Evli bir erkek size aşık olsa ne yapardınız?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve nuriye tarafından 27 Nisan 2007 başlatılmıştır.

27 Nisan 2007
    Konu Sahibi : nuriye
  1. nuriye

nuriye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.
  2. 27 Nisan 2007
  3. suavea

suavea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bir süre sonra aynı şeyi yine yapar
  4. 27 Nisan 2007
  5. wishne

wishne Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bir kere evli adamla işim olmaz.Hiç düşünmeden arkamı döner giderim.:kızgın:
  6. 27 Nisan 2007
  7. Acil Servis

Acil Servis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gitmeden ewel ona bunların yanlış olduğunu karısının aynı şeyi yapsa ne hissedeceğini, bunun suç ve gunah, aklı başında bi kadının evli insanla işi olmayacağını olsada doğru insan olmayacağını anlatırdım ki evdekinin başı yanmasın ben hatayı göstereyim vicdanı ona kalsın benden sonra ister yapar ister öğüdümü dinler
  8. 27 Nisan 2007
  9. nuriye

nuriye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arakdaşım sana katılıyorum.bir süre sonra başka bir kadına yine aşık olur.:
  10. 27 Nisan 2007
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    83
    Özel Mesaj At
    Ben asla evli bir adama yakışıklıymış ya da hoş adammış gözüyle bakmam ki... Şu an evliyim ama bekarken de tanıştığım evli hiç bir erkeğe o gözle bakmadım hep kocaman mesafe kurdum aramıza. Hatta kendi çevremden en son ben evlenen ben olduğum halde çok çok samimim erkek arkadaşlarımla sadece evli oldukları için hep kızdan taraf durdum.

Eğer; insanlar belli bir çizgiyi aşmazlarsa böyle gereksiz durumlarla karşılaşmaz. Hem yarın aynı şey kendi başınıza gelse ne yaparsınız ki?

:1yes2:
  12. 27 Nisan 2007
  13. kesinlikle evli bir adamla işim olmaz.eğer tek taraflı bişey olsa bile başlamadan bitirirdim.allah akıl fikir versin herkese ama asla böyle bişey yaşamam,ilerlemeden kapatırım konuyu.
  14. 27 Nisan 2007
  15. amine

amine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Karşılık vermem, böylece aşk maşk kalmaz adamda..Karşılık göremeyen kişi ısrar etmez vazgeçer.Sonra niye bana aşık olsun ki..O kadar yakın olmanın ne alemi var.Az biraz uzak durup mesafeyi doğru ayarlarsak kimse aşık olmaz.Bekarken bana aşık olduğunu söyleyen biri vardı söyleyen diyorum çünkü benim anlamamı beklemiş ben anlamayınca söylemek zorunda kalmış.Ben ne biçim konuşuyorsun deyip ayarının kaçtığını düşündüğüm arkadaşlığımızı frenleyince herşey düzeldi.Gitti hemen başkasınada aşık oldu.Yani evli erkekler sanırım aşık numarasını seviyorlar.İnanmayın kızlar ......
  16. 27 Nisan 2007
  17. balbxoxcegi

balbxoxcegi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben kendi kurallarımdan doğru yoldan dışarı çıkmam bugün eşine yapan yarın banada aynsını yapar diye düşünürüm.
  18. 27 Nisan 2007
  19. kesinlikle brilikte olmam bi kere iç muhasebe yapmam lazım ya zaten mantıklı bir insan bunu yaprmı sizce bu adam yıllardır birlikte yaşadıgı karısına bunu yapabiliosa biR gün gelir size de yapr bunu bundan emin olun..şöle bir örnek vereyim hülya avşarın eşi onu bir bayanla aldattı ve ayrıldı diger bayanla evlendi sonra ne oldu kaya bey onuda aldattı işte bukadar basit aynı şey banada olcak sorusnu sormanız lazım kendinize..BENCE ÇOK AMA ÇOK YANLIŞŞ HEMDE ÇOKK..KESİNLİKLE KARŞIYIM