Evli bir erkeği elde etmek zafer olarak mı görülüyor

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve brontebronte tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : brontebronte
  1. brontebronte

brontebronte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Son zamanlarda, cevremde ...medyada...gazetelerde dikkatimi cekiyor...

evli bir erekeği elde etmek zafer olarak mı görülüyor ??

Giderek yayiginlasiyor...normalmi görünüyor bu...yoksa benmi paranoya yapiyorum??

Hadi erkekleri anliyorum...uslu durmuyorlar...cabuk bikik yeni istiyorlar...ama ya bu adamlarla birlikte olan kadinlara ne oluyor...neden yuvaya saygi azaldi...baska kadinlarin evlatlarinin riskina göz dikmek neden bu kadar kolaylasti.

zor yasam sartlarimi kadinlarin maddi durumu iyi olan erkekler icin birbirlerinin gözlerini oymalarina neden oluyor??...ilginc olan ekonomik gücsüz erkekler icin bu savaslar yapilmiyor!!

fikirlerinizi merak ediyorum:uhm:

2. 4 Haziran 2009
  3. EcMeL

EcMeL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evli bir erkeği elde etmeyi zafer olarak gören bi kadına acırım sadece.
    evet mağazin basınından benimde gözüme çarptı böyle bir iki haber.
    marifetmiş gibi açıklamalar felan filan.
    ama bizim toplumumuzda bu işler birazdaha gizli saklı dönüyo.
    ama düşünülmüyo gün olur devran döner denmiyo. elde ettiği erkek birsüre sonra başka bir kadına yine gidebilir denmiyo. ee senin için eşini bıraktıysa be akıllım başkası için seni bırakmayacağı ne malum dimi.

4. 4 Haziran 2009
  5. EU1

EU1 Guest

kız kendine parasal kaynak buluyor çalışmadan giderlerini karşılatıyor.üstelik adamdan zararda gelmez başına belada olamaz çünkü evli karısı duyarsa boşar.adamda küçücük kız kendiyle takılıyo diye böbürleniyo aptal inek gibi sağılıyo farkında değil.alan memnun satan memnun bu iğrençliği sürdürüyorlar bunu yapan kızlara hiç acımıyorum bilerek lades diyene ben her şeyi layık görürüm.iğrenç insanlar hepsi gebersin kötükedihüso

6. 4 Haziran 2009
  7. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    vereliniortakkatılıyorm canım ,evli erkekler bu kızlara hazır geliyor,işleriyle ,temizlikleriyle uğraşmıyorlar:1no2
    onlarla laylaylom takılıyorlar:kızgın::kızgın:mafoldumben.bunların hepsine kötek lazım:mymeka:

8. 4 Haziran 2009
  9. EcMeL

EcMeL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tabi sırf parası için evli erkeklere birlikte olan kadınlar için iş daha kolay.
    aman der bu benden sıkılırsa yada ben bundan sıkılırsam başka bulurum der yoluna devam eder.
    bu zihniyette olan insanların var oldunu bilmek ne kadar kötü.

10. 4 Haziran 2009
  11. brontebronte

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklisin...ama sanki o zihniyettemi kalmadi...daha cok ne koparirsam kardir...

ben yas olarak daha büyük oldugum icin...daha cok kadinin cocuklarina karsi yapilan haksizlik ..yani evli bir adamla birlikte olmak onun cocuklarinin riskini yemek ...yani... agzindaki lokmayi calmak gibi bana ögretilmisti...bunun icin cok ince eliyorduk...simdiki zamanda bu hic düsünülmüyor...bu bana ilginc geliyor...ben mi yasladim ...bana ters geliyor...sizin fikirlerinizi bunun icin merak ettim...sanki düsünülmüyor...hep eee adam nasil olsa bosanacak...birde ben eskiden bilirim adam bosanmis olsa bile yine uzak durulurdu...belki barisir diye...cocuklarina döner ...simdi ise cok rahat hersey...sanirim ben yaslaniyorum...siz genclerin fikirlerini merak ettim

12. 4 Haziran 2009
  13. brontebronte

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

evet...ben malesef son zamanlarda bunlara sahit olmaya basladim...cevremde tanidiklarimin kizlari ...hayretler icine düstüm...benimde 18 yasinda bir kizim var...korkmaya basladim...böyle seyleri düsünmesi beni ürkütüyor...konusuyoruz ama... aklim gidiyor

14. 4 Haziran 2009
  15. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda her ıkı tarafta bırbırınden beterr durumda bence...bazı erkekler evlı oldugunu saklıyor kı karsındakını aldatıyor...bazıları da evlı oldugunu bıle bıle adamın uzerıne uzerıne gıdıyor...boylee ınsanlara bırak acımayıı aklımdan neler neler gecıyor da kelımelere dokemıyorum malesef...

bunları duydugumda kadınlıgımdan ben utanıyorum sahsen..kadınlık bu kadar mı basıt yaa bu kadar mı degersız bu kadar mı gurursuz... bu sekılde ınsanlar yuzunden bı cok kadın ıffetsız namussuz damgasıyla damgalanıyor.. gercekten cok uzucu..

bır kadın olarak bu tarz seyler yapan dusunen ınsanları sadece kınıyorum...yazıklar olsun,..
    kadın denen sey oylee kutsal oylee kutsall kı ama maleseff bu sekılde yasayan ınsanlar bırbırını aldatanlara gore sadece bırrer et yıgınından kısısel ıhtıyac objesı olmaktan oteye gecmeyecekler....

16. 4 Haziran 2009
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.667
    Ödül Puanları:
    163
    Her ne için olursa olsun, evli bir erkekle birlikte olan kadın zavallıdan daha zavallıdır. Bence böyle şahsiyetsiz insanlar için konuşmaya bile değmez.
    Allah cezalarını versin.

18. 4 Haziran 2009
  19. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    katiliyorum canimm vereliniortak
    böyle bir olay bizimde yakin cevremizden birinin basina geldi..kiz ögrenciydi o sehirde.yedi resmen adami,altüst etti,karisindan ayrildi ki karisi onun icin öyle fedakarliklar yapmistiki :çok üzgünüm:
    sonra ne oldu,,o lanet kiz okulu bitti gitti..adam battigiyla kaldi,yuvasini yiktigiyla kaldi...
    aklima geldikce sinirlerim hopluyor kötükedihüso