Evlenmek Isterim:

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve xsxulem tarafından 17 Kasım 2006 başlatılmıştır.

17 Kasım 2006
    Konu Sahibi : xsxulem
  1. xsxulem

xsxulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    EVLENMEK ISTERIM:

Super bir düğünüm olsun, bembeyaz,sırtı acık bir gelinligim olsun,annem sevincinden aglasın diye...

Kıvırcık saclı bir kız cocugum olsun ve bana anneler gununde carpık curpuk yazısıyla okulda yaptıkları kartı getirsin diye..

Geceleri gök gürleyip fırtına cıktıgında korkarak yastıgıma sarılmayayım diye...

Sevdigim erkek bana canım karıcıgım desin diye...

Artık yemek yapmayı ogreneyim,devamlı yumurta ve makarna pisirmeyeyim diye...

AMA EVLENMIYORUM:

Sevdigim erkegin kirli iççamasırları,lavabodaki sakal artıkları,kaprisleri küfürleri,vurdumduyma zlıkları ve yalanları arasında onu neden sevdigimi unutmayayım diye....

Isin icine para ve cıkar hesapları girdigi zaman buyuk askların nasıl kücüldügünü görmeyeyim diye...

Aldatılmanın dayanılmaz hafifligi(!) ile tanısmayayım diye...

Canım babacıgımdan kalan tek sahip oldugum seyi,soyadımı verip yerine bana soyadından baska verecek cok büyük birseyi olmayan birininkini almayayım diye...

Gece kız arkadasım aglayarak bana telefon actıgı zaman ertesi gün icin cantama koyup geceligimi ve dis fırcamla onun evine gidebileyim diye...

'Ben ' olgusunu daha yeni yeni ogrenmisken, bunu 'biz' olgusuna degismeyeyim diye...​

2. 17 Kasım 2006
  3. masal

masal Guest

BEN OLGUSUNU DAHA YENİ ÖĞRENMİŞKEN, BUNU BİZ OLGUSUNA DEĞİŞMEYEYİM DİYE.....

işte bu ben olgusunu hiç öğrenemeden ,biz olduk.... ancak yeni yeni öğrenebiliyorum bu yaştan sonra... olsun ama öğreniyorum yaa .... bu da bi şey....

4. 21 Kasım 2006
  5. NURCAN

NURCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Masalcim Çok Doğru Yazdiklarin Evlilik Aynen O Lavabodaki Sakallar Dağinik Kiyafetler Herşeyi Ben Bilirim Havalari .....
    Yine Evlensem Yine Sadece Anne Olabilmek Için Evlenirdim Evliliğin En Güzel Şeyi Onlar Koca Dirdiri Da Kötü Olani :)

6. 21 Kasım 2006
  7. tutcshee

tutcshee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaaa biz evlenmeden evlilikden soğutuluyoruz yazık diil mi bizeee :):):) şaka bi yana yazdıların hakkında bişiy diyemem ama her evlenen kadın bunkların aynısını sölüyo demek ki var bu işin içinde bişiy:):):)

8. 27 Kasım 2006
  9. iyivakit

iyivakit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ÜZGÜNÜM KIZLAR AMA BEN SİZE KATILMIYORUM.evliyim çünkü hayatımın en güzel anlarını dahada güzelleştirebiliyoruz.evliyim çünkü enzor anımızda birbirimize cesaret verebiliyoruz.evliyim çünkü birbirimize olan güvenimiz bizi hep ileri taşıyo.evliyiz çünkü hayatımız en değerli varlığına sahibiz ve bu bizi dahda birbirimize kenetledi.kızlar evlilik değil kötü olan .o yaşanan evi bir başkası ilede paylaşsanız bu sorunlar yine yaşanacak annenizin babanızın evinde o dedikleriniz hiç mi olmuyo.yoksa ananız toparladığı için size kalmıyo diye mi????

10. 27 Kasım 2006
  11. mina_mina

mina_mina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende iyivakite katiliyorum. eger evlendigin kisi sana deger veriyor, seni sayip seviyor,senin duygularina onem veriyorsa; hele birde ikinizden bir parca bebeginiz olursa o zaman esinizin ne kadar degerli oldugunu anliyor, daha cok baglaniyorsunuz birbirinize.
    kavgalara gelince mutlaka tartisma olacak hepimiz ayni olmadigimiz aslinda OLAMADIGIMIZ gibi, herkesin kendisine ait dusunceleri vardir ve bunu yuzunden dusunce anlasmazligi olacaktir. her ayriliktan sonra sevdiginiz kisinin degerini daha iyi bildiginiz gibi kavganin sonrasindada birbirinize daha cok baglanirsiniz.
    evlilik guzel seydir korkmayin :) sadece dogru kisiyi bulmak sorun ondan sonrasi kolay

12. 27 Kasım 2006
  13. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    AMA EVLENMIYORUM:

Sevdigim erkegin kirli iççamasırları,lavabodaki sakal artıkları,kaprisleri küfürleri,vurdumduyma zlıkları ve yalanları arasında onu neden sevdigimi unutmayayım diye....

Isin icine para ve cıkar hesapları girdigi zaman buyuk askların nasıl kücüldügünü görmeyeyim diye...

Aldatılmanın dayanılmaz hafifligi(!) ile tanısmayayım diye...

Canım babacıgımdan kalan tek sahip oldugum seyi,soyadımı verip yerine bana soyadından baska verecek cok büyük birseyi olmayan birininkini almayayım diye...

Gece kız arkadasım aglayarak bana telefon actıgı zaman ertesi gün icin cantama koyup geceligimi ve dis fırcamla onun evine gidebileyim diye...

'Ben ' olgusunu daha yeni yeni ogrenmisken, bunu 'biz' olgusuna degismeyeyim diye...

böle olcağını bilemedim ondan evlendimmmmmmmmmmmmmmmmm :KK43:((((((((((

14. 27 Kasım 2006
  15. parpali

parpali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende evlenmek istiyommm:asigim: aday yok ama olur belkı:çok üzgünüm:
    olumsuzluklar olmaz belkıı:uhm:

16. 27 Kasım 2006
  17. Marmelat

Marmelat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evlenmeyen 1 pişman evlenen bin pişman
    nasıl iş anlamadım

18. 27 Kasım 2006
  19. humane

humane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evlilik harika bişey bence tabiki birbirini seven 2 insan için ama devamlı tartaklanan dayak yiyen azarlanan için deil tabiii
    birde aileler var işin içinde