evliliğim kurtuldu:))

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve fulish tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : fulish
  1. fulish

fulish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha önce yazmıştım eşimle aramız çok kötü boşanmayı düşünüyorum die.psikolojim o kadar bozulmuştuki çocuk yapmayı bile düşünmüştüm,buradaki arkadaşlarım tafsiyeleri beni kendime getirdi yorumlarınız için tek tek teşekkür ederim.ewet artık sonuna gelmiştik sonunda hastaneye kaldırıldım nefes darlıgıyla gelen sinir krizi nedeniyle...bu olay benide eşimide kendimize getirdi.dedimki artık yeter bu ewlilik herşeyden önce benim saglıgımı bozuyor artık net bi karar werelim dedim.oda 1 saate yakın düşündü sonra yanıma gelip aglaya aglaya beni kaybetmek istemediğini söyledi.ve çok ilginç benim hiç aklıma gelmeyen bişey söyledi;8 ay önce yani biz bu ewe taşınmadan önce böyle problemlerimiz hiç yoktu ne zmn bu ewe taşındık birbirimizden soguduk,ben bu ewe gelmek istemiyorum dedi.yen bir ewe taşınalım son kez ewliliğimize şans tanıyalım dedi.3 gün içinde taşındık yerleştik.we kızlar maşallah şeytan kulagına kurşun çok iyiyiz.:nazar:sanki o 8 ay hiç yaşanmamış gibi eski hayatımıza geri döndük.:dance:enteresan olan şey ise benim eşime eskisi gibi tekrardan hissede bilmem.bilmiyorum belki yaşananlara bahane bulmak diyceksiniz ama gerçekten böyle bişey olabilirmi?bunu nasıl açıklayabilirim ki?neyse arkadaşlarım şimdiden yorumlarınızı bekliyorum...

2. 25 Mayıs 2008
  3. cnm cok sevindim ...hayat kısa sevgiler ve evlilikler öyle kolay kurulmuyor ama kolayca yıkılıyor ..
    siz en doğrusunu yağmışsınız ..birde mekan da cok önemli
    bazı yerlerde negatiflik olur bana da olur o mekanlarda daralırım sinirli olurum bazı yerlerde pozotitif olur
    orada cok rahay ve uymlu olurm ve o yerleri tercih ederim..evi taşımanız çok iyi
    yeni bir mekan tatlı süprizleride beraberinde getirmesi duaları ilei
    mutluluklar ...eşin seni seviyor ...çok güzel bi davranışta bulunmuş ..

4. 25 Mayıs 2008
  5. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok sevindim canim insallah omur boyu mutlu olursun ve bazi seyleri yoluna koyduktan sorna artik cocukta dusunebilirsiniz mutluluklar

6. 25 Mayıs 2008
  7. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Ne mutlu size, karı koca demek tüm zorluklara beraber göğüs germek demektir..Eşiniz çok olumlu bir adım atmış, bundan sonra herşey daha sağlam olacak kanaatindeyim.Bazı olaylar insanları birbirine bağlar...

8. 25 Mayıs 2008
  9. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Evlilik demek yapışık ikizler gibi heran aynı şeyi yapmak demek değilidr.Herkesin kendi hobisi vardır mesela eşim şuan satranç oynuyor ve bende kk da dolanıyorum, 1 saat sonra dışarı çıkıcaz..Herşey dozunda olmalı, eşlerin herikiside kendi özel alanları yaratmalı, tek başına da birşeylerle uğraşarak da mutlu olunabileceğinin kanıtıdır bu...

10. 25 Mayıs 2008
  11. EU1

EU1 Guest

olsun güzelim...yaşananlara tek bahanen o evde olan uğursuzluk olsun..aman başka şey olmasında...varsın bahaneniz o olsun problem değil..yeterki siz düzelin..çok sevindim..allah ım nazarlardan saklasın sizi...:nazar::nazar:

12. 25 Mayıs 2008
  13. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler, muhteşem bişey yapmış evliliğinizi kurtarmışsınız. kolay olanı seçip bitirmemiş uğraşmış ve başarmışsınız :-)

3 hafta oldu evleneli, evlilikle ilgili kötü bişey okuduğum zaman üzülüyorum, ama böyle haberler evliliğe inancımı pekiştiriyor.

bilirsiniz, hayat bi sınav. sınavı zor da olsa güzelce atlatmışsınız (; şimdi keyfini çıkarın olur mu :-) bundan sonra bir ömür mutluluklar sizin olsun inşallah :-)

14. 25 Mayıs 2008
  15. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    cnm o kdr gzl yazmışsın kii
    çogu ilişkinin sorunu bence çiftlerin ayrı bir hayata sahip olmaması
    sadece biz değil sen ve ben de olmak lazım

fluish sana da çok sevndm cnm,bazen olur sogukluklar ev ugursuz gelmiştiryerimseniben

16. 25 Mayıs 2008
  17. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

tebrik ederim canım ne mutlu size
    inşallah mutluluğunuz bir ömür boyu devam eder
    herşey gönlünüzce olsun...

18. 25 Mayıs 2008
  19. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mutluluğunuz daim olur inşallah.Evlilik paylaşımlardan ibaret ve karşılıklı fedakarlıklar gerektiriyor ne mutlu birbirinizin kıymetini anlamaya başlamışsınız.Herşey gönlünüzce olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.