Evli olanlar evliliginizden ne kadar memnunsunuz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ladyyuppi tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ladyyuppi
  1. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    Evli hanimlar size bu sorum.
    Ilk önce evlilinigizden memnun olup olmadiginizi söylemenezi rica ediyorum. Sonrada, evlenmemis veya evlenecek bir kiz icin evlilik hakkinda neler söylemek istersiniz?
    Evlilik güzel biseymi? Yada degilmi? Neleri tavsiye edersiniz? Merak ettim..

2. 19 Şubat 2008
  3. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    çok şükürki evliliğimden memnunum.
    sevgi saygı ve güven olmalıdır herşeyden önce..ilk önce evleneceğin kişi için şöyle düşün ben bu adamla ömrümün sonuna kadar yapabilir miyim diye?
    çok iyi düşünmek gerek canım evlilik çocuk oyuncağı değil sonuçta...
    not..aileside eş adayı kadar çok önemlidir...aile yapıcı insanlardan olmalı yıkıcı insanlardan değil..
    doğru insanı bulduğun zaman evlilik çok güzel....allah herkıza hayırlı nasipler yazsın...a.s.

4. 19 Şubat 2008
  5. kristal70

kristal70 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla allah şaşırtmasın bende evliliğimden çok memnunum.öncellikle allahtan hayırlısını iste.anlaşabildikten sonra çok güzel bir müessese

6. 19 Şubat 2008
  7. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    valla allah'a bin şükür evliliğim çok mükemmel gidiyor.eşimle 11 yıldır beraberiz.3senedirde evliyiz.herşey mikemmel ve harika bir eşe sahibim.allah herkeze benimki gibi bir evlilik yaşatsın.eşim mardinli ben istanbulluyum ama bu bile aramızda sorun yaratmadı.(eşim bir aşirete mensup).eşimin ailesi de gerçekten mükemmel insanlar.allah herkesi mutlu etsin inşallah.

8. 19 Şubat 2008
  9. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 8 Senelik Evliyim çok Da Mutluyum Tavsiyem Iyi Düşünün Karşilikli Saygi Ve Sevgi Olunca Her şey Yolun Da Gidio Hayirlisini Isteyin

10. 19 Şubat 2008
  11. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ben çokh memnunum kocacığımdan çokh güsel bişe adamını bulunca ii oluyor saygı çok önemli

12. 19 Şubat 2008
  13. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bu soru bence o kadar çok cevap alabilir ki evliliği iyi olan evet evlilik güzeldir der, kötü ve mutsuz bir evlilik yaşayana sorsanız bekarlık sultanlıktır der. Bence önemli olan doğru insanı bulmaktır; evlenmekten daha çok doğru insanı bulabilmek mutluluğun temelidir bence. Allaha çok şükür son derece mutlu, huzurlu bir yuvam canım kadar sevdiğim değer verdiğim bir eşim var. Darısı herkesin başına. Allah kimseye yuvasında huzursuzluk vermesin.

14. 19 Şubat 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben evliliğimden çok memnunum nazar değmesin..
    Evlilikte en önemli şey sevgidir bence.Eğer eşinizi seviyorsanız zaten 12den vurmuşsunuzdur.
    Evlenecek olanlara da sadece seviyorlar mı onu iyice tartsınlar derim şahsen :çok bilmiş smileyi: :)))

16. 19 Şubat 2008
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Zaman zaman arıza çıkarsak da şimdilik memnunum evliliğimden çok şükür..
    İlerisi Allah kerim... dondurma yeme smilii
    Bekarlara tek tavsiyem,hiç kimsenin hiç bir zaman değişeceğini düşünmeyin.. bu da sakız çiğneme smilii

18. 20 Şubat 2008
  19. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende 6 yıl önceside 2 yıldır çok büyük bir aşkla evlendim inanın hala devam ediyor bu kadar mükemmel bir adamla evli olduğum için çok şanslıyım allahıma şükürler olsun birbirimize sevgi ve saygımız bitmediği sürece yeni heyecanlar yaratıp ilişkiyi monotonluktan uzak tuttuğunuz sürece aşk bitmiyor kızlar tüm kızlarımıza allah güzel yuvalar iyi eşler nasip etsin