Evlenmeye nasil karar verdiniz.Işte bu dediğiniz kişi sizi nasil etkiledi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve elif445 tarafından 16 Ocak 2008 başlatılmıştır.

16 Ocak 2008
    Konu Sahibi : elif445
  1. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Evlilik Ciddi Bir Meseledir Kolay Kolay Da Insan Bir Başkasiyla Evlenmeye Kararveremez Siz Nasil Oldu Da Tamam Işte Evleneceğim Kişi Dediniz Ki...

2. 16 Ocak 2008
  3. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    beni bi gördü. ahanda bu benim hayatımın kadını dedi. böyle bir güzellik yok dünyada dedi. bu fırsatı kaçırmamalıyım dedi ve evlenelim dedi bana tatlicadiarzu

4. 16 Ocak 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Biz de 5 yıllık flört dönemimizde hep evliliği düşünürek hareket ettik.
    Bir tek sevgimize güvendik biz canım..:asigim::asigim:
    Allahım mahçup etmesin bizi.:nazar::nazar::nazar:

6. 16 Ocak 2008
  7. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    özo kıs vazgeçilmez olmuşun nan sen baksana adamın aklını başında almışın ama böyle bi güzelliğede akıl feda edilir hani yerimseniben a.s.

8. 16 Ocak 2008
  9. bebişiiiim

bebişiiiim Guest

anlatsam sayfalar yetmez ya çok güzeldi benım için.şunu söylıyım 3.gün evlenme teklıf ettı ve hemen kabul ettım ne kadar çok sevıyor ve güvenıyormuşum dımı?şükür ki doğru insan. Bana, benım nazlarıma katlanışı etkılı oldu tabıkı bırazda:)

10. 16 Ocak 2008
  11. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bizde uzun bir flört dönemi geçirdik ama daha ilk aylardan bile evlenicez diye devam ettik yani öyle olmassa ayrılırız diye bişey asla düşünmedik ve herşey çok güzel geçti ve söylüyorum hayatımı adayacağım herşeyimi eksiz paylaştığım bir adamla evleneceğimden asla ama asla pişman değilim ve bu hayatımda aldığım en doğru kararların bir kaç tanesinin başında geliyo :asigim:

12. 16 Ocak 2008
  13. Cerenimo

Cerenimo Derin' im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    en başta ilişkiye karar verdiğimiz gün kararı vermiştik..evlilik üzerine başladık ve 2,5 sene sonra evlendik..:nazar:

o benim için şunu söylemişti : flört değil evlenmek istiyorum seninle..herşeyinle bana uygunsun sen ve seni seviyorum..a.s

ben de ona dedim ki aramadım evleneceğim kişiyi hiç geleceğini biliyordum..seni seviyorum:asigim:

anacım bu da şiir gibim bişi oldu ama inanın böyle oldua.s.

14. 17 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Merhabalar
    Ben aranıza yeni geldim.Umarım kabul edersiniz beni.
    Konu çok güzelmiş.Okuduğumda ilk heyecanım aklıma geldi.Benim kociş de benimle evlenmek için başlamış ama ben anlayamamışım.Neyseki çok zaman geçmeden farkına vardım ve evlendikk..Şuan 4,5 aylık evliyim :)
    Hepinize sevgiler..

16. 16 Ocak 2008
  17. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bEN HENÜZ o mertebeye eremedim hehe :)

18. 16 Ocak 2008
  19. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben kendimi evliliğe hiç hazır hissetmezdim.taakii eşimi görene kadar.ilk iş yerime gelmişti gelip gidiyormuş zaten ama hiç karşılaşmamışız.karşılaştığımızdada gözlerimiz kilitlendi birbirine resmen.bi kaç dk.kaldık öyle yani.daha sonra odama gittim ama büyülenmiş gibiydim.ilgiçti gerçekten.eşiminde sonra anlattığına göre.seni gördükten sonra arabama bindim.radyoyu açtım ve TİRYAKİNİM çalıoyrdu dedi yeni çıkmıştı o dönem.hemen gittim o albümü almaya dedi.resmen tiryakin olmuştum dedi.daha sonra görüşmeye başladık.zaten kendiliğinden bu evleneceğim kişi diyorsun.ve öylede oldu.evlendik.1.5 senelik evliyiz.inşallahta bir ömür sürer.çok güzel bişey yaa.İŞTE BUUU.demek.