Evli arkadaşlar buraya bakarmısınız...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Aralık 2007 başlatılmıştır.

26 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Çoğunlukla eşinden sıkıntı çekenler dertlerini anlatıyor.Biz bekarlarda ister istemez evlilikten soğuyoruz hatta korkuyoruz..

Acaba bende aldatılırmıyım.Şiddet görürmüyüm v.s.

Birde kayınvalide olayları var...

İyiki evlenmişim diyen arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..

2. 26 Aralık 2007
  3. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Yettim gayrıı:))Etrafımdaki bütün evlilikler beni korkutuyordu ve evlenmeye hiç niyetim yoktu.27 yaşına kadar bekledim.karşıma beyaz atlı prensim çıkınca evlendim:))

4. 26 Aralık 2007
  5. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Yani aslında eşimle 25 yaşındayken tanıştım,çok yakın arkadaşımdı.dertlerimi paylaştığım ,birlikte çok eğlendiğim ...güvendiğim...ve şimdi çooook mutluyum onunla.Yalnız dimdik durmak lazım sana saygı duyması ve seni kaybetmekten korkması lazım.:))

6. 26 Aralık 2007
  7. herbaryum

herbaryum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben çok erken evlendim hatta üniversiteyide evlendikten sonra okudum ha dersenki kavga gürültü yokmu hiç tabi arada oluyor ama sonra karşılıklı anlayışla herşey tatlıya bağlanıyor yani aslında önemli olan doğru kişi doğru kişiyi bulunsa hiç korkma evlen derim tüm mutluluklar senin olsun:))))))))))))

8. 26 Aralık 2007
  9. minnick

minnick rütbesizim benn... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben varım benn.
    İyiki evlenmişim. Yok kaynana dırdırıymış, yok karı koca kavgasıymış hepsi oluyor ama hiç biri umrumda değil. İYİ Kİ EVLENMİŞİİİİİMM. KOCİŞİMİ ÇOOOKK SEVİYORUMMM.

10. 26 Aralık 2007
  11. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    valla ben tosunumu çok seviyorum :eek:
    arada beni çileden çıkarsada çocuk gibidir dayanamazsın
    iyiki evlenmişim iyiki onun olmuşum:asigim:

12. 26 Aralık 2007
  13. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben bir buçuk yıllık evliyim iyiki evlenmişim diyorum. Evlilik eğer eşin anlayışlıysa ve severek evlendiyseniiz çok güzel bişey. Hergün gözünü açtığın zaman ilk sevdiğin insanı görüyosun bu çok güzel bişey bence evlilikten hiç korkma. Ama evleneceğin insanı evlenmeden önce tanımaya çalış. bence evliliğin tek kötü yanı çok büyük sorumluluk altına girmen onun haricinde korkulacak bişey deil.

14. 26 Aralık 2007
  15. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Korkmayın korkunun ecele faydası var mı??Allah hepinizi doğru kişilerle karşılaştırsın:asigim:

Zeki bir kadın bir çok olayı yaşar atlatır,düşünsenize evlilikte birbirlerini hiç tanımayan koca bir aile çocuklarının mutluluğu için bir araya geliyor.Elbetteki kişilik çatışmaları vs olacaktır.Ama üstesinden de gelinmeyecek bir durum değil bu..Kendimizi doğru ifade edebilmek çok önemli ve inat olmaması..

Size evli ve mutlu bir abla olarak önerim konuşun eşlerinizle ve ilk noktada kendi yuvanızda halledin sorunlarınızı.Aldatılma konusunda yapılacak şeyler çok azdır ya herru ya merru ya kalırsın ya gidersin...Evlenince erkekler nedense tamam artık benim ne yaparsam yapayım kalır düşüncesini taşırlar..Onlara gidebileceğinizi ,gücünüzü ispatlayın....Çok şükür böyle durumlarla karşılaşmadım karşılaşmakta istemem Allah korusun derim fazlada düşünmem bu konuları..
    Düşünsenize eşimin elemanları hep bayan yaklaşık kadro 1800 kişi civarlarında,teli elime alsam hep bayan numaraları sürekli bu konuyu düşünsem kıskançlık yapsam huzurum kalırmı.. Gereksiz!!Hayat insana bir çok şey öğretiyor..Lütfen korkmayın Saygı çerçevesinde ilerleyen her evlilik devam ediyor:1hug:​

16. 26 Aralık 2007
  17. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    korkulacak bir şey yok aslında her evlilikte ufak tefek sıkıntılar oluyor
    çıkarken erkek arkadaşınla nasıl problem yaşıyorsan evliykende oluyor
    iyiki evliyim diyorum bende ne giyime ne gezmeme hiç birşeye karışmaz kocam
    yani herkes için geçerli değil :))

18. 26 Aralık 2007
  19. EU1

EU1 Guest

Teşekkür ederim canım...Evliliğin daim olsun...Şeniz

Ben sorumluluk almaktan korkmam.Ruhumda var zaten sorumluluk...

Teşekkür ederim canom..Şeniz