Evli olanlan tüm ablalardan yardım istiyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve seker_89 tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : seker_89
  1. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce bir konu acmıstım erkek ark. sözlenmeyi düşünüyoruz herkez biliyo o bosnak ve ben malatyalıyım armısda cok fark var ufak tefek sorunlar hariç cok büyük bir sorun yasamadık ALLAH a sükür ama ben eger kısmet olurda evlenirsek kaynanamla altlı üstlü oturacagım onlarda kendi binalarına yabancı sokmak yokmus o yüzden aynı apartmanda olucak evim annenım carsaflı bi ark. var dün erkek ark. konusurken bana dediki O KADINI KENDİ EVİMDE GÖRMEK İSTEMEM NEDEN DİE SORDUGUMDA O CARSAFLI BANA VE AİLEME TERS die söledi ve cok zoruma gitti bende dedim ki ailenle ne alaka benım evime gelen gidene mi karısıcaklar falan konu uzadı tartıstık ve en sonunda ben o evi istemiyorum isterse 10 yıl gecsin o evde oturmam dedim konuyu ve hatta telefonu kapattım askerde oldugu içinde cok sık arayamıyo ve ben evlilik düşünüorum ama evlilik saka dedil burdaki ablaların yazılarını yapılan yorumları cok okuyorum ALLAH kimseye 2.ci bi yastık nasip etmesin cok zordur sanırım ama ben simdi takıldım kaldım ne yapmam nasıl davranmam gerektigini bilmiyorum bana bu konu hakkında lütfen yardımcı olun tecrubeli ablalarım benı anlar umarım simdiden cok tesekkürler....boshayallersmileboshayallersmile

2. 7 Ocak 2010
  3. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    daha ortada fol yok yumurta yokken siz bu tür konularda tartışırsanız evleninceki halini düşünemiyorum
    ama şunu sana şimdiden diyeyim
    kayinvaldenle alt üstlü oturmak ile hayatındaki en büyük hatayı yaparsın
    baksana daha şimdiden aileme ters demeye başlamış sevgilin
    dediğim gibi ortada ne söz ne nişan varken böyle demiş
    sonra birde evlenince ailesine daha neler ters gelir allah bilir

4. 7 Ocak 2010
  5. elif32

elif32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    sakın altlı üstlü evlenme sakınn çok büyük hata olur bu

6. 7 Ocak 2010
  7. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ablacım evlenmeden bunları konusmak benım için daha iyi cünkü evlendikten sonra ögrenırsem belki dönüşü olmaz ama suan dönüşü var kafam o kadar karıstı ki anlatamam onlar cok acıklar diye insanlara bu gözlemi bakyorlar anlamıs degilim

8. 7 Ocak 2010
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sen onlarla alti üstlü oturdugun vakit sadece evine gidene gelene degil herseyine karisacaklar güzelim.:hulya:

Yani gercektende bunun bilincinde ol.:nazar:

Kaynanan cok iyi bir insanda olsa mutlaka catismalar olacaktir!

Orda oturmaniz sartmi?

Son düzenleme: 7 Ocak 2010
  10. 7 Ocak 2010
  11. elif32

elif32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    oturma yani yanlış oldu

12. 7 Ocak 2010
  13. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.698
    Ödül Puanları:
    188
    canım biliyorsan bende boşnağımm..malaesef bizim adetlerde hala eski gelinler gibi hürmet beklenir saygıda kusur etmesin diye beklenir..ve başka bir daireye çıkma fikrini kesinlikle kabul etmiceklerdir... birbirilerine bağlı sürekli içli dışlı olmayı severler çünkü boşnaklar..

14. 7 Ocak 2010
  15. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu konusmadan sonra bende oturmak istemiyorum bitersede simdi bitsin ALLAHım sonradan göstermesin öyle birseyi size ufak sorun gelebilir ama benim için cok büyük pişman olmak istemiyorum sonra

16. 7 Ocak 2010
  17. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    talya canım benım seni görmek güsel sey :) ben aslında rhatsız deildim ama bu tür konusmalardan sonra rahatsız olmaya basladım sizdede varmı carsaflılara öle bakmak sonucta onlar cok acıklar ama bu gözle bakmaları cok yanlıs benım ailemde kapalı neymiş o normal kapalıymısboshayallersmile

18. 7 Ocak 2010
  19. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence bu konuyu uzatma erkek arkadaşının canınıda sıkma derim aranızda yöre farkı olucak tabi ama şunu merak ettin dini açıdandamı fark var aranızda..aynı binada oturmanız bence hiç sorun değil millet yanına gelin alıyo en azından senin kapın ayrı ama sana geleni gideni görücekeler o kimdi falan diye sorarlar mutlaka sana misafir geldinde kayınvalidenide çağırman gerekir ama bunlar bi süre devam eder sonra herşey düzelir