Evli deilim ama nianlym:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve meli_su tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : meli_su
  1. meli_su

meli_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    9 ay oldu nişan olalı.düğün falan konusunu hiç açmıyorlar açmadılar da.biz bi ayrılma evresi geçirdik gibi oldu ondan önce kayınvalıde arardı hal hatır falan.ama ayrıldık gibi oldu annesi geldı konuştu neyse bi şekilde barıştık ama kayınvalide o zamandan beri aramaz oldu aramız açıldı iyice ailelerin.neyse bunuda geçtim.nişanlım çok ilgisiz ya 3 yıl flört ettik okadar istiyordu evlenemeyi nişan olduktan sonra boşvermişlik oldu hiç bana danışmaz haber etmez gündüz işinin yoğunluğundan aramaz eve gelınce gece saat 9 10 dan sonra arar.ya o kadar kötüyüm ki ne yapacam bilmiyorum alışmışım ona vazgeçmek çok zor gibi.dün gündüz 11 gibi aradım ne yapıyorsun diye yeni kalkmıs şehir dışına çıkacakmıs aramasam haber etmez bilirim.neyse azıck konuştuk başım ağrıyor askım kapatıyorum ararım azsonra dedı sesı garıp böyle tamam dedım kapattık.12 den sonra abim geldı eve nişanlını gördüm kuzenleriyle birlikte(kız) kendıne alışveriş yapıyormus dedı sasırdım böyle bana başım ağrıyor derken.bana söylemesini isterdim bişeylere bakalım aşkım bana deemesini isterdim ama baktım 2 kuzenini almıs çıkmıs carsıya neyse yanlarına gittim.öptü falan.soğuk davrandım.öyle ayrıldık cıktılar yola.5 saat sonra sj cektım kendı başına buyruk olmaya devam et falan bu tarz bısıler yazdım cvp yazmadı aradım nosu meşgul tekrar msj yazdım cvp yok aramadım bıdaha ne yapmak isityor anlamıyorum artık seviyrm diyor ama düğün konusu açılınca kapatmaya calısır geçiştirir falan.çok üzülüyorum bu duruma kaç kez konuştum bızımkıler konuştu faydası olmamıs.fikirlerinizi bekliyorum gözlerim şişti ağlamaktn ne yapacm bilmiyorum:KK43::-)çok üzgünüm:

2. 24 Temmuz 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Nişandan önce düğün tarihini konuşmadınız sanırım..
    Bence bu konuda yanlış yapmışsınız..
    Bir an önce nişanlınızla oturup geleceğinize yön verin..

4. 24 Temmuz 2009
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Anlattıklarınıza göre bir tutarsızlık var nişanlınızda...

Bence ciddi ciddi bir kez daha konuşun niyetini öğrenmeye çalışın...

Başta üzülün bence evlenip de sonra üzülmekten daha iyidir bu sözüme inanın...

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah....

6. 24 Temmuz 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hmmmm....

Sahsi fikrim....Karsima alir adam akilli konusurdum...Derdin ne? Neden bana böyle davraniyorsun? Nedir bu sogukluk? derdim....kafamda soru isareti yapan herseyi sorardim..

Sonra bakardim hal ve hareketleri degistimi, egerki yine ayni tas ayni hamam ise....

Yoluma bakar ve güle güle derdim....cünkü simdiden böyle ilgisiz davranan evlendikten sonra dahada ilgisizlesir.....

8. 24 Temmuz 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    iki aile bir araya gelecek ve düğün konusu konuşulacak...

10. 24 Temmuz 2009
  11. EU3

EU3 Guest

genelde bu durum evlendikten sonra yaşanır ama sizinki nişanlıyken nasılsa çantada keklik tutumuna bürünmüş :eek:lmaz:
    nasıl başlarsa öyle devam eder lütfen evlilik kararınızı bir daha gözden geçirin gerçekten istediğiniz böyle bir erkekmi a.s.

12. 24 Temmuz 2009
  13. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence şimdi sizin tavır alma sıranız gelmiş, aynen onun size yaptığı gibi siz ona uzak davranın arayıp sormayın ilgilenmeyin , bence o tavana değmiş azcık aşağı insin ..................
    eğer sorun devam ederse onunla muhatap bile olmaya değmez bence ailenizle konuşun derim ... neme lazım evlenince de aynı serinlik devam eder bi de ; ne oluyo deyince de e sen istedin ille evlenmeyi filan deyiverir .........

14. 24 Temmuz 2009
  15. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    karşına al konuş devam edecekse etsin böyle olacaksan bitsin de kesin tavrını koy,kendini bulunmas hint kumaşımı sanıyo o,üzülüp ağlama seni düşünmeyen insana değermi yaa madem kuzenleriyle iyidi onlarla evlensin töbe töbe.konuşturuyolar insanı yaa:kızgın:

16. 24 Temmuz 2009
  17. s.i.n.e.m

s.i.n.e.m yakışıklı oğlum büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben senin yerinde olsam yol veririm giderdi yapıcı olmak lazım biliyorum ama böyle şeylere dayanamıyorum ben yaaa daha ortada fol yok yumurta yok daha şimdiden böyleyse ileride Allah kerim yani ....

18. 24 Temmuz 2009
  19. ozgekrd

ozgekrd evrimdışı Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Ben nedensiz yere böyle davranılsa meraktan ölürdüm herhalde...

ciddi anlamda konuşurdum.. ki bana böyle davaranılsa artık sevilmediğimi, evlenmek istemediğini ama ayrılmaya da çekindiğini düşünürdüm...

olmazsa olmaz ama kimsenin bu şekilde davranmaya hakkı yok...

sanki zorla mı evleniyorsun ...

bence ciddi bir şekilde konuşman lazım ve ona bu ilişkiye devam yada ayrılma ile ilgili kesin bir karar verme aşamasında olduğunu hissettir...