Evlilğin güzel yönleri

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 18 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Eylül 2007
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Evlilik hakkinda cok fazla olumsuz sey duyuyorum, ozellikle erkekler evliligin ilk senesinde sonra direkt monotonlasip evliligi kotulemeye basliyorlar ve o ilkbaslardaki ilgi alaka kalmiyor sanirim.

Sizce evliligini cocuk disinda size getirdigi guzellikler nelerdir? Bir de erkekler evliligin monotonlasmamasi icin hic caba gostermiyorlar mi?

2. 19 Eylül 2007
  3. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    akşam aynı yastığa kafanızı koyuyorsunuz omzuna yatıp ağlıyabiliyorsunuz derdinizi paylaşabiliyorsun kendinize ait eviniz ve yaşantınız oluyor bazen sizi dinlemediği olsada evlilik güzeldir yinede ama kadın için biraz dha zordur kendinden ödün vermek zorundasın hep ben merkezli olmazsan eşinde çok kötü bir insan değilse güzel

4. 19 Eylül 2007
  5. gulayy

gulayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yanında her zaman destek olacak bir insan var
    bir şey olduğunda çekinmeden arayabileceğin ve kesin yardım edeceğini bildiğin bir insan
    kendine ait bir evin ki bence bu çok güzel bir şey
    soğuk kış günlerinde seni ısıtabilecek biri oluyor vs.
    daha böyle bir sürü güzel şeyler işte
    ama kadın evlilikte daha fazla çaba sarfediyor kendinden birşeyler veriyor işte
    ehh.. olacak o kadar :))

6. 19 Eylül 2007
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Yemeği hazırlamana yardımcı, canın sıkıldığında bağırabileceğin, üzgün olduğunda konuşabileceğin karşısında salya sümük çekinmeden ağlayabileceğin, kapris yapabileceğin, canın ne zaman isterse öpebileceğin, istediğin zaman sarılabileceğin, kışın süper bir ısıtıcı, sabah kalktığınızda bile sizi güzel bulan, bazen kıskançlıktan delirten, bazende çok iyi bir bebek bakıcısı, hayat arkadaşınız, sevdiğiniz.

8. 19 Eylül 2007
  9. kuzum

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Dur bakalımyasakkelime. Eksi yönlerini de sayayım mı,heee sayayım mı. Ay çok kötü gördüm kendimi yaavtatlicadiarzu

10. 19 Eylül 2007
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Akşam saat kaç olursa olsun onun işten gelmesini beklemek ve geldiğinde boynuna atlamak, sımsıkı sarılmak, şımarıklık yapıp gecenin bir yarısı beraber profetirol almaya gitmek, zil zurna sarhoş olup sevdiğini haykırınca rezil olmamak, bir olaya üzüldüğünde kucağına yatıp doya doya ağlayarak derdini anlatmak, onun şefkatli ellerini saçlarında hissetmek...:nazar::asigim::nazar:

12. 19 Eylül 2007
  13. kuzum

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    lale senide çok polyanna gördüm canımlaelaelaelaelae

14. 19 Eylül 2007
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Bugünlerde Yunus Emre gibiyim kuzucum. Ramazanın maneviyatı ruhuma işledi sanırsam. Hani kayınvalidemlere iftara gitsek bu kadar şeker bir gelini olduğuna bile şaşırır valla... Gerçi bizi çağıran olmadı ya neysem ben kendi kendime çorbamı pişirir içerim.fisfisfis

Eeee konuya baktım da güzel yönlerini sormuş kızceğiz, eğer kötü yönlerini sorsaydı o zaman da anlatır,anlatır,anlatırdım....jeyyar

16. 19 Eylül 2007

17. kapris yapinca bosamazlar mi hemen, beni bosar korkusu olmadan rahat davranabiliyor musunuz? ya kapiyi cekip giderse?

18. 19 Eylül 2007
  19. ya bi taraftan bakiyorum evliler hic mutlu olmadiklarini yazipduruyorlar, iskence gibi anlatiyorlar kocalari ise birer su aygiri...

bir taraftan da esleri saclarini oksuyor kapris yapabiliyorlar, onlara siginabiliyorlar,

vallahi kafam corba oldu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.