Evlenmeli miyim?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve civciv41 tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : civciv41
  1. civciv41

civciv41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar....çok büyük bi boşluk içindeyim.1,5 yıldır nişanlıyım ama ilişkimiz 7 senelik.sanıyorum bendeki o büyük aşk bitti.artık sadece alışkanlık.düğünümüz 2010 yazında olacak.yani daha 1 sene var.şuanda çok mutsuzum.kafamdaki soru işaretlerle evlenmek istemiyorum.şu durumda sadece evlenmek zorunda olduğum için evlenicem.heyecan,aşk,mutluluk hiç biri yok. :gitme: yanlış karar vermektende çok korkuyorum.bana akıl verin :KK43:

2. 22 Ağustos 2009
  3. wanessa

wanessa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten uzatınca cok problem çıkıyo yaa..keşke bu kadar uzatmasaydınız..cicim ayları gecince heyecan tamamen bitiyo zatenn..bence pat diye ayrılma iyiice düşün ..geri dönüşü olmayan bi yola girmemelisin.sana tavsiyem seviyomusun,,onunla bi ömür geçirebilecekmisin we seni gerçektenn mutlu edecekmi bunları düşün..hatta eline bi kagıt kalem alda olumlu we olumsuz şeyleri sıralaki somutlaşsın hersey gözünde ..hakkında hayırlısı inşallahh..

4. 22 Ağustos 2009
  5. civciv41

civciv41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet karar vermek çok zor gerçekten.beni gerçekten seviyo eminim.zaten oda bukadar uzattığına pişman oldu.çünkü ayrılmak istediğimi onada söledim.yolunda gitmeyen bişeyler var.işte o heyecan olmayınca böyle oluyo.

6. 22 Ağustos 2009
  7. civciv41

civciv41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında kafamın bu kadar karışmasının bir nedeni daha var.aklımı karıştıran biri çıktı karşıma.benim değerli olduğumu sürekli gösterdi bana.ciddi bişeyler yaşanmadı ama bi anlıkta olsa beni heyecanlandırdı ve unuttuğum herşeyi tekrar hatırlattı bana.sonrada benim kafamın karıştığını anlayınca hayatımdan tamamen çıktı.mutlu olmamı istediğini söledi.bunun için çaba sarfet dedi.yaklaşık 2 ay önce oldu bu olay.bir aydırda görüşmüyoruz.sanırım bana gerçek mutluluğu gösterdi.bilmiyorum.onunla olmayı bende düşünmüyorum,farklı karakterlerimiz var.ama gözümü açtı işte

8. 22 Ağustos 2009
  9. wanessa

wanessa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    seni sewdiğinden eminsin tamam ama sen sewdiğinden emin degilsinkii..belkide biraz birbirinizi özlemelisiniz..bence biraz ayrı kal ondan seni hiç aramasın sen onu arayana kadar..onun yoklugunda nasıl olduguna bi bak ...onsuz daha mutluysan bilemem ama dediim ya alışkanlıık olduguna iinanıyosan eger bi süreliğine yani 1 hafta kadar yeterli hiç görme we konuşma onula bi bak ne olcakk..mutsuzsan onsuz zaten sewiyosundur..we umarım öyle olur..

10. 22 Ağustos 2009
  11. wanessa

wanessa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    belli ki senin çok kötü kafan karışmışş..ya da o çocuk fena karıştırmış kafanıı...

12. 22 Ağustos 2009
  13. gulls

gulls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım seninki kadar uzun süreli olmasada benzer bi durumu bende yaşadım karar vermek gerçekten çok zor onunla mutlu deilsen ve düzelmeyeceğini düşünüyosan bitirmek mantıklı olan karar,ama bitirdikten sonrası da güllük gülistanlık deil yani bu kararın yükünü tek başına taşımak zor

14. 22 Ağustos 2009
  15. civciv41

civciv41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yani nişanlım olmazsa o olsun demiyorum.o açıdan bi problem yok ama 1 ayda bana öyle güzel duygular yaşattıki anlatamam.artık görüşmeyelim dediğindede öyle canım yandıki...belkide gerçek aşk oydu benim için.ama olmayacak bi aşk...öyle zamanda çıktıki karşıma tamda ilişkim monotonlaşmışken.şimdi hayatımı düzene sokmaya çalışıyorum.evet görüşmemeyi denedim ama buna nişanlım izin vermiyo.artık beni kaybetmekten çok korkuyo.nerdeyse biticekti herşey oda farkında çok ciddi olduğumun.oyüzden şimdi daha çok ilgili bana karşı.diyorumki madem nişanlımı silebiliyorum demekki bitmiş benim için ama öyle bi noktadayımki ne vazgeçmek çok kolay neden herşeyi unutmak :KK43:

16. 22 Ağustos 2009
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ama ilişkilerde her daim heyecan olmaz ki..siz 7 sene önce evlenmiş olabilirdiniz ve sen yine bu duyguları hissedebilirdin..sanıyormusun ki her evliliklerde insanlar 10 yıl 20 yıl geçse bile ilk günkü gibi..asla olamazlar..o ilk günkü yaşadıklarını yaşayamazsınki..hadi ayrıldın ve bu çocukla birlikte oldun diyelim..birkaç sene sonra ,buğün hissettiklerini onun içinde hissedeceksin..mesele eğer heyecan ise ,o heyecanı siz yaratacaksınız...ama mesele gerçektende heyecan değilde birlikte olmak istememen ise o zaman elle tutulur sebeplerinin olması lazım..

18. 22 Ağustos 2009
  19. civciv41

civciv41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyle bi noktadayımki sorumluluğum çok.aileme karşı , çevreme karşı.sevgilim olsaydı şu durumda zaten çoktan bitmişti.ne kadar sevmiyorum desemde onsuz olmak bana ağır gelcek.nede olsa alışkanlık var.belkide seviyorumdur sadece kalbimin derinlerinde kalmıştır.ama hayatı böyle anlamsız yaşamak çok zor be kızlar.sürekli düşünmem gerekiyo.bu durumda evlenemekte bana saçma geliyo.hiç bişey eskisi gibi olmayacak biliyorum :sinifsinif: