firildakmerdane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar severek evlenenler ve sonunda hiç birşeyin umduğu gibi olmadığını görenler..buyurun biraz dertleşelim...öncelikle ben anlatayım..

8 sene sevgili olarak kaldık..evlenmek için gün,saat,dakika saydık..önümüzdeki zorlukları aştık..ve evlendik..peki ne oldu..şuan o ayrı odada ben ayrı odada..birbirimizle tek kelime tmeden,bir küçücük buse bile kondurmadan kocaman bir günü bitiriyoruz..ben böyle hayal etmemiştim..sanki hep karşımda bir taş var..onunla konuşuyorum..hiç tepki vermeyen bir adam var karşımda..sürekli suskun,ne desem umursamayan ve cevap vermeyen..beni sadece dinleyip yine bildiğini yapan biri..ne yani ben bunun için mi evlendim..bunaldım..çok bunladım..ne yapmalıyım..bu hep böylemi sürecek..artık biz hiç eskisi gibi sevgili olamayacakmıyız??:1no2:

2. 1 Mayıs 2009
  3. denizkabugu

denizkabugu Evli, mutlu, ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Böyle şeyler okudukça daha çok büyüyorum
    ve pembe hayaller kurmamayı öğrenmeye çalışıyorum artık
    Arkadaşım ne diyem Allah sana sabırlar ve kocana da akıl versin
    inş sevgiliykenki durumunuza geri dönersiniz

4. 1 Mayıs 2009
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  6. 1 Mayıs 2009
  7. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun bu topiği görünce şu söz geldi aklıma hemen evlilik toz pembe derler evlenmeden önce evlenirsin pembesi gider tozu kalır o hesap olmuş sizin ki umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer eski günlere dönmeseniz bile paylaşımlaşımlarınız çoğalır çünkü erkekler evlenince 360derece dönebiliyolar heh artık benim oldu nede olsa psikolojisine girebiliyolar umarım bu geçiş dönemini çabucak atlatırsınız

8. 1 Mayıs 2009
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya bazen olur boyle seyler..is stresi falan bazen erkekler suskunlasiyor kavga sirasinda olay buyumesin diye de susuyordur..sinir bozucu olsadaa sende umursamaz davran.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.