Evli erkeklerin 'erkek muhabbeti'

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Shaire tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Shaire
  1. Shaire

Shaire BE the change... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Kizlar...

Merak ediyorum.. Evli erkekler, arkadaslariyla birlikte konustuklari vakit, dikkat ederlermi..? Kari-kiz muhabbeti yaparlar mi? Hadi diyelim derin derin cinsellik hakkinda konusmuyorlar (!) peki, sakalasirlar mi? Laf olsun diye yapasalar bile, sizce normalmi?

Bu siralar buunlari kafama takiyorum, cunki esime sordum, siz iste bu arkadasinizla hic konusurmusunuz kiz arkadasiyla veya evlilikle ilgili, diye.. O da hayir sadece ders felan, okul konusuyoruz dedi. Ben bilgisayarda konusmalarini gordum, cok kucuk bi konusma gecmis kiz arkadasiyla ilgili. Benim esimde sacma sapan bi espri yapmis. Ben hic yakistiramadim, neden yalan soyledin diye sorunca da 'yalan degil, arkadasimin ozelini acmak istemedim' dedi. Ben yine de buyuk bi hayal kirikligi yasadim.

Sizler ne dusunuyorsunuz bu konuda? Ne derece normaldir bu?

2. 15 Haziran 2010
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    Bence normaldir bis erkekleri nasıl çekiştirip,haklarında konuşuyorsak sıkıntılarımısı paylaşmak adına bile olsa erkeklerde bayanlar hakkında konuşuyorlardır.Sonuçta onların birbirinin arkadaşları.Kaldıki ben çok duydum mesajlarda çok okudum erkek arkadaşıma karıköylü dediklerini hatta bıkeresinde yanımda söylediler kaldım pardon kadıköylü o dediler.Yanı yapıyorlar ve bel aşağı muhabbetler olmadıkça oldukça normal.

4. 15 Haziran 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nedense ben eşime o tür sorular sormadım.ama evet konusan erkekler var hatta yatak odasındaki olanları dahi arkadaşlarına anlatan insanlar tanıyorum.çok iğrenç bişey ya bayanlara çok laf ediyosunuz derler ama erkekler bayanlardan beter.

6. 15 Haziran 2010
  7. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    yatak muhabbetini anlatmakmı :1shok:
    ar damarı çatlamışşş yaa milletin benneyaptımki

8. 15 Haziran 2010
  9. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım çok iğrenç bir durum bende duyduğumda şok olmuştum.erkek muhabbeti dedikleri bumu acaba.ama bazı erkekler inanın genelde erkek muhabbetinden çıkıp kıs muhabbetine geçiyolar

10. 15 Haziran 2010
  11. Shaire

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Kizlar cevaplariniz icin tesekkurler..

Yalniz yanlis anlasilmasin, ben erkek muhabbeti derken, dertlesmek, iliskiler hakkinda konusmalarini bahsetmiyorum.. Genel olarak kendi aralarinda yaptiklari esprilerden bahsediyorum. Yani kari kizla ilgili

12. 15 Haziran 2010
  13. Shaire

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    O konu cok igrenc ya insan kendi esiyle yasadigi ozel seyleri anlatirmi. Kadinlardan beklerim erkeklerden beklemem valla...

14. 16 Haziran 2010
  15. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    daha neler bayanlarla yaşadıkları yatak ilişkilerini anlatanlar bence insan değiller ne yani onların kız kardeşi,yiğeni,kuzeni yokmu onlar hakkındada konuşulsun bakalım napcaklar ama onlar olunca kavga çıkarırlar kan davası haline getirirler.Çok şükür erkek arkadaşım böyle dıyaloglara girmez,kimseninde onun bulunduğu ortamda girmesine izin vermez.

16. 16 Haziran 2010
  17. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    neydi bu espiri???

18. 16 Haziran 2010
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    O adam eşin olabilir en özelin olabilir ama arkadaşlarıyla olan muhabbetine karışma derim...
    Yanlış yaparsın.