Evlenmek istedinizi nasil sölediniz zor hersey tikir tikir yolunda miydi yoksa.......

Konusu 'Özel anket bölümü.' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

?

KİMLE EVLENDINIZ?

1. HAYATIMIZIN ASKIYLA EVLENDIM EŞİMİ ÇOOK SEVIYORUM

Oylanma: 25
    67,6%
  2. İSTEDİĞİMLE EVLENEMEDIM UZUN BIR ILİŞKI YASADIK AMA AILEM VERMEDI

Oylanma: 1
    2,7%
  3. AILEM ERKEK ARK ISTEMEDI AMA EVLENDIK ZOR OLDU AMA SONUC GUZEL

Oylanma: 11
    29,7%
    26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kizlar herkes hikayesini yazsin hadi evlenmek istedinizi ailenize nasil solediniz nasil oldu kolaymiydi ikna etmek ailenizi zormuydu

2. 26 Temmuz 2008
  3. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aileme bu konuyu açtığımda daha doğrusu öncelikle babama,kızım şimdiye kadar beni hiç hayal kırıklığına uğratmadın uğratmayacağınıda biliyorum sen ne karar verirsen biz senin arkandayız çünkü senin verdiğin kararlara güveniyorum ama bizde görelim bizde tanıyalım ailemize uyan seni hakedecek bir insanmı ona göre bir karar verelim demişti.Canım babam benim!:1hug:

4. 26 Temmuz 2008
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    biz 8 ay görüştük. sonra nişanlanmaya kalktık.
    annem biliyodu zaten hatta annemle tanıştırmıştım. çok sevdi annem.
    babamında haberi yoktu. kendi çıktı babamın karşısına. "ben sizin kızınızla görüşüyorum, başkasından duyacağınıza benden duyun, izin verirseniz aşilemle tanışmaya gelicem demiş."
    babam da "bu cesareti gösterip karşıma çıktığın için seni tebrik ederim oğlum. benim aşka sevgiye herzaman saygım vardır. eğer hakikaten seviyosanız birbirinizi her zaman arkandayım. istediğin zaman ailenle gelebilirsin" demiş.
    akşam eve dönünce de beni aldı karşısına konuştu. gayet anlayışlı ve tatlı dilliydi saolsun babacım benim. öle işte.
    1 hafta sonra da tanışmaya geldiler. şimdi yaklaşık 1 senedir nişanlıyız :)

6. 30 Temmuz 2008
  7. m.p

m.p Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gayet normal bir şekilde yolda el ele yürürken annem görmüş akşam sordu ewt sevgilim dedim. sonra nasıl olduğunu bile anlamadan benim tüm sülale onu onun tüm sülale beni tanıdı onlar bana kızım diyolar bizimkiler sevgilime oğlum diyolar :):) ama biz henüz sadece sevgiliyiz buna rağmen annem ve kaynanam düğün planları yapıyorlar :) :1hug:

8. 3 Ağustos 2008
  9. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz eşimle 3 yıl görüştük...annemin haberi vardı bu durumdan bana güveniyordu her konuda..sonra annem durumu babama anlattı kızı isteyen biri var dedi asker dedi babam eşim asker tayin tayin gezerler diye beni vermek istemedi beni karşısına aldı, konuştu ama ben ısrar ettim seviyorum dedim...babamla bir evin içinde 2 ay küs kaldık üstelediğim için...onun oturduğu sofraya ben oturamadım...gözgöze gelmedik...sonunda babam pes etti tamam kızım bir akşam yemeğe alalım arkadaşını bir görmem lazım dedi...eşimi yemeğe aldık bir akşam o akşam da galatasarayın maçı vardı... beraber oturdular maç seğretmeye başladılar sanki iki arkadaş gibiydiler...sonra eşimin efendiliğini dürüstlüğünü görünce babam tamam kızım olsun dedi...şimdi damadıyla arasından su sızmaz... bana da çok teşekkür eder... gurbette de olsan böyle bir evlilik yaptığın için teşekkür ederim aklımız sende kalmadı hiç der...

Son düzenleme: 3 Ağustos 2008
  10. 17 Ağustos 2008
  11. march7

march7 Guest

:eek: K.Knın güzel üyeleri.Benim evlilik hikayem aynen film senaryosu gibi.Zaten bigün bütünüyle anlatcam bi senaryo yazarınasüprizzzzz

12. 26 Ağustos 2008
  13. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    beni ilk eşimin ailesi gördü begendiler sonrada eşime haber verdiler taniştık bir ay sonra sözlendik 8 ay sonra evlendik...

14. 29 Ağustos 2008
  15. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    annem daha önce çıtlatmış babama...demişki gleip senden izin isticek..babam hazır odada beni bekliyor ben kıvrana kıvrana lafı geveliyorum..gel yanıma dedi, sarıldı babam, saçlarımı filan okşadı ..o öyle yapınca ses tonumu kontrol edemeden heyecanla yüzüne bile bakmadan anlattım..tamam dedi, gelsin önce bir tanışalım dedi, geldi eşim tanıştılar babam hiç yüz vermedi :p ailen de gelsin dedi 10 saatlik yoldan ailesi geldi tanıştılar kaynaştılar istediler ama babam vermedi... bir de yaşadıkları yeri görelim dedi babam 10 saatlik yolu bu sefer biz yaptık...orda yine istediler babam yin ebakalım düşünelim dedi..memelekete döndükten sonra sen de istiyorsan tamam dedi babam.nişan hazırlığı yaptık3 ay içinde nişanım oldu, nişandan 5 ay sonra da düğünüm...işte benim hikayem de bu :)

16. 29 Ağustos 2008
  17. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Eşim ile aynı köylü olduğumuz için aileler birbirini tanıyordu zaten. Evlilik kararını ilk önce büyük abime söyledik eşim ile birlikte. Abimde onayladı, ben babamlar ile konuşurum fakat kardeşim ( küçük abim ve bekar bu arada ) ne der acaba dedi. Büyük abim, küçük abime dedi sen sıranı verirmisin gibilerinden. Küçük abimde benim evlenmeye daha niyetim yok istiyorsa verelim dedi. Baba söyledirler babam biraz olmaz yaşı küçük, okulu var dedi ama abilerim ikna etti hihoyyyt
    Sonra bir kere tanışmaya -tatlicadiarzu-
    Bir kerede istemeye geldiler. 8 ay nişanlı durduk şimdi evliyiz

18. 29 Ağustos 2008
  19. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz tanışmamız çok komik oldu zaten ve babamın yakın arkadaşının oğluymuş ben bilmiyorum sonra öğrendim kendi söyledi
    sevgiliyken çok rahattık ailem asla kırmadı
    ciddiyetle başladık dedim anneme devamını getirmek istiyoruz izin verirseniz annemde her aşamada yanımda olduğu için tabi ki isteriz ama küçüksün dediler 2 kere tanışmaya yani görüşmeye geldiler 2 defa da istediler oldu bitti maşallah :nazar: