evlilige ne kadar surede karar verdınız???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ceremino tarafından 6 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : ceremino
  1. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar daha dogrsu evlı arkadaslar sevdıgınız kısıyle ne kadar sure flort ettınız ? uzun flortun yada nısanlılıgın eksılerı ve artıları nedır? paylasırsanız sevınırım

2. 6 Temmuz 2007
  3. talin

talin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    ben eşimle tanıştığımda 20 yaşındaydım tanıştıktan 2 ay sonra sözlendik.çok seviyordum ve şu anda 7 yıllık evliyiz.hiç pişman olmadım

4. 6 Temmuz 2007
  5. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne guzel canım yaaa allah nazarlardan saklasın :nazar::nazar: insallah omrunuzun sonuna kadar boyle mutlu olursunuz.bende nısanlıyım 9 ay oldu ama aıleler onumuse bırusuru engel koyuyorlar fazla ıdealıstler evımız olcakmıs arabamıs olcakmıs vs vs vs:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

6. 6 Temmuz 2007
  7. talin

talin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    zaten evlilikleri çekilmez çiftleri mutsuz eden hep dış etkenler oluyor maalesef.önemli olan kimseyi umursamadan hayatın tadını çıkartabilmek galiba.size de bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.allah tamamına erdirsin:teytey:

8. 6 Temmuz 2007
  9. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımm benımmm tesekkur ederım ıyı dıleklerın için artık dayanacagız sabredecegız onları su anda umursmak zorundayız cunku bı nevı elımız mahkumm evlenelım sonraaaa isteselerde zor etkılerler bızı:dance::dance:

10. 7 Temmuz 2007
  11. furtti

furtti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    eşimle 2yıl beraber flört ettik cok mutlu gectı ama dunya ya bır daha gelsem
    1.gun isterleer 2.gün nişan 3.dugun yaparımm nısanlılık dönemim berbattı eger eşim bana karsı olumlu olmasaydı herhalde bıtmısıtı ama iyi ki öle yapmamısım sımdı 4 yıllık beraberligimiz var bunu 2 seneısı evlıyız eşimi cok sevıyorum iyiki onunla evlıyım o benım herseyimmm onu cok sevıyorummm

12. 7 Temmuz 2007
  13. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çıkmak en fazla 1 yıl, nişanlılık 6 ay olmalı, evlilik ömür boyu :)

henüz bekarım.

14. 7 Temmuz 2007
  15. aayyccaann

aayyccaann Guest

vvalla canım biz 1 sene çıktık ama bu 1 sene içinde 5 kere ayrılıp barıştık en son ayrıldığımızda niaşnlım bana inat olsun diye bi kısla çıktı onu sevmediğini bana inat olsun diye çıktığını biliyodum inat yapmasının sebebide hep ben ayrıldım hemde durup dururken nese sonra bu o kısla çıkmaya başlayınca ben deliye döndüm o kadar kıskandım ki anlatamam hemen msj attım tbr ederim inşallah mutlu olursun diye oda tabi cvp attı sağol ama pek sanmıyorum falan diye sonra bis msjlaşmaya başladık tabi bis msjlaşıken o kıs da bunu arıyomuş buda kısın yüzüne kapıyomuş teli en sonunda arama beni demiş sonra bana dediki benim için ne yaparsın bende dedim valla 2 gün önceye kadar sorsan tereddütlü cvp verirdim ama senin için herşeyi yaparım dedim oda tamam akşam iş çıkışı buluşalım dedi bu beni bi yere çağardı tamam dedim gittim dediki annem arkanda bende nerde falan dedim teyzemde oraya gitcez dedi ben dedim ben gelmem oda dedi hani benim için herşeyi yapıyodun noldu mecbur gitmek zorunda kaldım içeri girdim heycandan ölüyom aslında tanıyorum annesini falan yan komşumuzlar çünkü neyse oturduk dediki bundan sonra aycan sizin geliniz anaaaam ben orda şok bayılıcaktım hiç bişeyden haberim yok nese çok uzun oldu sorunuz bu değildi ama içimden anlatmak geldi sonra nişanlandık dğün ekimde tam 1 senede nişanlı kalmış olcaz sonrada ömür boyu evli inşallah

16. 7 Temmuz 2007
  17. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Ben Eşimle Taniştim 15 Gün Sonra Nişanlandim. 1,5 Yil Nişanli Kaldik. Nişanlilik Dönemini Uzatmak Hiç Iyi Değil.
    Zaten Hemen Nişanlanmasaydik Kesin Biterdi...

18. 7 Temmuz 2007
  19. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım tesekkur ederım.bende nısanlılıgın cok uzun olması taraftarı degılım,ama daha askerlıgını yapmadı gercı benım için askerlık sorun degıl etfarımızda orneklerı var evlı oldugu halde askerlıgını yapmamıs bırsuru erkek var .bılmıyorum yaaa kafam cok karısık senağlama