Evliler siz söylesin biz bekarlar dinlesin

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve tobi tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tobi
  1. tobi

tobi gel 2011 geeel gel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşalr daha önce soruldumu bilmiyorum ama biz bekarlar ve hazırlık yapan arkadaşlar olarak siz evli arkadaşlardan bi ricam var...
    evlerinize neler aldınızda memnun kaldınız,neleri alsaydık keşke dediniz veya bunuda aldım ama boşuna dediğiniz şeyler neler
    mesela süslü perdeler var boncuklu kullanışı kolaymı yoksa klasik perdemi ii,süslü tüylü yatak örütülerimi kullanışlı normal pike takımları örtülermi,ankstremi normal beyaz eşyamı

napalımm nelere dikkat edelim,neleri alıp neleri s geçelim....şimdiden hepinize tşkr ederimkaydirigubbakcemile5

2. 5 Eylül 2008
  3. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaa annem 3 tane yatak örtüsü yaptırmış bana, inan hiç birini örtmedim henüz...
    abartıp ta herşeyden fazla fazla almayın...

4. 5 Eylül 2008
  5. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    bence herşeyin en iyisi olmalı mobilya olsun beyaz eşya olsun.
    az ama öz olmalı.. özellikle mobilya konusunda lütfen abartmayın derim ben
    kullanışlı olsun sade ve az olsun..
    ben en çok vitrinmiş,konsolmuş,büyük masaymış çok sinir bozucu buluyorum
    hele birde kiracıysan.. ama ev sizinse o zaman ayrı
    benim diyeceklerim bunlar.. keşke banada önceden böyle diyenler olsaydı

6. 5 Eylül 2008
  7. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Organze perde kadar kullanışlı perde yok bence, perdecilerde ütü için hep bu perdeyi öneriyorlar.
    Nişanlı iken 2 takım nevresim, 2 takım uyku seti almıştım ama uyku setini beğenmiyorum, uyku seti yerine nevresim alsaydım diyorum.
    Havlularımı ablam çok yaptı, iyikide çok yapmış dedim, çok kullanılıyor.
    Mutfak robotu iyiki almamışım, diğer küçük ev aletleri çok pratik.
    Şarjlı elekt. süpürgem hayat kurtarıcım.
    Halılarımı krem değilde başka bir renk alsaymışım dediğim çok olmuştur.
    Beyaz eşyalarımdan çok memnunum ama keşke ç.mak. 5 kg değil 7 kg alsaymışım.
    Mobilya seçerken, bazalı olmasına çok dikkat ettim, ıvır zıvır doldurmak için çok işime yaradı.
    Halılarım hariç her zaman kullanışlı eşya seçtim, çok memnunum. Sonuçta 1 kere alınıyor, pahalı aldım ama değdi.
    Yatak örtüsü kadar gereksiz bişey yok bence. Almıştım geri iade ettim, sabah yorganımı zor düzeltiyorum birde yatak örtüsüyle uğraşamam ki zaten evliliğin ilk yıllarında kullanılıyor sonra kaldırılıyor.
    Bende herşeyim sadesinden yanayım. Beyaz eşyadan şaşmamak gerek bencede, en azından çizildiği zaman belli olmuyor.Diğerlerinde özel temizlik ürünleri kullanmak gerekiyor ve çok dikkat etmelisiniz. Genelde hepimiz çalışan bayanlarız, pratik ve kullanışlı eşya seçmek varken neden zorlayalım ki.
    Zaruri olmayan eşyaları evlendikten sonra alsaydım dediğim çok olmuştur, evin eksiğini gördükçe renkleri kombine edebilirsiniz.
    Bu liste uzayıp gidiyor. Ama klasik şeylerden korkmayın, en sağlamı ve kullanışlısı onlar çünki.

8. 5 Eylül 2008
  9. tobi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    süpersin çok gzl yazmışsın valla:hooray:

10. 5 Eylül 2008
  11. kSo

kSo Guest

canım ben yatak örtüsü almıştım 2 adet biri tafta süslü püslü kocaman ikinciside saten süslü püslü keşke almasaydım sonra gidip özellikle tacın yeni kaymayan örtülerinden aldım birde pike
    uyku seti fazla almayın derim
    halılarımı krem ağırlıklı aldım pişmanım
    perdelerim stor keşke klasik perde alsaydım diyorum işkence çünkü temizliği
    koltuk ve yatağınızı bazalı alın çok işe yarıyor
    havlu çok gerekli çok gerekiyor
    birde ben hep 2 kişilik nevresim aldım hemde kaliteli ama yıkayınca çekiyor o nedenle yatağınız ebatları büyük olacaksa battal boy alın derim önlem olarak
    şimdiden kolay gelsin:1hug:

12. 5 Eylül 2008
  13. tobi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok tşkr ederim canıma.s.

14. 5 Eylül 2008
  15. pamuksa

pamuksa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sadece eşya hakkında değil davranış hakkındada bilgi alalım kızlar ya..ilk zamanlar şöle davranın davranmayın gibi

16. 5 Eylül 2008
  17. tobi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    katılıyorum sana kesinlikle doğru hepimiz tecrubesiz genç insanlarız yaşanan olaylardan örenkler alırsak aynı hatalara düşmeyelim..mesela ben eltimi bi kaşık suda boğmak isityorum hatamı ediyorum gbi:roflol:

18. 5 Eylül 2008
  19. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    bence kızlar en önemli olan bu güzel anlarınızın tadını doya doya çıkarın.....zaman su gibi geçip gidiyor.......sakın hiç bir şeye kafanızı takmayın herşey zamanla düzeliyor......istediğiniz şeyleri alın ama alamıyorsanızda üzülmeyin çünkü onlarıda zamanla tamamlıyorsunuz ve hatta çokta zevkli oluyor.....ve en önemliside sakın birbirinizi kırmayın bu çok önemli çünkü ilk zamanlar çok önemli geriye baktığınızda hep güzel anılarınız olsun.........hep saygılı ve seviyeli olunki eşiniz sizinle gurur duysun.....