Evlenmek istiyorum ama ailemi nasıl ikna edecegimi bilmiyorum yardım edin banaa:(

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve collercix tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : collercix
  1. collercix

collercix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben 87 liyim 1,5 yıldır arkadaşım var evlenmek istiyorum ama benim ailem bi türlü sıcak bakmıyo benden büyük bekar 2 ablam bide abim var arkadaşım bayan kuaförü die maddi sıkıntılar yaşarsınız diye bide güvenemedikleri için etrafı hep bayan oldugundan tanışmak istemiyolar.bense onu çok seviyorum herşeyde aynıyız ailemi nasıl ikna etmeliyim neler ve ne şekilde sölemeliyim nolur yardım edin.:uhm:kurban bayramından sonra konuşmayı düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum özellikle evli ablalardan yardımınıza ihtiyacım varmafoldumben

2. 24 Kasım 2009
  3. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Valla canım başta Allah yardımcın olsun aileyi ikna etme konusu çok sıkıntılı ve meşaketli bi iş erkeğe hiç bi kulp bulamasalar bile kendilerini alıştırmak için zamana ihtiyaçları vardır sen doğrudan söyle tanışmanızı istiyorum de tanıştrmak için fırsat kolla ama aceleci olma sabret.Sonunda ikna olucaklardır nereye kadar hayır diyebilirlerki sewdiğin insanın olumsuz ewliliğinize mani bi durumu yoksa..
    İnşallah herşey dilediğin gbi olur Allahtan her zaman hayırlısını dile ve bol bol dua et..:Saruboceq:

4. 24 Kasım 2009
  5. nescum

nescum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ne olacak kuaförler de insan, onlar hep bekar mı kalacak:)
    Yalnız senin abla durumu biraz sakat
    Yani annen baban izin verse bile ablaların biz dururken sana ne oluyor diyebilir
    , ama senin de yaşın gelmiş yani
    ınşallah ikna edebilirsin canım
    Hakkında hayırlısı olsun

6. 24 Kasım 2009
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bence yasın erken daha ben 25 yasındayım acaba erkenmi evlendim diye düşünüyorum bazen ve senin önünde ablan abin fln var ama illada evlencem diosan ailenle öncelikle annenle sakin bir dilde konusabilirsin dusuncelerini duygularını anlat tanısın en azından de

8. 24 Kasım 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ailenden sadece tanışmaya gelmesi için bi fırsat iste...

10. 25 Kasım 2009
  11. collercix

collercix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim..aileme göre biri olduguna gerçekten inanıyorum ben ablamgile gelince onlar kesinlikle bizden önce evlenemezsin gibi şeyler demiyolar ama benim babam kalp hastası çok çabuk sinirleniyo o yüzden ablamgil bundan dolayı bana yardım edemiyolar.ama benim arkadaşım varken daha neyi bekleyimki.ablamgil biri düşünmüyo evlenmeyi diyeride kısmet olmadı abime gelince o bana engel degil.ama ben çok duygusalım babamın karşısına geçip konuşamıyorum.gerçektende evlenmeyide düşünüyorum aradıgım kişiyi buldum bana cesaret verin biraz nolur.bide akıl verin tabi böle zorluk yaşayanlar nasıl ikna ettiler yardım bekliyorum

12. 26 Kasım 2009
  13. prenses1905

prenses1905 AzeR'İm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim ya bende aynı dertten çok çektim abim askerdi izne geldi yeter artık dedim ve babama açılmaya karar verdim mektup yazdım okula giderken bıraktım :) akşam geldiğimde hepimizi topladı (annem ben abim ) sonuç olarak 5 aralıkta istemeye geliyorlar :) valla ben bile şaşırdım ama sözle nişanı bir yapalım diyoruz bakalım babama onu nasıl kabul ettireceğim :))))

14. 28 Kasım 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    önce ablaların

sonra annenin

annen abinin

bu aşamaları geç hepsinin desteğini sırasıyla al

sonra annen babana çıtlatır ufk ufak

annen abinin onunla tanışmasını isteyebilir

aşama aşama gitmezsen bir yol katedemezsin

87lisin evlenemk için niye acele ediyorsun anlamadım amaakannehir

16. 28 Kasım 2009
  17. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    bence doğrudan söyle bu fkre alışmalaarı zaman alacaktır mutlaka...

yaşına takılanlar olmuş ama bu işler yaşa bakmıyor evliliğe hazrı olup olmamaya bakıyor..kimisi 30unda hazır olur kmisi 23ünde...

hayırlısı olsun canım...

18. 28 Kasım 2009
  19. collercix

collercix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ablamgilin destegi war zaten ama babamdan biraz korktukları için bide saglık sorunu oldugu için pek konuşmaya çekiniyo herkes ama yaş olarak ben küçük görmüyorum çünkü gerçekten herşeyin hazır olmasını beklersem çok beklerim sorumluluk almak gerek biran önce hayatı yoluna koymak gerek diye düşünüyorum.daha önce bi söledim annemde olumlu bakıyodu ama babam tepki gösterince mecbur kaldı babamın tarafa geçti ama annemden yana bi sıkıntım yok bnm.belki cesaretimde sorun yaşıyorum ara ara