evliliğe hazır degilim dedi:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Kurkmantolu tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Kurkmantolu
  1. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar 2,5 yıldır ilişkim var biliyorsunuzdur belki askerliğinide yaptı işide hazır.. bişiler konuşmuştuk artık ciddi konuşlaım felan diye bende dedim artık hazırlanalım 2yıl sonrasına bile bi karar veremiyor benım okuluum biter başlarız bişilere dedim..onunda enson sözü ben evliliğe hazır degilim oldu ve yıkıldım:KK43: 2 yıl sonrasına kadar bu çouk hazır degilse ben neyapayım daha:KK43:okadar içim yandıki bütün hayallerim bütün umutlarım onunlaydı ailelerimiz tanışıyordu:KK43:

2. 25 Haziran 2009
  3. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ne zaman hazır olabilirmiş peki bir tarih veriyormu beyefendi?

ama ben hazırım de bakalım ne olucak cevabı?
    az buz değil 2 sene bu, ve kısmet inşallah hayırlısıyla olur diceğine daha şimdiden 2 sene sonraki psikolojisi hakkında yorum yapıyor..
    canım bu senle evlenmeyi istemiyor , ya da düşünmüyor olmasın ? :eek:lmaz:

4. 25 Haziran 2009
  5. Ocean

Ocean Rabbime Emanetsin Efe'm Pro Üye

Beğenildi:
    334
    Ödül Puanları:
    188
    canım, belki de maddi anlamda birikim yapmak istiyordur..
    iş bulmakla ya da askerliği yapmakla hemen evlenmek mümkün olmuyor maalesef..
    en iyisi açıkça sor, sana nedenlerini anlatsın..
    kendini de yıpratma, eminim mantıklı bi açıklaması vardır..
    sevgiler, mutluluklar...

6. 25 Haziran 2009
  7. RooSE

RooSE Rabbime emanetsiniz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Daha ne kadar çıkmayı düşünüomuş beyfendi bi iki yıl daha çıkıp sonrada anlasamadık mı diycek ayy ben anlamıyorum insan birini seviyorsa bir an önce onunla olmak ister hazır değilimde ne demek :mymeka:

8. 25 Haziran 2009
  9. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    bide diyorki ben sensiz yapamam diyor bu durum için başka bi çözüm arayalım diyor çünkü ben ya benimle bi plan yaparsın geleceg dair yada bitsin dedim o yusden öyle dedi bana.. seciyorum seni diyor ve çevresinden de duyuyorum beni sevdiini ki şüphemde yok ama evlilkten korkuyoru sanırım ama benım elimden de bişey gelmiyor artık.. ayrılmak bukadar kolaymı diyor ben de dedim madem ben öyle diyorum sende ayrılmamak için bi çaba sarf et haklısın diyor başka bişey demiyor..

canım ozaman bana desin ben birikim yapmak istiyorum desin ama öyle bişey demiyorki benhazır degilim evliliğe diyor:KK43: