Evli Bir Erkek Neden Aldatir

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve reyhantuana tarafından 16 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : reyhantuana
  1. reyhantuana

reyhantuana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    BİR ERKEK EVDE KARISI VARKEN NEDEN BAŞKA BİR KADINA İLGİ DUYAR.eRKEĞİ ÖTEKİ KADINA İTEN SEBEPLER NELERDİR?BUNU ÖNLEMEK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?YORUMLARINIZA...

2. 16 Temmuz 2007
  3. _melodia_

_melodia_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hani derler ya "erkek aldatıyorsa eğer, sorun mutlaka kadındadır" diye. öncelikle kesinlikle buna katılmıyorum. bu kadar çocukça düşünülmüş ve düz mantık bir şey olamaz. erkeğin (hatta kadının da) aldatmasının tamamen aç gözlülük, doyumsuzluk, belki bir yerlerde bir eziklik ve ilgiye karşılık vermeden duramama olarak yorumlayabiliyorum ben bir tek.
    malesef böyle acı bir tecrübeyi ben de yaşadım. gerçi evli değildim ama sonuçta aldatılmak aynı şey. saf acı veriyor insana. üstelik ben her şeyi layığıyla yaptığımı düşünüyorum. kendimde bir eksiklik görmüyorum. allah kimsenin başına vermesin.
    senağlama

4. 16 Temmuz 2007
  5. Hilalse

Hilalse Guest

erkeklerin kafası bizimki gibi ayrıntıya çalışmıyor onun için çok basit nedenleri var. Yasak aşklara özgü heyecanın dayanılmaz tadı, aldatan arkadaşları taklit etme isteği, egonun tatmin edilme hissi, yaşamın diğer alanlarında başarı gösteremeyip seksüel başarılarla avunma isteği, ortayaş bunalımı, çapkınlıkla sakinleşme isteği, iş stersini yenme çabaları. say say bitmez yani. öteki kadına itilmek diye bişey de yok bence. adam zayıf karakterliyse tıpış tıpış gider itilmeye gerek kalmadan. bir de aldatan her erkek nasılsa karımın haberi olmaz dan yola çıkıyor. bilse ki karısı öğrenecek burnunu bile uzatmaz kapıdan.

6. 16 Temmuz 2007
  7. reyhantuana

reyhantuana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım valla bir çırpıda döktürmüşsün cevabı,çok haklısın,ağzına sağlık

8. 16 Temmuz 2007
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    süprizzzzzbunları kafanı takıp düşünme bile erkek milleti nasıl bi cinsten bende anlamadım hem karısından vazgeçmez hem aldatmaktan en iyisi onları düşünüp ağrıtmayalım başımızı allah yinede kimsenin başına vermesinsüprizzzzz

10. 17 Temmuz 2007
  11. Aysima

Aysima canım oglum ve eşim s.s. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar evet erkekler aldatıyor maalesef.ama kimle aldatıyorlar..yine bizim hemcinslerimizle.bize bu kötülüğü erkekler kadar onlarda yapıyor.biz kadınlar bir bütün olmalıyızki böyle şeyler başımıza gelmesin.aldatılan tüm bayanlara sabır diliyorum ve umarım hiç bir bayanın başına böyle kötü şeyler gelmez

12. 17 Temmuz 2007
  13. Hilalse

Hilalse Guest

kadın kadının kurdu malesef evet. yapılacak bir şey de yok. ben en çok annelerde görüyorum suçu. kızını erdemden yoksun bırakan annelerde. tabi hangi anne ister kızı evli adamla birlikte olsun ama küçüklükten o ahlakı vermesi lazım.

14. 17 Temmuz 2007
  15. Hilalse

Hilalse Guest

reyhan sağol. bir de önlemek için ne yapmak lazım diye sormuşsun. bence hiçbirşey yapılamaz. adam şerefsizse şerefsizdir. ne yaparsan yap engel olamazsın onun için hiç yormamak lazım bünyeyi bunlarla.

16. 26 Ekim 2007
  17. arkadaşlar hepinizin yazdıklarını okudum hepsine katılıyorum erkeklere sebep bulmak kolay bende evli olduğunu bilipte onla birlikte olan helede gençkızları kınıyorum ben çok acılıyım bu konuda bide gelip ayaklarına kapanıp af dilemiyolarmı işte o zaman çok zavallı oluyolar ne olduğunu anlayamadım şeytana uydum bu kadar basit

18. 26 Ekim 2007
  19. shekerr_34

shekerr_34 AŞK lazım AŞK.... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tek bi sebebi var şerefsizliinden.Yoksa bi adam evde karısı çoluu çocuğu beklerken nie başka bi kadına gitsin sonrada hiçbişi yokmuş gibi namuslu bi erkek,sorumlu,çocuklarına örnek bi baba gibi evine dönsünki.Bi kere aldatan adam bunu alışknlık haline getirir ve devam eder bence.Bunları affetmeye gelmez kesinlkle.Yüzsüz insanlar.Ayaklarına kapanıp özür diliceksin madem en başında neden yapıosun.Biz yapsak acaba hoşlarına gidermi.Onlar yapınca zamaparalık ellerinin kiri,biz yapınca o..... böle bi ülkede yaşıoruz.Ve böyle biyerde kadın olmak çok zor.....