Evli erkeklere asılan bekar kızlar..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve betican tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : betican
  1. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    308
    Merhaba arkadaşlar,

Ben evli erkeklere asılan bütün bekar kızları kınamak istiyorum. Nedir bu kızların bu adamklardan istedikleri anlamadım.,

Eşimin işyerindeki kızlar, ona o kadar laubali ve sırnaşıklarki deli olucam. Nerden anladın derseniz telefondaki konuşmalarından ve kocamın sorduğumda söylemesinden.Ben anlamıyorum, dışarıda bir sürü bekar delikanlı var. İnsanlarda hiç mi allah korkusu kalmamış. Düşünmeyim diyorum ama bi bakıyorum bilgisayarda kadınlar, kızlar resmen işle ilgili birşeyler yazarken bile bi asılma var. Eşim her ne kadar hn'lı yazsada onlar cım'lı cim'Li yazıp konuşuyolar.

Ben artık bıktım bunlarla uğraşmaktan.
    Sen yıllarca uğraş, didin. Sevdiğinle evlenmek için, gelsin elanlemin kızları elinden almaya çalışsın mutluluğunu.

Ailesine , parasızlığına, kabalığına ve ilgisizliğne katlan, didin dur onu tam istediğin gibi yapmak için, tam mutlu oldum, artık çocuğumuzda var, rahat bırakırlar adamı de, yine gelip yapışsınlar.

EVLİ ADAMLARA YAPIŞAN KADINLAR VE KIZLAR, İÇİNİZDE BİRAZ ALLAH KORKUSU VARSA VİCDAN VARSA ADAMLARIN YAKASINI BIRAKIN. DIŞARDA O KADAR GENÇ DELİKANLI VAR Kİ .

AYRICA ŞUNU DA SÖYLEMEK İSTERİM:

YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ...:1no2:

2. 18 Kasım 2008
  3. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Allah öylelerini bildiği gibi yapsın inşallah.Bende çok hassasım bu konularda.
    İnsanda biraz edep,ahlak olur.Allah korkusu deseniz zaten hiç yok.:eek:klava:
    Sizde fazla düşünmeyin derim ben,kafanızda büyüttükçe size zarar verecektir.Eşiniz sınır koymasını biliyorsa avuçlarını yalarlar zaten
    :enbuyukkk:

4. 18 Kasım 2008
  5. tuse

tuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    böyle kizlarin aklina sasayim.ama ne yazikki etrafta böyleleri cok.bu konuyu esinle konus ve aradaki mesafeyi korusun.esine güven.hayatida kendine ve esine zindan etme hayatin tadini cikarmaya bak.mutlulugun pesini sakin birakmaki oda seni birakmasin

6. 18 Kasım 2008
  7. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    boyle kızlar tam sopalık herseyı hak edıyor terbıyesız gorgusuzler bıde bunlarla evlenmek ıcın karısından bosanan erkekler hıcmı dusunnmez bu oynaklar banada taktırı dıye acaba

8. 18 Kasım 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Ben katılmıyorum size..
    Sorunu dışarıda aramak yerine kendi içimizde aramak daha mantıklı
    Zaten hep 2.kadını suçlamak daha kolay geliyor..
    İlişki tek taraflı yaşanmıyor
    Erkek yüz vermezse ve mesafesini korursa hangi kadın salça olabilir ki bu kadar??
    1 yapar 2 yapar..3.de pes eder
    Ağır taşı ne yel alırmış..ne de sel..

10. 18 Kasım 2008
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    çok haklısın. hatta erkek daha bir suçlu bence. evlilik kurumunu kabul eden ve bunun için imza atıp,söz veren kim. erkek. ve buna uymayan kim. erkek.....2 ci kadın söz mü vermiş,imzamı atmışta uymamış... bence erkek 2 ci kadından daha suçlu. yani bunda en büyük suçlanacak kişi erkek sonra 2ci kadın.adam adam gibi adam olacak ki başka kadına kıza bakmayacak...

12. 18 Kasım 2008
  13. latifeelif

latifeelif Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    33
    canım malesefki sana katılamıyacağım o kızları bende kınıyorum ...elime geçseler şöle temiz bir dayak atarım...allah elime düşürmesin onları ama..

eşin koyacak bu seviyeyi... onlarla arasındaki sınırı.... emin ol sen bi kişiyle arana seviye koymak istersen koyarsın.. davranışlarınla belli edersin.. dahamı anlamıyo çeker konuşursun...

eşinizin kötü bir niyeti olduğunu söylemiyorum ama bu da değişmez bi gerçek : ''erkeklerin hoşuna gider böyle ilgi alaka...hele helede karşı cinsten oluşu''

CADIARZU

14. 18 Kasım 2008
  15. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bu konunun aynısını protesto ediyorum forumuna açmıştım ben...

evet erkekte biter herşey v.s ama, burda bahsedilen aldatma değil ki...biz aynı işyerinde olmamıza rağmen eşimle, eşime laubali davranan kadınlar var.bu tarz kadınlar genelde tüm erkeklere aynı yaklaşımı sergiliyorlar ama...Sürekli bi şımarık kız modları, her ciddi muhabbete limon sıkma, ortamdaki erkeğe bir atıfta bulunma v.s.

Haklısınız, böylelerinden Allah cümlemizi korusun, eşlerimize de merhamet ve vicdan versin.

16. 18 Kasım 2008
  17. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    evli olsun bekar olsun kötü niyetli bayanlardan etrafta olduğu müddetce hep tehlike altında olacaklar...
    ama iş erkekte biter..
    erkek fırsat vermeyecek böylelerine..
    sınırı koyacak..
    kadın ayartıyorsa erkek kanmayacak.
    elma şekerimi bu erkek hemen almak istesin..

18. 18 Kasım 2008
  19. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    kızın illa bekar olmasına da gerek kalmayabiliyor malesef.
    cıvık tavırlar içinde saçma saçma davranan bir sürü kadın var evli..
    karşısındaki evliymiş bekarmış umrunda olmayan..
    hele bir de erkek de buna prim verince,bence iğrenç tablolar ortaya cıkıyor.
    bazı insanlar cidden mesafe korumayı bilmiyorlar..

hele bir de iş yerlerindeki manzaralar bazen cidden içler acısı oluyor..
    ben sırf bu yüzden bir insanın çok uzun süre aynı yerde aynı ortamda aynı insanlarla çalışmasını sakıncalı görüyorum.
    istisnaları tabiki vardır ama cok az..
    illa bir laçkalaşma oluyor..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.