Evli bayanlar akl verin ltfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hayathayat1995 tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

17 Ekim 2009
    Konu Sahibi : hayathayat1995
  1. hayathayat1995

hayathayat1995 hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese selam. nereden başlasam bilemiyorum ama konuya dalıcam. ben mi çokabartıyorum acaba yoksa haklımıyım. size danışayım. tecrübeli olanlardan akıl istiyorum. ben 9 yıllık evliyim. görücü usulü ile oldu evlilik. ama eşimle okadar zıttızki anlatamam. benim sevdiğim hiçbirşeyi o sevmiyor. onun sevdiklerini ben. benim istediğim hiçbirşey olmuyor. en basit birşey bile. mesela temizlik yapıyorum ya da rahatsızm. yemek yapamadım. bişeyler al gel diyorum boşver, biryere gidelim boşver, ne istesem dikkate almıyor. çok fazla derecede a sosyal. arkadaş larımızın yaptığı hiçbirşeyi yapamıyoruz. en basit olanı bile. parka gidemiyoruz, yürüyüş yapamıyoruz, pastaneye ,yemeğe ...........
    çocuklarım evin içinde hapis oldular. boğuluyorum artık. çooook konuştum tartıştım artık yıldım. gölge etmesin diyorum. hayatta hiçbirşeyden tat alamaz oldum. çünkü tat alacak birşey yapmıyoruz. üstelik çok da cimri ve çok bağırıyor. ya bunaldım. onu silkeleyip atmak istiyorum ama çocuklarıma kıyamıyorum. lütfen akıl verin. çok yazdım. byby..

2. 17 Ekim 2009
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    eşini sevmiyor musun peki?

zor bir durum haklısın ...
    eşler arasında bu tür uyumsuzluklar olabiliyor ama sizinki daha üst düzeyde gibi...
    en azından siz çocuklarınızı alıp ,çıkın ,gidin ,gezin ,yiyin için ...
    bunlara da karışacak ,söylenecek değil,umarım ..4 duvar nereye kadar...
    çocuklar için ise çok daha zor ...

Son düzenleme: 17 Ekim 2009
  4. 17 Ekim 2009
  5. hayathayat1995

hayathayat1995 hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seviyorum. kokusunu sıcaklığını. ama beni hep bunlardan mahrum ediyor. hep yorgun hep işi var hep canı sıkkın. evlilikten ne beklentim varsa hiçbiri gerçekleşmedi. az söylüyorum çok anlayın...

6. 17 Ekim 2009
  7. hayathayat1995

hayathayat1995 hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    malesef herşeye:gittiğime geldiğime aldığıma verdiğime konuştuğuma giydiğime vsvs

8. 17 Ekim 2009
  9. TheShe

TheShe Guest

Ya canım sen program yapsan uymazmı emrivakilere?
    Ya da ne biliyim sen biraz kafanı çıkarsan evden? Sana uymak zorunda kalsa?
    Şimdi eşini tanımadığımız için fikir de yürütemiyoruz.

10. 17 Ekim 2009
  11. hayathayat1995

hayathayat1995 hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben proğram yapmayı bundan 8 yıl önce bıraktım arasıra yanılıp yapayım diyorum birsürü kavga kıyamet. çok mecbur olunca a burnumuzdan geliyor. onun için artık elimi üstünden çektim. ya ben sosyal bir insandım. üniversite okudum. ailem görgülü sosyal bir aile. ben bunlara dayanamıyorum uykularım kaçıyor. çocuklar sürekli bilgisayarda yada tv. başında neyapsınlarki .evde oturmaktan köreldim. o işteyken arasıra kaçamak gidiyorum ama artık evde oturmaktan bende dışarıya çıkmak istemez oldum

12. 17 Ekim 2009
  13. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hmm zor bir durum...gerci bizde genelde evdeyiz..ama ben halimden sikayetci deyilim esimle benim cok uyustugumuz noktalar var..... en azindan hafta sonlari ciktiginiz yokmu mesela orman yürüyüsüne falan ne bilim...sanirim birde yurtdisinda yasiyorsunuz...bu daha zor yani türkiyede daha cok gezme yerleri var aileler icin cocuklar icin...ama mesela bizim kaldigimiz yerde cok kisitli..

Son düzenleme: 17 Ekim 2009
  14. 17 Ekim 2009
  15. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    acaba beyfendinin parası mı yok yani maddi sıkıntınız mı var da size söylemiyor
    mesela benim eşimde boş boş gezmeyi sevmez..çıkacaksak illa bir yerde oturup bişiler içeceğiz yada yi,yeceğiz...yoksa çıkmaz...eee bizimde maddiyat kötü olduğu için bizde uzun zamandır dışarı çıkmıyoruz.)

16. 17 Ekim 2009
  17. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım sen bekarsın neden yanıt veriyorsun ne anlarsın bu işlerdeeeeennnn :) soru evli bayanlara sorulmuuşşş kaydirigubbakcemile3 bizim ne haddimize....

18. 17 Ekim 2009
  19. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Madem çocukların var programlarını kendine ve onlara göre yap.
    Bu adamlar değişmez ve zorlama.:1no2:
    Kendi yaşam alanını oluştur. Onsuz neler yapabilirsin onları planla.
    Boşuna kavga edeceğine herkes kendine bir düzen kursun daha iyi.