Evli adamla birlikte olan bir kişiyle görüşürmüydünüz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve TheShe tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : TheShe
  1. TheShe

TheShe Guest

Şimdi özetliyim..
    Sevgilimin kuzeni, aynı zamanda iyi anlaştığı sık görüştüğü en yakın arkadaşı diyebilirim.
    Adam evli, karısı boşanmıyor. Aslında adam da çok zorlamıyor sanırım (çok saçma ama bulunduğu çevre dolayısıyla ticari kariyerini etkiler, tepki alır diye düşünüyormuş)
    Evine doğru düzgün gitmiyormuş bile adam, ya kızda kalıyor ya da eşiyle aynı odada bile uyumuyormuş, yani eş de sevgiliden haberdar. Bir şekilde evlilik bitmiş ama çevreye evli rolü oynuyolar.
    Kızla adam bilmiyorum ama 3-4 senedir falan beraberler, ben sevgilimle tanıştığım zamanlar bizi evlerine davet ettiler, tanışmak görüşmek istediler. Açık açık söylemedim nedenini o zaman ama kestirip attım, sonuçta kuzeniyle tanışacaksam eşiyle tanışmalıyım metresiyle değil diye düşündüm. Sevgilim evlerine yanlız gitmiş artık onları kırmamak için, işle ilgili falan da görüşüyorlar sevgilimle.

Bu kişilerden çok da bahsetmedik o zamanlardan beri, geçen gün sevgilim daha ayrıntılı anlattı. Adam eşinden boşanıp bu kızla evlenmek istiyormuş, biz buna da karşıyız tabii, yuva üstüne yuva kurulmaz diye düşünüyoruz. Ayrıca kız benim yaşımda aslında kariyer sahibi de bir kız (bu noktaya da şaşıyorum), adam da baya olgun fisfisfis
    Ben normalde kendime yakıştıramıyorum bu kızla tanışmayı ama acaba tanışıp ona göre mi karar versem diye düşünmeye başladım.
    Sonuçta sevgilimin kuzeni ve birlikte zaman geçiriyorlar. Bilmiyorum işte kafam karıştı, siz neler düşünüyosunuz, benim yerimde olsanız tanışırmıydınız v.s..

2. 16 Mart 2009
  3. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Aralarındaki ilişki resmi birşeyler kazanmadan sanırım görüşmezdim..

4. 16 Mart 2009
  5. LadyAtom

LadyAtom Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    153
    tanışırdım ama çok samimi olmamaya çalışırdım, benim için rahatsız edici bi durum

6. 16 Mart 2009
  7. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bunun kararını vermek biraz zor
    insanları o duruma getiren aşamaları bilmek öyle yargılamak gerek
    ama her ne olursa olsun ben pek hoş karşılamazdım bu durumu
    tanışmakta istemezdim açıkcası :nazar::nazar:
    aşk gönül ferman dinlemez evliliğimiz bitti ama boşanmadık gibi durumları bahane olarak buluyorum
    çevre iş dolayısıyla gibi sebepler bence yapılanı gizlemek adına söylenmiş şeyler
    sevgilisi ile aynı evi hatta bazı şeyleride paylaşıyorsa evliliğe bu yüzden gerek görmüyordur
    aksi takdirde sevdiği kişinin eşi olmasını onunla bir hayat gerçimeyi her ne olursa göze alır
    eşini bir şekilde boşardı
    bu sebeplerden dolayı ben görüşmek istemezdim :1no2::1no2:

8. 16 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Herkesin hayatı kendinedir derim ben.. kimsenin ilişkisine etlisine sütlüsüne karışmam. yarın öbür gün iyi olurlar kendilerinden bilinirr, kötü olurlar benden bilirler... bu yüzden ben tanışırdım fakat çokta geliş gidiş kurup çokta samimi olmazdım asla yargılamaz neden böle yaptığını asla sormazdım dedimya bana düşmez.. nasıl kimsenin yanii 3. kişilerin benim ilişkime karışmasını hoş bulmuyorsam kimsenin ilişkisine evliliğinede karışmaz sadece uzaktan izleyici olurdum.. amaaa eğer ucu bana ve sevdiğim adama dokunuyorsa veya dokunacaksa gerekli tedbirlerimide alırdım..

10. 17 Mart 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Tanisirdim:nazar:...neticede herkes acik kartlarla oynuyor...Adami karisini ve o kizi baglayan bir mesele bu...:kahve:

12. 17 Mart 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

gönul işi bunlar kımın ne zaman ne yasayacagı bellı olmaz
    daha tanımadan ayrgılamıssın kı kızı gorussemmı dıyorsun

14. 17 Mart 2009
  15. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    bilemiyorum...
    ilerde zora sokabilir seni
    olur da boşanmadı karısından ve hatta sevgiliden ayrıldı
    ve sen de sevgilinle evlendin.
    demezler mi karısı benken o kızla neden tanışıp görüştün diye
    tanışmak bi yerde kabul de etmektir.

16. 17 Mart 2009
  17. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Eş , sevgiliden haberdarsa ve o sorun etmiyorsa ben de etmezdim , görüşürdüm ...

Görüştüğümde karşı taraftan aldığım elektrik , ortamın haliyeti ruhiyesi de bir dahaki görüşme için bana

fikir verirdi zaten...

Baktım , olmuyor rahatsız oluyorum ; bir daha gitmezdim...

18. 17 Mart 2009
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    bu karşımdakinin kişiliği ile alakalı bana yansıttıkları kadarıyla...ama temkinli olurdum...direk ön yargılı da yaklaşmazdım ...