evli bayanlardan bekar bayanlara öneriler

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve zxuxhallll tarafından 15 Şubat 2008 başlatılmıştır.

15 Şubat 2008
    Konu Sahibi : zxuxhallll
  1. zxuxhallll

zxuxhallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evli bayanlardan bekar bayanlara öğütleriz varsa buyrun bu alan sizin için

2. 15 Şubat 2008
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Valla benim tavsiyem, evlendikten sonra kocanıza nasıl hamarat bir bayan olduğunuzu göstermek için didinmeyin sonra bu sisizn asli göreviniz olur çıkar. Eşiniz bu kalıbı yapıştırırı herşeyden elini ayağını çeker.

Eşinizin ailesiyle aranızda hep mesafe olsun, onlara kolay lokma olmadığınızı ve evlendikten sonra hayatınıza burunlarını sokamayacaklarını hissettirin. Sen izin vermediğin sürece kim seni değiştiremez öyle değil mi?

Kocanıza kendi ayaklarınızın üzerinde durabileceğinizi ve ilerde en ufak bir şey olsa bile çekip gideceğinizi hissettirin, kocanızın çantasında keklik olmayın.

Eşinizin ailesine ne laf söyleyin nede kendi ailenize söylettirin. Kendi ailenizin sorunlarını bile kocanıza anlatmayın.

Birşeyler rayına oturmadan asla ve asla çocuk düşünmeyin.

Şimdilik bu kadar aklıma glierse yine yazarım...

dimple2015, elipp85, angela7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. 15 Şubat 2008
  5. zxuxhallll

zxuxhallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim aşk kırıntısı çok önemli bilgiler bunlar paylaştığın için çok saol gerçekten evlilikte saygı çok önemli ne olursa olsun onu kaybetmemek gerek bide paylaşım duygu ve düşünce paylaşımı mesela birşey alırken eşine danışmakta çok önemli değil mi

6. 15 Şubat 2008
  7. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Tabiki çok önemli ama karşılıklı olursa. Eşin sormadan iş yapıyorsa o kötü işde. Önemli kararlar alırken fikir birliğine varılmalı.
    Günümüzün erkekleri de değişti artık eskidenmiş o karısını köle gibi kullananlar. Şimdi bayanlar göüzünü açtı erkeklerde kaybetme korkusu yaşıyor.

8. 15 Şubat 2008
  9. zxuxhallll

zxuxhallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın ama en iiside bu bende nişanlıyım benim nişanlımda hep bana soruyo ama yine onun dediği oluyo ne hikmetse

10. 15 Şubat 2008
  11. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eşinizi ve sevgilinizi hayatınızın merkezi yapmayın.
    Ona verdiğiniz değer ve gösterdiğiniz ilgiyi kendinize gösterin.
    Hep benim istediğim olsun diye düşünmeyin yoksa herşey bir süre sonra üstünüe kalır.
    Ve asla ağlamayın.
    Gözyaşı işe yarar ama bir süre.
    Sonra sıkar.
    Şimdilik bu kadar.

12. 15 Şubat 2008
  13. zxuxhallll

zxuxhallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama çokta uzamamalı diye düşünüyorum çünkü hep stres bu işler düğün nezaman diye soruyorlar devamlı hani bide belirsizlik oluyorya çok zor ya düğün nerde olacak önce nikahmı yoksa nikahla birliktemi olsun eşyalarda bile sorun oluyo bazen makineler grimi yoksa beyaz mı olsun saçımı nerde yaptırmalıyım gelinliğim nasıl olmalı bide hep şey derler gelin ata binmiş ya kısmet demiş olayıda ayrı bir stres valla

14. 15 Şubat 2008
  15. zxuxhallll

zxuxhallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk öznur evet haklısın gözyaşını devamlı kullanmamak gerek ama şöyle birşey vardır hep erkekler güçsüz ve çaresiz bayanlara yardım etmeyi sever mesela hani evlilikte kavga çıkacak gibi göründüğünde kavga çıkmasın diye bunu kullana biliriz sanırım öyle değil mi ve gerçekten kaybetme korkusu her zaman olmalı fazlada değer verilmemeli

16. 15 Şubat 2008
  17. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    261
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle çok uzatmak başa bela.

ben de yakında evleniorum inş, yakınlara diorum nişan mişan uzatmayın direk evlenin:roflol:

hayır nişandan önceki beraberliğimiz çok güzeldi nezaman işe aileler resmiyet vs girdi stres bindi.. evlenim de bitsin diom yatatlicadiarzu

inş mutlu huzurlu oluruzzz

18. 15 Şubat 2008
  19. zxuxhallll

zxuxhallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım inşallah çok mutlu olursun hayırlı olsun şimdiden evet aileler işin içine girincede çok kötü oluyor ama ikinizin konuştuklarını aileye söylememek ve ailenle konuştuklarınıda ona söylememek gerek diye düşünüyorum ama benim ailem çok meraklı aradığı zaman ne dedi ne düşünüyo vs vs sorularda bunaltıyo ve ister istemez arayı bozuyor strese giriyorsunuz bende aynı şeyi yaşıyorum çünkü benim nişanlım yurt dışında daha çok sorunlar oluyor burdamı kalacaksınız ordamı buraya nasıl gelecek vs vs sorular baya strese girdim ben bu konuda