evliliğim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gezginnet19 tarafından 28 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : gezginnet19
  1. gezginnet19

gezginnet19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 15 senelik evliyim bir oğlum var ama eşimle hiç cinsel ilişkiye girmedim.Daha doğrusu cinsellik yaşamadım eşimin problemi olduğunu biliyordum yinede kabul ettim ilk başlarda sorun olmuyordu tabi cahillikte var ama şimdi bazı isteklerin oluyor eşinde anlayışsız olunca sorunlar yaşıyorsun.Eşime yansıtmamaya çalışıyorum ama yinede kendi içimde savaş veriyorum.Napıcamı bilemiyorum pisikolojim çok bozuldu,sinirliyim her zaman.Tabi ben eşimi bu şekilde kabul ettim diye o rahat,çünkü onu her türlü tatmin ediyorum ama ben bilemiyorum ya napıcamısenağlamasenağlama

2. 28 Mayıs 2007
  3. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya 15 sene geçmiş keşke daha önceden napçanı düşünseydin sana da yazık valla bunca sene çok üzüldüm şimdi yaa peki eşinin rahatsızlığı düzelmeyecek cinsten mi doktora gittiniz mi o ne dedi bu duruma?15 sene be ablacım keşke daha önceden çözüm arasaydın

4. 29 Mayıs 2007
  5. gezginnet19

gezginnet19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    olsun kardeşim ben eşimi hala çok seviyorum.bu durumu bilerek evlendim ve severek evlendik.doktorlar tamamen pisikolojik diyorlar ama eşim gitmiyor doktora.

6. 29 Mayıs 2007
  7. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Iyide esinle hiç cinsel iliskiye girmediysen eger 1 oglum var diyorsun....15 yil diyorsun ustelik...Ben pek birsey anlamadim bir tutarsizlikmi var benmi anlamadim??

8. 29 Mayıs 2007
  9. EU1

EU1 Guest

bende albesa gibi birşey anlamadım hiç ilişkiye girmediysen nasıl oluyorda oğlun oluyor ve sorun neden 15 yıl sonra ortaya çıkıyor

10. 29 Mayıs 2007
  11. EU1

EU1 Guest

bende merakla bekliyorum

12. 29 Mayıs 2007
  13. GozdeMelek

GozdeMelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kislar alemsiniz yaa,bunu cvbi cok basit.iliskiye girmek icin cabalarken hamile kalmistir.ayni vaginismus vakalarinda oldugu gibi

14. 29 Mayıs 2007
  15. eskişehir

eskişehir Guest

eşini sevmen ayrı bişey.sen baştan kabul etmiş olabilirsin ama onunda sana aynı senin ona gösterdiğin ilgiyi gösterip tedavi olması gerekir.hangi çağda yaşıyoruz artık herşeyin çaresi var.bence zamanı gelmişte geçiyor.çünkü o da hayatın bir parçası .konuşmayı denesen.belki sana bunca seneden sonra hak verir.

16. 30 Mayıs 2007
  17. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Biz daha cokkk merak eder dururuz gibime geliyor...:Roflol::Roflol::Roflol:

18. 31 Mayıs 2007
  19. GozdeMelek

GozdeMelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim bende 5 aydir ugrasiyorum ama hamile kalamiyorum.fakat bazi insanlar bööle.biliyosun bu spermler hareketliler.olmus demekki.yani ben baska bi aciklamasi olacagina ihtimal vermiyorum.tabiki bu benim nacizhane fikrim...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.