Evlenmekten korkmak

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve seviyo tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : seviyo
  1. seviyo

seviyo Guest

slm kızlar size birşey sorcam kızlar ben evlenmekten korkar oldum nişanlıyım nişanlım şuan asker ama 5 ayımız kaldı gelince eksikleri işleri halledip evlencez ama bende bi korkumu heyecanmı var anlayamıyorum evliliği düşündükce içim bi tuhaf oluyo ne yapmalıyım aslında aşkımı çoook seviyorum tek hayalimdi onla evlenmek ama günler yaklaştıkça içim içime sığmıyo bi korku oluştu ne yapmalıyım sizdede olmuşmuydu düğün öncesi böle şeyler

2. 26 Eylül 2008
  3. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    canım düğünüme 1 ay kaldı.bi zamanlar daha 3 ay var diyodum.sayılı günler çabuk geçiyor.şimdi herşey hayal gibi geliyo.evleneceğime inanamıyorum.nişanlımı çok seviyorum ama annemgilden ayrılmak istemiyorum.mutlaka güzeldir tabi yeni bir yuva kuruyosun.ailen yanındaysa onlarla bol bol vakit geçir.şimdi çok arıyorum o günleri:çok üzgünüm:düğünde ağlamassam iyidir. arkadaşım bunları yazarken bile insanın boğazı düğümleniyor.zor ama tatlı şeyler bunlar........

4. 26 Eylül 2008
  5. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    valla benimde korkularım oluyo
    ama bu tamamen evlenecegim kişinin ailesinden kaynaklanıyor
    ama evlenmekden korkmanın bi sebebi yok bence
    her kız bi gün dünya evine girecek
    allah bahtımızı açık etsin
    kimilerinin çok mutlu ve huzurlu bi yuvası olurken kimilerininde dünyası zindan oluyor
    artık bu durumlarda takdiri ilahi diyecegiz

6. 26 Eylül 2008
  7. sozyasi

sozyasi Hüzün Dostu..! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bende de var bu duygular. 1 Kasımda evşenicem ama şimdi bir fırsatım olsa vazgeçerdim. Evlenmek istemiyorum :KK43: Evimden odamdan ayrılmak istemiyorum, nişanlımın ailesinden nefret ediyorum bundan da kaynaklanıyo ama nedense eski sevdiklerimi düşünmeye başladım. Kısacası sanki çok erken karar vermiişim gibi geliyo.

8. 26 Eylül 2008
  9. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hay allah bende devlenmekten korkmak ne demek diyordum:)neyse evlenmekmiş..

canım korkunun ecele faydası yok, doğanın kanunu evleneceksin, yuva kuracaksın... sevdiğinle evleniyorsun bak ne güzel.. Allah tamamına erdirsin, hayırlı kılsın canım...

10. 26 Eylül 2008
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardimciniz olsun kizlar
    hic bi zaman pisman olcaginiz bi sey yapmayin, insallah dogru karari vermis olursunuz,
    nisanlinizi seviyorsaniz ailesini bosverin dicem emme onlarda bi yanda kalio mecburen
    Allah'im mesut bahtiyar emeyi nasip etsin insallah

12. 26 Eylül 2008
  13. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende de ara ara oluyor
    nişanlımı seviyorum
    onla aynı evi paylaşma düşüncesi çok güzel
    ama arasırada korkuyorum
    ailemi işimi bırakıp gidiyorum.
    aileside beni korkutmuyor
    beni korkutan yeni düzen

14. 26 Eylül 2008
  15. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Korkunun ecele faydası yok kızlar...
    Ya evleneceksiniz bazı sorumluluklara yüz yüze geleceksiniz, ya da evlenmeyeceksiniz...
    Bu budur...
    Hazır değilseniz evlenmeyin tabii...

16. 27 Eylül 2008
  17. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor bişey yaşayan biri olarak söylüyorum sözleneli 1.5 sene oldu severek sözlendım ailem erken oldugunu söyledi vermek ıstemedı ama ben aglaya aglaya evlenmek istıyorum dedım hazırım dedım ve verdıler...geçtıgımız yaz yani 1 ay öncesi düğünüm olacaktı...kışın salon tutuldu eşyalarım yemek odam yatak odam beyaz eşyalarım ankastreler falan hepsını kısın aldık yaptırdık,gelinligimi dıktırmek ıcın moda evlerınden randevu aldım neyse zaman kısaldıkca düğüne 3 4ay kaldıkca üzüntü stres başladı her gece yatarken aglamalar nişanlımla durduk yere tartısmalar evllilikten korkmaya başladım ve evlenmek istemedım bu sene anlayısla karsıladılar ailem ve nışanlımın ailesi nişanlım uzun süre tepki gösterdi ama zorla kabullendı oda vee seneye düğünüm bu senede bekar gezelimm bu senede bekar gezelimmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
    bakalım şimdi rahatım ama seneye mayıs ayında başlar yine benim karın agrılarım

18. 27 Eylül 2008
  19. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    tek korkum mutsuz olmak senınde bu olsun baska korku tasıma ı yanlarını dusun derım mesela yağmurda beraber ozgurce yurumekk usuduğunde ona sarılmak ıstedın saatlerde esınle cıkıp dolasmak yanı bunun gıbı bır suru guzellık varken bırak kotu dusuncelerı cnm sevdığın sonucta bak olumlu düşün hersey guzel olsunn tatlım tek korkunda mutszluk olsun :1closedeyes:
    bu arada ı bayramlarr