evli erkeklerle birlikte olan bayanlar.........

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve H_E_N_D tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : H_E_N_D
  1. H_E_N_D

H_E_N_D stay Strong Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evli erkeklerle birlikte olan bayanlar yada çevresinde böyle bi hayat yaşayan tanıdıkları olanlar hangi duygu ve düşüncelerle birlikte olunuyo bu evli erkeklerle ne bekliyolar erkekler onlara eşleri hakkında ne söylüyo yaşayan ve tanık olanlar buraya yazsın ben anlam veremiyorum çünkü...

2. 7 Nisan 2009
  3. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    evli bir erkekler beraber olabilen bir kadının hiçbir beklentisi olmaz erkekten
    evlilik gibi...
    o karakterde bir kadın gününü gün eder,bazı duygularını tatmin eder sadece
    erkeği kullanır bir nebze

4. 7 Nisan 2009
  5. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu tarz bı ılışkı yasayan bı tanıdıgım var.kadın evlı ıkı oğlu vardı bırı öldü.oğlu 14 yasında.genclıgınde aşkla ılgılı bazı problemler olmuş,sonucunda pek ısteklı olmadıgı bırıyle evlenmiş. bekar yada evlı eçşitli insanlarla ılışkısı oldu,sevgıdınden degıl sadece farklı ılışkıler ıcınde dıyebılırım.ıkı erkegıde tanıyorum,diğerlerini bılmem ama.evlı olan erkekte eşiyle flort dönemını yaşayamadıgını bazı seylerın eksıklıgını tattıgını bahane sürerek bırlıkte oluyor.kadının kocası ve cocugu duydu,kadın kocasına kendısının sebep oldugunu onu cok bunalttını söyledı koca affettı.kadınn hala devam edıyor.neyın peşinde bılmıyorum.

yanlış oldugunuda soyluyorum...

6. 7 Nisan 2009
  7. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Hayatta kaybedeceği bir şeyi olmayan bayanlardan korkarım..onlar için erkeğin evlisi/nişanlsıı sözlüsü önemli değildir..vardı çevremde böyl ebir bekar kız..kaybedeceği bişey yoktu.. aksine ben mutluysam geris ibenim için hiç ama hiç önemli değil diyordu..evli olmuş bekar olmuşş umrumda değil derdi..
    allah ıslah etsin..arkadaşlığıma büyük ölçüde bitirdim...bunları görünce..sadece allah ıslah etsin diyorum

8. 7 Nisan 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

hıc yasamadım böle bısey umarımda yasamam ..

ama bence aşk bu derler ya gözu kordurr .. gormez bılmezz anca duyguları dınınce ben naptım der ..

10. 7 Nisan 2009
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    allah şaşırtmasın ,,, hayatta böle bşy yapmam(inş)

benim bi arkadaşım vardıı evli erkekler daha çekici geliyor derdi hepp..zaten evli erkeklerle muhabbetine rastladım kaç kez telefonda konuşurken(üniversiteyken )

12. 7 Nisan 2009
  13. mefaze

mefaze Mecnunakoşan Leylamisali Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    86
    Benim yakın bir akrabamın başına gelmişti böyle bir şey. Kadın akrabamın kocasıyla birlikte oluyordu ve utanmadan akrabama senin kocan böyle bir insan ben yemesem parasını başkaları yiyecek neden başkalarına bırakayım ki ben yerim daha iyi demiş...

Bir genelleme yapmak istemem kimseyi de suçlamak istemem asla fakat ar damarı denen şey olmuyor sanırım bu tür insanlarda.. Büyük de konuşmak istemiyorum Allah öye bir şeyi yaşayacağım vakit canımı alsın daha iyi..

14. 7 Nisan 2009
  15. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bir degil iki kizkardes taniyorum evli erkeklernen yillarca beraberdiler.
    Adamlar karimi bosicagim seninle evlenicegim demis ayni zamandada karisini hamile birakmis bi cocugu vardi saten.
    En son kiz 5 sene sonra bundan ayrildi sen beni oyaliyorsun diye bi baskasiyla evlendi.
    Evlendi kisin ailesine bu ayrildi eski erkek arkadasi telefon acmis, sen gelin diye alican kisi benim sevgilimdi demis daha neler, neler. Rezalet anlicaginiz.

16. 7 Nisan 2009
  17. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Kadın ne bekler
    Erkek neden böyle bişey yapar bilemem bende anlayabilmiş değilim zaten
    Benim var öyle bir arkadaşım evli bir erkkle beraber yıllardır
    Kadın evden çıkıyor bu eve giriyor
    Şerefsiz adam paronayak zaten manyağın teki ne bulur onda anlamam yakışıklıymış
    Kadın biçok şeyin farkında ama bunlar ortak yalanla dolanla kadını kandırıyorlar adamın yeni bebeği oldu arkadaş söz verdi bebek doğunca görüşmeyeceğim diye ama admın eşiyle arası daha çok açıldı
    Ar damarı bir kere çatlamış arkadaşın oda görüşmeye devam ediyor

Geçenlerde görüştük bir olay anlattı üye olduğu bir forumda kadının birisi evli olmasına rağmen arkadaşına bekarım demiş görüşmek istemiş ama görüşmeye gitmemiş ooofff kıyameti kopardı namus davası yaptı
    Merak ediyorum acaba kendisinin yaptıklarını hiç görmüyor mu?????

18. 7 Nisan 2009
  19. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında çok güzel bir konu, ancak sanırım kimse çıkıpta "benim" demez... Dese de topa tutulur..
    Bana göre evli erkeklerle birlikte olan kadınların öenmli bir kısmının asıl amacı onları ayırmak değil, sadece gizli, yasak bir aşk yaşamanın verdiği hazzı tatmak, ayrıca eşine rağmen tercih edildiğini bilmek... Yani sanki kendi kendilerine şunu düşünüyorlar bak onun hayatnda çok önemli bir kadın var, onun hayatında çook sevdiği çocuğu var ama beni seviyor beni düşünüyor,a klı sürekli bende.. Yani sanki sevgiye aç oldukları için bu durumdan büyük bir zevk alıyorlar. İçlerindeki vicdan ve acıma duygusuda aynı zamanda onlara acı veriyormuş gibi görünsede zevk veriyor sanki.. Yani hem acıyorlar hemde ....
    Hö:1shok: neler diyorum ben :1shok:
    Ben bilmiyiiim:ecrin_bebek:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.