evliligim beni tatmin etmiyor...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve hiranur8 tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hiranur8
  1. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    migdem bulaniyor artik...duygularimi bastirmaktan,istedigim gibi davranamamaktan cok sikildim.bu ben degilim...bircok arkadasinda yasadigi gibi aslinda benimde sorunumun temelinde yatan sey cinsellik...
    evlenmeden once esimle cok fazla flort donemimiz olmadi.ayri sehirlerdeydik..nisanida fazla uzatmadan evlendik..nisanliyken azda olsa birseyler yasadik.buna birsey yasadik denirmi onuda bilmiyorum.ozamanlar beni cok arzuladigini dusunmustum.hatta nikahimiz dugunden 1 hafta once oldu.dugune kadar beklemek istemedi iliskiye girmek icin.nasil olsa artik evliyiz dedi.kac defa israr etti simdi birlikte olalim diye ama ben engel oldum...ilk gecemizde kendimi cok kastim..cunku hayatimda ilk defa iliskiye girecektim...ne yapsa begenirsiniz? beni azarladi! ama sen boyle yaparsan biz hic birzaman birlikte olamayizki ! dedi...sonra kendimi toparladim.bu isi hallettigimizi dusunmustuk.kan gelince ama kizlik zarim tam yirtilmamis.2.seferde tamamen bozulabildi...ilk zamanlar cok canim yandi,orgazm olamiyordum bu iliski bana aci veriyordu sadece..ilk zamnalar 2 gunde bir beraber oluyorduk.bunada canim sikiliyordu.arkadaslarimdan duymustum .ilk zamanlar hergun hatta gunde birkac defa beraber olanlar vardi...sonra iliski sayimiz azalmaya basladi...acilarimin sebebini buna bagliyordum..vucudum tam alisacakken kac gun ara veriyoruz o yuzden zevk alamiyorum diyordum.buarada balayinda da kavga ettik.iliskiden once onsevisme suresini cok kisa tutuyordu.dudaklarima bir iki opucuk konduruyordu okadar.o da uzun bir opusme tarzinda degil.soyledim.beni nekadar uzun opersen okadar kolay hazir olurum dedim.sinirlendi.bende kalktim yataktan gittim..dusunebiliyormusunuz neler yasadigimi.salak salak otelin icinde tek basima gezdim:KK43: suan 2 yillik evliyiz...iliski sayimiz haftada 1...hicbir heyecan ,sehvet yok...ailem baska sehirde yasiyor.bazen tatile onlarin yanina gidiyorum.esimle birkac hafta ayri kaliyoruz.anca ozaman beni cok ozledigini arzuladigini soyluyor okadar...tatilden dondugum gece iliskimiz biraz daha renkli oluyor okadar...biliyorum kimse bana yardim edemez.is esimde bitiyor...ama en azindan bir nebzede olsa icimdekileri dokmek,rahatlamak istedim...

2. 15 Nisan 2010
  3. buklelikedi

buklelikedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    123
    seni çok iyi anlayabiliyorum. benim konumu okumuşsundur heralde. senden çok daha fena durumda olan biriyim ben. o azarlanma durumunu ben çok yaşadım. ve alttan aldım hep. anlayışlı olmaya çalıştım. eşim başarısız olmaktan korkuyor ve stres yapıyor, onun durumu daha zor dedim hep. ama olan bize oluyor işte böyle durumlarda maalesef. bizim durumumuzu düşünen yok. ben senin az da olsa yaşayabildiğin iyi durumları hiç yaşayamadım. ve kendimi kasıyorum şu anda hala doğal olarak. ve yine azarlanıyorum. ağlamaya başlıyorum. ve "bunun için ağlanır mı? güçlü bi kadın istiyorum ben karşımda"lafıyla karşılaşıyorum... senağlama

4. 15 Nisan 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.405
    Ödül Puanları:
    463
    canım ilk mesajından senin cinsellikle alakalı yanlış yada eksik bilgilere sahip olduğunu görüyorum, buklelikedi için bi site bulmuştum sanada yazayım. bu sitedeki soru ve cevapları oku ayrıca sitede ara sayfalarda makalelerde var, doğru bildiğin yanlış şeyleride fark etmiş olursun
    http://www.drcemkece.com/icerik/43/sorulariniz-ve-yanitlari

6. 15 Nisan 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.405
    Ödül Puanları:
    463
    ayrıca altında jinekolojik bi hastalığın yoksa çektiğin acı önsevişmenin olmamasından kaynaklanıyor olabilir, yani vucudun alışmasıya zevk almanın bi alakası yok

8. 15 Nisan 2010
  9. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bende takmamaya başladım artık aşamıyoz bazı şeyleri bıraktım oldugu gibi kalsınn yoruldummmm

10. 15 Nisan 2010
  11. alın kocanızı konuşun. siz onu memnun etmek için yaratılmış cariye değilsiniz. istekleriniz atla deve değil ki? uzun bir ön sevişme! o kadarınıda yapsın artık!
    ama bunlar bir yana eşiniz biraz hödük görünüyo.bir evlilik terapistine gitmeye ikna etseniz eşinizi keşke..

12. 15 Nisan 2010
  13. buklelikedi

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    123

aynen öyle canım. benim kocam hödük diyebiliriz mesela çok rahat bi şekilde :kızgın:
    hatta konu sahibi arkadaşın eşi bile benim eşimden daha ateşli diyebiliriz. benim eşime göre evlilik terapistleri, safları kandıran para tuzakları.

14. 15 Nisan 2010
  15. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    la cinnim yapmıyomuş işte kız ne yapsın
    erkeklerlerle ne konuşursan konuş yine bildiklerinden şaşmazlar
    bunların özü kürdan malzemesi zaten:mymeka:

16. 15 Nisan 2010
  17. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bence napın biliyormusunuz? seksi siz başlatın ve kendinizi hazırlayın şaşırtın onu.erkekler bazen kadının onu arzulamasından başlatmasından haz alırlar.hihoyyyt

18. 15 Nisan 2010
  19. buklelikedi

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    123
    peki hazırlanıp süslenip, kocanı baştan çıkartmaya kendini hazırlayıp, tv karşısında içi geçmiş olan eşine bişeyler yapmaya başlarken "canım çok yorgunum, yarın yaparız" cevabını defalarca alınca bi kadının ruh hali nasıl oluyor, bunu tahmin edebilir misiniz? :kızgın: