evli olupta kocası askere gitmeyen varmı:(?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve demircool tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : demircool
  1. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar eşim askere gitmedi.evliyim bebişim var.ünüversite okuyordu 4 yılllık bitiremedi haliyle kısa dönem de yapamayacak bu gidişle.şimdi tekrar öss ye hazırlanıyo bakalım kazanırda bitirirse kısa olur.tabi o zamana kadar kısa dönem kalkmassa.bu sıralar iyiden iyiye kafama takmaya basladım bu askerlik mevzusunu.varmı bbenim gibi olansenağlama senağlama senağlama

2. 21 Mayıs 2009
  3. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

ah cnm bnm üzülme sakın.gelir de geçer merak etme.sen güzlece beklersin bebişine kendine vakit ayırırsın o da gider gelir hayırlısıyla..hem izinlerinde sen gidersin o gelir derken zaman çabucak geçer..
    sen yine şanslı hisset kendini,benim yeni evli hem de sen gibi bebekli iş arkadaşlarım var çeşitli illerden gelen,eşlerinin işyerleri geldikleri yerde olduğu için ayrı ayrı yaşıyorlar,izinlerde ancak görüşebiliyorlar.herkesin başına bu durum gelir,onlar dayanıyorsa sen de dayanırsın inşallah

4. 21 Mayıs 2009
  5. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım öyle ama onlar ayrı evdemi kalıyorlar.ben kaynanayla biraz da kendi ailemle kalıcam.bu durum beni cok üzüyorr

6. 21 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canımcım olsun hem bebişinle ilgilenirken vakit geçer evde yalnız bunaladığında

kayınvalidene biraz sıkılıncada kendi evine geçersin canımcım üzülme şimdi

8. 21 Mayıs 2009
  9. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

benim arkadaşlarım yalnız kalıyor.hele bir tanesi bebeğiyle kalıyor annesini yada kayınvalidesini çağırıyor sürekli çünkü yalnız kalmak çok zor be canım..
    bence iyi edersin ya annenle ya kayınvaliseyle kalırsan..yalnızlık çekilmez ki ne yapacaksın evde tek başına.vakit bile geçiremessin zaten.
    ama kayınvaliden öyle pek te beraber yaşanılacak biri değilse kendi annende kal madem eşin karşı çıkarmı buna?
    tabi senin isteğin de önemli,kendi evinde kalmanı istemiyormu?

10. 22 Mayıs 2009
  11. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben ankarada kiradayım.eşimle ailelerimiz cok yakın.ama kaynanayla anlasamayız pek.askere gidince ankarada kalamam.memlekette kendi evim var ama kaynanayla aynı bahcede

12. 22 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

aynı konuyu iki yere birden mi açtın?

14. 22 Mayıs 2009
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    ben sevgiliyken bekledimde evliyken düşünemiyorum bile..

16. 22 Mayıs 2009
  17. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

amaç destek olmak arkadaşım,bekleyebilenler sabredebilenler var.bu şekilde konuşarak bence moralini bozuyorsun

18. 22 Mayıs 2009
  19. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende nişanlıyım ve evlendiğimizde askerliğini yapmamış olcak yapmasını bekleyemeyız minimum zaten 1 yıl var evlenmemize bide askerlik beklersem oooo şimdiden düşünüyom