Evli erkekle ilikisi olan arkada

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve brontebronte tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : brontebronte
  1. brontebronte

brontebronte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sinirlerim cok bozuk..günlerdir baska bir sey düsünemiyorum...esinden ayrilan bir arkadasimin evli bir erkekle isliskisinin oldugunu ögrendim...

bunu, aldatilip baska bir kadin yüzünden terkedilen, bir arkadasim bana anlatti..ben icimden belki iftiradir dedim...ama malesef degilmis...bir kac yildir benden ve baskalarindan bunu gizlemis...adamin karisinla bile görüsmüs ...kadinda bosaniyormus simdi bu yüzden...

bir kac arkadasim bunun dogru oldugunu duyunca hemen arkadasligi kestiler...bende aramadim sormadim...ama cok üzüldüm...cok iyi arkadasdik...hos hep yalan söylüyormus bizden gizlemek icin...birde bunu bilen bir arkadasimiz var...onuda cevremdekiler bir nevi silmemi istiyor( hepsi degil)...cünki o olaylarin icinde ve hala bu arkadasimiza destek cikiyor...yok adam mutsuzmus ayrilmak istiyormus...falan filan...fakat buda cok tekin biri degil...birazda sanki onun yüzünden oldu diye süpheleniyorum...ve asil ona cok kizginim...(hatta nefret etmeye basladim) o ortaligi yalanlari döndürmüs...

ne yapacagimi sasirdim...ne bicim bir zamanda yasiyoruz...kimseye güvenim kalmadi...cok tatli...cok güzel bir dostlugumuz vardi...ama bir yandan esi tarfindan baska bir kadin yüzünden terkedilen bir kadin var...öbür tarafta ise hic düsünmeden baskasinin yuvasini yikan biri...tabiki cok kizginim...ama cokta üzgünüm :nazar:cok güzel günler gecirdik...simdi hersey bitti...cok tatli biriydi ama cok sorumsuz ...esinden ayrilinca kendini koyverdi...maddi zorluklar ...sorunlar bunlarla mücadele etmek istemedi...hemen gittmis...bu adamla isi pisirmis...diger kadini hic düsünmemis...adamin cocuklarinin riskini yemegede hic cekinmemis...bir yandan midem bulaniyor...bunu düsündükce...bir yandan üzgünüm kimseye güvenmemek lazim...ama onuda özlemeye basladim...ama affetmekte hic icimden gelmiyor...nasil böyle bir sey yapar...

su an arkadas grubum bölündü resmen...sinirlerim bozuldu siz olsaniz ne yapardiniz...böyle bir kadinla görüsmek...aldatmaya legallestiriyormu sizce???...arkadasimin biri,benim evime bir daha giremez diyince neden diye sormus...o da benim bir kizim var yarin öbürgün ben ona ne diyebilirimki, demis...

onun icin görüsmek istemiyorum cünki benimde kizim var...:eek:lmaz:

birde tabii cok kizginim senin ne isin var elin evli adaminla...kaydirigubbakcemile

2. 23 Kasım 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    boşanmış bir yuvayı kurmak ve bırakmak ne zordur görmüş.. buna rağmen evli bir insanın yuvasını nasıl yıkar.
    evli bir adam bekar bir bayanla evli olduğu halde nasıl böyle bir ilişkiye girer..
    ve arkadasınızdaki ne pişkinliktir ki adamın karısıyla bile görüşüyor.... kimsenin içini yakmaya hakkı yok.
    yuva yıkanın yuvası olacak mı..

bence görüşmeyin... yalnız kalsın.

4. 23 Kasım 2009
  5. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    bencede gorusme arkadasım.boyle ınsanlardan korkulur.haram nedır bılmeyen.yarın öburgun kocana sarmayacagı ne bellı?uzak durmanı önerırım...

6. 23 Kasım 2009
  7. EU2

EU2 Guest

kimse kusura bakmasın,değil selam su bile vermem böylelerine:kahve:

8. 23 Kasım 2009
  9. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Vaawww kalabalık burası arkdasım ınsanların gÖzu kararmıŞ bı kadına en buyul kotulugu yıne bı kadın yapıyor zaten

10. 23 Kasım 2009
  11. brontebronte

brontebronte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tsk

evet acimamak lazim degilmi...bende öyle düsünüyorum...yanliz cok üzüldüm...kendiside pismanmis ama ...güya adamdan ayrilmis simdi...adam, iyi biri degilmis ...is isten gecti...kadinin esi yinede bosaniyormus...cok kizginim...birde enayi yerine konulduguma kiziyorum...kendini cok farkli gösteriyordu cünki...ama o bile palavraymis...ne kadar bencil...aptal kadinlar varya...hic düsünmüyorlar...hareketleri nasil sonuclar cikaracagini...yaww evli bir erkek nasil iyi olur bir düsünsene...hemde bile bile...cünki bu adami birde evliykende taniyormus...sok gecirdim...

neyse saolun hepiniz

12. 23 Kasım 2009
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Anlıyorum da görüşmemek problem değil, siz onu davranışı için mi kendisi için mi seviyordunuz?
    Sizin tasvip etmeyeceğinizi bildiği için sakladı...
    Bence önce gidip konuşun fikrini iyice öğrenin.
    Elbette yaptığı iyi bir şey değil, ama hayatta kimsenin yaşantısını içine girmeden dışarıdan tespit edemeyiz.
    Önce iyice emin olun, 'işi pişirmek' diyorsunuz....
    Arkadaşınız için bu tabir çok ucuz bir cümle değil mi?

:1no2:

14. 23 Kasım 2009
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    senin sadece arkadasınmıs benim ev arkadasım 1 sene boyunca benim çalıştıgım oteldeki sefle birlikteymiş ve ben salak gibi 1 sene boyunca anlamadım taki sefimin diğer sevgilisi beni arayıpta ev arkadasımı sorana dek ve bu adam evli 2 cocugu var benim arkadasımın haricinde 2 tane daha sevgilisi varmıs bana yaptıgına ragmen konustum yapma dedim dedik çunku herkesten hepimizden gizlemiş ben kararlarımı verecek yastayım dedi 1 hafta yüzüne bakmadım aynı evde bir gece yarısı yüzü gözü kan içinde eve gelince acıdım gercekten acıdım sevgilisi olan adamdan dayak yemiş hastaneye götürdüm tedavisini yaptırdım ertesi gun tekrar onu arayınca bana eyvallah dedim topladım esyalarımı cıktım evden ondan sonra defalarca hastanelik olmus umrumda ddeil o kendi kararlarını verebilen biri

sende uzulme arkadasım kendi eken kendi biçer

16. 23 Kasım 2009
  17. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    iki seçeneginiz var ya arkadasınızla diyalogunuzu kesiceksiniz ki, toplumsal tepkiler önemlidir belki biraz üzülür biraz utanır böylelikle...ya da arkadaşınızla görüşmeye devam edip onun dogru yola girmesine yardımcı olacaksınız,arkadasınız boşandıktan sonra psikolojikman dogru kararlar veremeyip hata yapmış olabilir, ama rahatlığıda seçmiş olabilir...arkadaşlığınızı sürdürürseniz toplumda sizi başka gözle görebilir zor bir durumfisfisfis ben olsam büyük ihtimal görüşmezdim

18. 23 Kasım 2009
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Arkadaş dediğin yanlış yoldayken seni doğru yola sevkeden olmadıktan sonra sadece iyi gün arkadaşlığı mı yapacaksınız?
    Bu kadar mı basit dostluklar???