Evli Arkadaslar Yardimci Olursaniz Cok Sevinirim

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve YESIMMM24 tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : YESIMMM24
  1. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslr Iliskiden Sonra Daha Yeni Farkettim Daha Once Hic Farketmemistim Bu Ay Farkettim Gogus Uclari Degilde Kara Yerler Var Ya Iliskiden Sonra Orda Kucuk Torbalar Var Onlar Sert Ve Sis Oluyor Ilk Defa Bole Oluyor Sizde Hic Bole O Torbalari Hissediginiz Oldumu Sizdede Oluyormu Yada Bu Torbalar Neden Olur Ve Neden Siser Bir Fikri Olan Varmi Yardimci Olursaniz Cok Sevinirim

2. 26 Nisan 2008
  3. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Ilgilendigin Icin Tesekkur Ederim Gogus Ucunun Etrafi Kara Biliyorsun Iste O Kara Alanda Kucuk Kucuk Torbalar Sisiyor Iliskiden Sonra Farkettim Hemde Bayagi Belli Oluyor Cok Merak Ettim Acaba Ne Bu Diye

4. 26 Nisan 2008
  5. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    korunuyormusunuz peki.bildiğim kadarıyla hamile bayanların aerola denilen o meme ucunda böyle şişmeler kabarmalar olabilirmiş.seni korkutmak istemem.bi test yap istersen

6. 26 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

canım hamilelik belirtisi olabilir..bende oyle olmuştu gögüs uçlarında etrafında küçük beyaz torbalar.

8. 26 Nisan 2008
  9. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    korunmuyoruz canim bebek olsun istiyoruz nasil beyaz ki anne melk yani beyaz degil galiba yani yaarken goremedim beyaz olabilir ama ilk kez bole birsey farkettim normalde belli olmuyor sadece biraz daha koyu oldugu yerler sadece iliskiden sonra sertlesip sisiyorlar sanirim onceden yoktu iliskiden sonra sertlesip sismeside hastaliktan falan olmasin kzlar valla cevaplariniz icin cok tesekkur ederim cok merak ediyorum

10. 26 Nisan 2008
  11. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yani kizlar normalde o torbaciklarin oldugu yerler koyu renkte ama sis degil cinsel liski sonrasinda bayagi bir sisyolar yani elle anlayabiliyorsunuz dokununca hatta sok oldum esime dedim bune ya dedim bilmem dedi evet kucuk kucuk sis dedi ama korkma dedi bilmemki

12. 27 Nisan 2008
  13. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yokmu Bu Durumu Yasayan Arkadas Hic :KK43: Bende Mutlaka Vardir Dedim Ama

14. 27 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

nasıl yani benim o torbalar dikkatimi bile çekmemişti ama şimdi baktım bendede belirgin hamilelik mi? yani neymiş bi şey anlamadım kafamda karıştı yalnız bir şey sorcam ne kadarlık evlisin bendede ilk 3-4 ay ilişkiden sonra kan geliyordu ama olabilirmiş hormonlardan doktor öyle dedi geçti şimdi belki sende yeni evliysen hormonlardan filan kaynaklanan bir şeydir

16. 27 Nisan 2008
  17. EflaNazLina

EflaNazLina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben hiç bişey anlamadım bu torba işindenkafamçokkarıştı.demek ki bende yok farketmeoiğime göre

18. 28 Nisan 2008
  19. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    1 Yillik Canim Off Ya Kafayi Yiyecem Haa Sinir Oldum