Evli bir erkek neden başka bayanlarla görüşür mesajlaşır hala lütfen biri söylesin!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve elele tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : elele
  1. elele

elele canlarım benim.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Kızım olmasa iyi bir işim olsa çoktan bitirmiştim ben bu evliliği...dayanamıyorum artık.....5 senelik evliyim..kızımın doğumuna 25 gün kala eşimin teefonunda bi msj yakaladım "darıldın mı cicim bana" şok oldum ama çaktırmadım ertesi arayıp neyin nesi anlıyacaktım bu arada numara da erkek adıyla kayıtlı ha!yine de günahını almak istemedim .ertesi gün erkenden aradım numarayı bayan sesi!ya dedim belki karısı falandır ya da kız kardeşi...bi kaç kez daha aradım belli aralıklarla aynı bayan sesi..çıldırdım..eşimi sorguya çektim yalan üzerine yalan söyledikçe batıyordu..dedim"bak bi yalanını yalanla kurtarıyım derken çakışıyor daha da batıyorsun!doğrusu neyse anlat bana çıldırtma beni" en sonunda döküldü...sennn hep derdin ya erkekle kız arkadaş olmaz olursa üçüncüsü şeytandır diye..bunu ben demiyorum dedim,bunu Peygamber efendimiz söylüyor hadisi şeriftir dedim.."işte dedi senden çekiniyorum aslında arada gerçekten bişi yokk inan;nişanlıyken bi gün arkadaşlarla sahilde otururken arkadaşın tel çaldı bu kız aradı yanlış no..sonra bi kaç kez daha arayınca arkadaş tersledi..sonra bida çalınca telefon dedim ki bak centilmen ol oğlum öle terslenmez bi bayan..dediler çok biliyorsan sen konuş aldım konuştum dedi..sonra telefonda arada bi görüştük bi de yemek yedik "demez mi şook oldum Allahım karnımda doğmaya kıpır kıpır can atan bebeğe mi yanım evime ilk kez gelen aileme torun gelio die sevinen aileme mi yanım...çaktırmadım aileme tabi...bana ara sor istersen dedi kendimi küçük düşüremem arama bida dedim..tamam dedi..ama eşim dinlememiş bi da arayıp eşim yanlış anladı aramızda bişi olduğunu düşünüp üzüldü demişşş kız da tamam bi da görüşmeyiz öleyse yuvan önemli demiş bakkk bakk Allah razı olsun kızdan...sonra aradım deyince o hattı kırmasını yeni hat almasını istedim bayağı kem-küm etti kıramam arkadaşlar bunu bilio die;sonra kırdı başka no aldı..neyse aradan 2 sene geçti kızlar ..sorunlu bi ev sahibi yüzünden 2 defa taşınma işleri üstüne aöf ve kpss derken ben saldım kendimi iice tabi sinirler de yıprandı 2 yaşında çocukla....ister istemez eve de yansıttım...arada tartışmalar oluyodu..bigün en tatlı anımızda sordum hadi doğruluk oyunu oynayalım tamam dedi..bilmio ki ağıma düşecek:jeyyar::jeyyar: dedim inan kızmam anlat sakladığın bişi var mı...ne sölese ii kısa süre önce kandil gecesinde beyimiz bu kızı aramış neden aradın dedim sakince...kandili kutlucaktım ii de dedim neden nerden çıktı?(ki annesini babasını aramaz kandilde)seninle aramız ii değildi dertleşmek istedim...ee noldu dedim açmadı telefonu..sustummm ama en fazla 1 hafta sabrettim patladımm;sen ki kendi anne babanın kandilini;evdeki karının kandilini kutlamazken elalemin o.....'nun kandilini kutlamak için mi arıyorsun derdin ne...hattı kırmıştın ama ezbere almışsın teli diye kavga kıyamet...2 sene geçti o tartışmadan barışmalar ..vs...ama ii değiliz..hele bu günlerde..eşim çok ağır şartlarda çalışır izin pek yok ya da bazen para ..ama istediğim çok diil arada bir sahile çay içmeye el ele gezmek isterim gencim ben de hakkım değil mi die ima ettim açıkça söledim hatta..inanın 5 snedir daha 1 defa sahilde gezmiş diiliz...önceden 2 günde bi arardı iş yerinden 1 aydır artık aramıyor...neymiş çok çalışıyor iş yoğun!dün gece çok büyük tartışma çıkardım;çıkardım diyorum artık 1 haftadır evde 2 yabancı gibiyiz yatakları ayırdım..

Yaptıklarını hiç mi hiç unutamıyor silemiyorum kafamdan acaba yine aradı mı o kızı msj geldi mi diye sürekli tetikteyim bu mahvediyor neden aradın yine o kızı kandil kutlamak için neden konuşma gereği duydun gerçekten merak ettiğimden soruyorum dedim"ben de bilmiyorum neden aradığımı" diyor ya defalarca sormama rağmen dün...5 senedir ben demez ısrar etmezsem bi yere gitmeyiz gitsek şuranı çek buranı çek...ya zaten kapalı giyinirim sorun olmaz..yüzü gülmez..çocuk ağlasa sorun eder offf poffff çocuk bu ağlar elbet uykusu gelince..sanki kendi başımamı yaptım çocuğu! çocuk olduğundan beri dışarı çıkınca elimi tutmaz ben tutardıım zorla bırakırdı..neymiş evli çocukluya yakışmazmış liseli aşık gibi...ya diyorum hamileyken tutardın evlenmeden önce de şimdi neoldu..."evlilik öncesi ile şimdi heşey aynı değil" dediğinde yolda ağladım..anlayamıyorum..

Bu arada yakın zaman öncesinde eltimin muska yaptırdığını duydum...kaynanam "siz ondan böylesiniz kızım sabret dayan sarıl kocana" diyor..ama sabır kalmadı bende ben onun sevgisine inanmıyorum.ısrarla" seni seviyorum sen öyle düşün bakalım" der Beni sevmiyorsun desem...ayrılmak istiyorum diyorum ağzımda sakız oldu 5 senedir ona da yanaşmıyor...çok kötüyümm ya...dünden beri ağlamaktan harap oldum..muskaya karşı hergün okuyorum Felak-Nas Ayetel Kürsi. Eşiim de okuyordu ama bu aralar unutuyor sanırım belki okumadığından böyle olduk yine..inanın yatakta soğuktu 2 ay öncesine kadar ;1 senedir bana..bu ortaya çıkınca okumaya başladık düzelmeye başladığını söyledi ;"önceden sarılmak;yanına yatmak bile istemezdim demişti şimdi ise öyle değilim" demişti..ne yapacağımı da şaşırdım...güya sınav var yarın inanın kafa veremiyorum üzüntüden migrenim azdı günlerce ağrılarım var...ne yapsam sabretsem mi..ama güven denen bişi kalmadı éne yapayım söyle diyor ne yapayım güvenini kazanmak için söyle" diyor.sen düşün dedim..düzelmek istiyorsan elini çabuk tut dedim yoksa aç davayı dedim...ne yapsam Allahım 1 şans daha versemmi düzelmek için çabalayacak mı...çalışmaktan başka ne yaptım diyor..doğru çalıştın ama evliliğim düzelsin diye de bişi yapmadın dedim...herşeyi düşünüyorum boşansam hadi düzeldim böyle kalacak diilim elbet evlenmek isterim ya diyorum evlendiğim adam ya kızıma yan gözle bakarsa ya koluna bacağına bakarsa..bunlar aklımdan da çıkmıyor..sonuçta kız çocuğu bişeye benzemez kii!bi de onun psikolojisi nolcak?boşansam aileme dönsem annemle evlendikten sonra düzelttik bi çok şeyi eminim şu anki halimden daha kötü olcak ortamım laf işitcem bu daha da ağrıma gidecek biliyorum..ne yapacağımı şaşırdımmAllah ım diyorum yuvama dirlik düzen mutluluk huzur kalplerimize iman ver...çocuğumun yüzüne bak Allah ım diyorum..

Son düzenleme: 9 Temmuz 2010
  2. 9 Temmuz 2010
  3. CekiLinBenDoktorum

CekiLinBenDoktorum Doktor geldi Haaaaanım Pro Üye

Beğenildi:
    9.686
    Ödül Puanları:
    238
    ne desen ne yapsan haklısın canım

4. 9 Temmuz 2010
  5. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    153
    allah yardımcın olsun canım umarım yakın zamanda huzura kavuşursun

6. 9 Temmuz 2010
  7. esohu

esohu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    başından sonuna kadar okudum inşallah huzurlu mutlu gözü senden başkasını görmeyen bir eşin ve yuvan olsun. ya tabiki ver son bir şans daha yuva kolay kurulmuyor yıkmak çok kolay inanınki arkadaşlar sonunu çok iyi düşünün hele o aileleri üzmek en kötüsü lütfen arkadaşlar burdaki herkeze diyorum lütfen biraz daha sabır hemen boşanmaı düşünmeyin çok ama çok boşanan var.

BENDE ÇOK ŞEY ATLATTIM AMA ÇOK ŞÜKÜR ŞıMDı ÇOK AMA ÇOK MUTLUYUM...

8. 9 Temmuz 2010
  9. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Umarım sınavın iyi geçer, en kısa sürede ataman yapılır, kafan da rahat olur..
    Her tartışmada dertleşecek biri aranırsa işin var eşinle.
    Ekonomik anlamda güçlendiğinde seni kaybetme korkusuyla böyle rahat olmayacaktır.
    Olursa da keyfi bilir, bakarsın yoluna..

10. 9 Temmuz 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    haksizlik resmen yapilanlar
    ama ne olursa olsun evlisiniz
    bence bir sans daha hak ediyor bu evlilik
    yinede allah yardimciniz olsun

12. 9 Temmuz 2010
  13. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okuyunca üzüldüm. bu arada büyü muska olayı insanı sadece hani hava kapalıdır için sıkılmıştır ya öle etkiler die duymuştumm. bol bol dua et. ve eşinlede ayrıntılı konuş. Allah yardımcın olsun

14. 9 Temmuz 2010
  15. elele

elele canlarım benim.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah razı olsun hepinizden ama inanın güç denen bişi kalmadı namazlarımda durduk yere ağlıyorum.gerçekten de büyü muska yapan olduysa Allah tan bulsun inşallah!araştırma yaptım acaba etkisi tesiri nasıl azaltılır diye kurtulmak için;bi yerde yazmışlar "Allah kulum beni zannediyorsa ben öyleyim o zan üzereyeim onun için" diye..insan Allaha sığınsın gerekli duaları sureleri okusun Allah ın kendisini koruyacağına inansın o zaman etki etmez demişler..ben de buna inanıyorum aryık Allah a sığındıkça okudukça etki etemz diyorum inşalalh..ama yaşamayan bilemez tabiki...bi de adamın sanki hiç umrunda değilmiş gibi tavırları gelip akşamları dünya kupasını izlemesi daha da çıldırtıyor ben ağlarken odalarda gizlice!
    tartıştık o kadar konuştum adam akşam sadece"anlaşıldı bizim derdimiz gezmek" demez mi çıldırdım..

Son düzenleme: 9 Temmuz 2010
  16. 9 Temmuz 2010
  17. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Siz tüm bu olanlari yasarken kiziniz ne durumda oluyor?

Ona bekeldigi ilgi-alakayi saglayabiliyormusunuz?

cok üzüldüm..

18. 9 Temmuz 2010
  19. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    muska yazanlara büyü yapanlarada ve diğerlerine de dua et. Benim için ne istiyorlarsa, Allah onlara 1000 katını versin diye. aman kendini üzme sınavına konsantre ol. inş. en yakınzamanda düzelir hayatınn

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.