Evliler, erkekler hep annelerine duskun mu?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Erkekler hep annelerine duskunler mi, yani evlendiginiz zaman iki kisilik bir dunya kurulamiyor mu ayri evde yasayanlardan bahsediyorum tabiki. Annesi de ona duskunse surekli hayatinizin icinde rahatsiz edici bir unsur mu oluyor? Esiniz sanki iki aileye de ayni anda aitmis gibi mi oluyor, bekarligindaki gibi o aileye ait olmaya devam ediyor mu?aslında demek istedigim, sizin isinize engel oluyor mu bu durum yani yapmak istediklerinizi engelliyor mu
    mesela tam bi yere gitmek icin plan yaptiniz mesela sinemaya, tam o anda annesi cagiriyor ufak bi is icin, atiyorum surdan su alincak vs, esiniz de hemen sinemayi iptal edip oraya kosar...bu gibi seyler

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2009
  2. 14 Aralık 2009
  3. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen öyle oluyor canım annesi benim yanımda yavrum kuzum die seviyor hala oda dizine yatıyor.bi kaç kez rahatsızlığımı söyledim ama aynı değişmiyor.sanki bizi ana doğurmadı yok sanki.bize gelince evlendin artık diyorlar eşine aitsin diyorlar kendileri ama nedense onlar bize ait olamıyorlar bir türlü......

4. 14 Aralık 2009
  5. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ha birde benimki sade annesine değil 7 sülalesine düşkün beni anemden babamdan kıskanır ama kendisi can ciğer kuzu sarması bu erkek milleti akıl bırakmaz insanda deli ediyor beni sorma gitsin yaramı deştin şimdi.

6. 14 Aralık 2009
  7. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Benim eşim annesine düşkündür
    Düşkün dedimse kör değildir eğrisini doğrusunu görür
    Her şartta annem haklı demez
    Bana önce sen diyor her zaman
    Şimdiye kadar yaşadığımız sorunlarda beni hiç ezdirmedi
    Benimle artık bi aile olduğunun farkında ve
    Ailemize çok özen gösteriyor

8. 14 Aralık 2009
  9. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende durum farkli, hic düskün degildir, telefonu ortaliktadir, annesi arar duymaz, kadin beni arar artik ver bi konusayim diye, ben kizarim hatta aradabir sen ara sor diye.. Huyu böyle ama cok rahattir icinden geldigi gibi davranir, kimseye sevgisini gösterirken abartmaz.. anneside zaten öyle cok sarilan öpen bir tip degildir.

ôyle büyümüs yani.

10. 14 Aralık 2009
  11. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy en uyuz olduğum konu.. ama eşimle bu konuda tartışma çıkarmadan olayları halletmeyi bildim

kendimle birtek bu konuda gurur duyuyorum :KK70:

annesinin kuzusudur benimki annesinin dediği herşey doğrudur. herşey kabuldür :/

inana biliyormusun kadın eşimin ameliyatı olduğu gün bana sen git ben bakıcam demişti :/

eşim bu konularda tatlı dilden anlayan ve beni dinleyen bir adam

onlara haftada bir gün ayırıyoruz

yada kendi tek başına gidiyor.

unutulmaması gereken bir husus; onlarla evlenirken ailelerinide birlikte alıyoruz :)

12. 14 Aralık 2009
  13. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç öyle değil. zaten benim eşim ünv. kazandıktan sonra ailenin yanından çıkmş. çkış o çıkış. senede 2-3 kere görsün iyi olduklarını duysun yeter. akrabalardan nefret eder. öyle aile, akrabalık ilişkileri yoktur. belkide 10 sene yalnız yaşamasından kaynaklanıyor. bende bazen akrabalardan aileden anneden bu kadar uzak olmasına kızıyorum.

14. 14 Aralık 2009
  15. karayel83

karayel83 Papatya Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Haftasonu eşimin ailesinin yanına gittik,eşimin telefonu çaldı yemekteyiz diye açmadı telefonu.
    Masada ben varım annesi babası var,hemen sordu annesi kim aradı niye açmıyosun diye, eşimde söyledi asker arkadaşım yemekteyiz sonra ararım diye.Annesi bu arkadaş başka arkadaş olmasın,ben bilirim öyle arkadaşları,yok efendim soğurum bana böyle yapan adamdan falan.Ne diyim ben buna şimdi,bizimkine de kızıyorum bi ağzını aç adam bu ne saçmalık :KK43:
    Yani benden fazla sahiplenmesi bu işlere burnunu sokması deli ediyor beni

16. 14 Aralık 2009
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    tabiki sevip düşkün olmaları olağan ,ama suyunu çıkarmamak gerekir...
    çok ta anneci olup ta sözlerinden çıkmayan ve bu uğurda eşini 2. plana atanların sevgi den ziyade daha çok tırsıklıktan olduğunu düşünüyorum...
    benim eşimde annesine düşkündür ama
    sanki ben ve kızımın önceliği olduğu kanatindeyim ,öyle hissettiriyor...

18. 14 Aralık 2009
  19. valla bu konu insani rahatsiz eden bisi bence